Diskuze

Sparťany zaskočila bouře tribun. Až rychlý gól nás probral, řekl Bičík

Těšil se, jak si pohárový zápas na nádherném stadionu a před padesáti tisíci diváky na Schalke užije. Ale po pěti minutách už šel pro míč do brány. „A to nebylo rozhodně příjemné,“ přiznal gólman sparťanských fotbalistů David Bičík. V závěru inkasoval ještě jednou, ale to domácí jen vyrovnávali na konečných 2:2.

P14e85t75r 48V12i34m75r

23. 10. 2015 20:11

nejlépe ve SPARTĚ hrají hráči tmavé pleti. Prosím více černochů do SPARTY V!!

0 0
možnosti

Před chvílí jsem se vrátil a mám zážitek na dlouhou dobu, takhle parádní zápas našeho mužstva na půdě špičkového soupeře dlouho nikdo nezahrál. R^R^R^

0 0
možnosti

bičík ten výběh pohnojil, udělal to, co většinou čech...chtěl vyběhnout a pak se zastavil....no podle mě to mohl mít, centr byl z dálky, nijak prutkej, letěl k malýmu vápnu....

možnosti

Pěkný zápas, ale opět Krejčí namalovanej, bože to ani ten Vrba nevidí?

2 1
možnosti

P12a23v64e88l 54K49m76o54c73h

23. 10. 2015 10:15

po zápasech s Apoelem a Slováckem jsem si říkal, že se vrací do formy, ale pak přišlo Turecko a včera schalke a já nevím, nechápu, co se s ním stalo.

1 1
možnosti

J58i93ř95í 39F20o69g57e44l

23. 10. 2015 9:39

Ne první pohled jsem ten první gól hodně vyčítal Brabcovi. Při opakovačce však bylo vidět, že útočník si ho zkušeně přidržel rukou dole. Ale i tomu se musí obránce naučit čelit, protože to rozhodčí málo pískají.

14 0
možnosti

je pravda, že je to těžký, protože když mu to vrátí, tak je to penalta, ale stejně si myslím, že se odrazit měl

2 0
možnosti

Hezky se rozhovor, David to ma v hlave srovnane jak vidno.

6 0
možnosti

Musim pochválit.Trenéři se rozhodli na hřišti silného soupeže postavit Fataie,který více bojuje!V tu chvíli jsem řekl:dá gól.Podařilo se i vystřídání Lafaty,který překvapivě dal také(ač nebyl tolik zapojený ve hře jako Fatai).Vrabec byl při standardce přistrkovaný a přetlačovaný.To se stává.Celkově výborný start do 2.poloviny!!Šance na postup do jara tu je,ale ještě není hotovo.