Tomáš Vaclík v brance Olympiakosu v utkání proti Slovanu Bratislava.

Tomáš Vaclík v brance Olympiakosu v utkání proti Slovanu Bratislava. | foto: Profimedia.cz

Olympiakos s Vaclíkem v brance zachránil remízu se Slovanem až v závěru

• 0
Fotbalisté Olympiakosu Pireus s reprezentačním brankářem Tomášem Vaclíkem na úvod 3. předkola Evropské ligy se Slovanem Bratislava překvapivě remizovali 1:1. Domácí favorité odvrátili porážku až v 86. minutě. Těsně předtím odstoupil ze hry hostující záložník Jaromír Zmrhal, kterého vystřídal český spoluhráč obránce Jurij Medveděv.

Na lavičce řeckých šampionů se nepovedl soutěžní debut trenérovi Corberánovi. Ten na začátku týdne nahradil kouče Martinse, jenž byl odvolán po překvapivém domácím debaklu 0:4 s Maccabi Haifa a vyřazení ve 2. předkole Ligy mistrů.

Vaclíka překonal v 63. minutě Angličan Green po zaváhání kapitána Papastatopulose a střele na zadní tyč. Olympiakos v závěru alespoň srovnal díky hlavičce střídajícího El Arábího z rohu. Český gólman pak ještě ve velké šanci vychytal náhradníka Ramíreze. Odveta v Bratislavě se hraje za týden.