Reiter čekal osm zápasů, až vstřelí gól

• 5
Olomouc - Osm zápasů čekal kanonýr fotbalové Olomouce Lubomír Reiter na to, až dá opět gól. Ve dvanácti podzimních zápasech nastřílel 11 gólů, dvanáctého se dočkal až v neděli proti Liberci (2:0). "Spadl mi obrovský kámen ze srdce. Když útočník nedává góly, tak je hodně nervózní," přiznal Reiter.

Tomu ve 30. minutě nahrál na vedoucí gól Sigmy slovenský kolega z útoku Peter Babnič. "Kdybych takovou šanci neproměnil, tak bych byl největší kolík."

Olomouc v osmi jarních zápasech dostala jediný gól, a to z penalty, sama jich dala jen šest a jednu branku si dal příbramský Žemlík do vlastní sítě. Od vánoční přestávky však Sigma získala 18 bodů.

"Na jaře nehrajeme tolik kombinačně jako na podzim, spíše se snažíme hrát ze zabezpečené obrany, takže se tolik do šancí nedostávám. Ale zase vyhráváme, a to je důležité," dodal Reiter, který si v tabulce střelců upevnil druhou příčku.