Cristiano Ronaldo si akrobaticky zpracovává míč v prvním zápase za Juventus. | foto: Reuters

Ronaldovi stačilo na gól za Juventus sedm minut, pak zařídil ještě dva

• 8
Poprvé nastoupil v zápase v černobílém dresu. A pak Cristiano Ronaldovi stačilo jen sedm minut, aby dal za Juventus Turín první gól.

Portugalský útočník, držitel pěti Zlatých míčů pro nejlepšího fotbalistu planety, po přestupu z Realu Madrid prožil debut v přípravném utkání s rezervou Juventusu.

Uběhlo sedm minut hry, když po dlouhém pasu za obranu běžel Ronaldo sám na brankáře a tvrdou střelou pod břevno mu nedal šanci.

Chvíli nato donutil soupeře k vlastnímu gólu a podílel se i na brance na 4:0, když jeho střelu dorazil do sítě Paulo Dybala.

Ronaldo při premiéře nastoupil na hrotu útoku Juventusu a v ofenzivě ho doplňovala trojice Douglas Costa, Dybala a Juan Cuadrado.

Duel byl zkrácen na 70 minut, podle tradice těchto zápasů ho ukončilo vniknutí fanoušků na hřiště. Ronaldo odehrál prvních 45 minut.

Na jeho první minuty za turínský tým bylo zvědovo 15 tisíc fanoušků, kteří dorazili do čtyřtisícového městečka Villar Perosa. Na bezpečnost dohlíželo 600 policistů a 200 pořadatelů.