Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:14.

Je konec! Sevilla předvedla fantastický obrat. V tomto utkání totiž prohrávala o dvě branky, přesto dokázala zvítězit za tři body. Dokonce hrála celý poločas v deseti lidech! Trenér španělského týmu měl však šťastnou ruku při střídání. V šedesáté minutě totiž poslal na hřiště Júsufa Nasjrího, který nejprve srovnal a o tři minuty později dokonce otočil stav utkání. Krasnodar se poté ještě snažil směrem dopředu, ale další branky se nedočkal. Tři body tak ze zápasu bere Sevilla!

Sevilla FC(4-3-3 )

Vaclík
16 Navas
Navas
12 Koundé
Koundé
34. min Rodríguez
20 Carlos
Carlos
Escudero
34. min Acuňa
Jordán
60. min Nasjrí
6 Gudelj
Gudelj
Rakitić
Ocampos
de Jong
83. min Rekik
11 Munir
Munir
60. min Fernando

FK Krasnodar(4-3-3 )

39 Safonov
Safonov
Ramírez
46. min Sorokin
Utkin
75. min Wanderson
Sulejmanov
33 Berg
Berg
81 Sabua
Sabua
34. min Spertsjan

90+3

Krasnodar ještě zapnul na druhý rychlostní stupeň, ale takhle měl hrát celé utkání! Sevilla se urputně brání, ale hráčům už evidentně dochází síly.

90+2

Jevgenij Černov se hnal do dobré šance, ale jeden z domácích obránců skvěle zakročil. Následný rohový kop žádné nebezpečí před Vaclíka nepřinesl.

90+1

Nastavovat se budou čtyři minuty!

90

Tak to byl hodně nepříjemný zákrok! Diego Carlos totiž byl u míče o chvilku dříve a Marcus Berg mu, i když neúmyslně, došlápl na lýtko! Carlos je ale v pořádku.

90
Karty

Žlutou kartu dostává Marcus Berg (FK Krasnodar).

88

Držení míče: 63% – 37%

87

Diego Carlos následně ještě schytal nepříjemný zákrok, při kterém se mu trochu protočila noha. Nakonec ale není třeba ani ošetření a domácí bek pokračuje.

86

No, tým z Ruska ještě nejspíše bude kousat! Kristoffer Olsson si však balón zpracoval rukou, což pozornosti rozhodčího neuniklo, a tak je odpískáno.

85

Jenže nyní byli hosté blízko ke srovnání! Tomáš Vaclík totiž nevyboxoval balón do bezpečí. Jeden ze soupeřů už čekal na padající balón, ale ten na poslední chvíli odehrál jeden z domácích na roh!

84

Fotbalisté v černých dresech pochopili, že je dobré v utkání také občas zaútočit. Je otázkou, jestli na toto zjištění není pozdě, avšak to ještě uvidíme.

83

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Luuk de Jong, přichází Karim Rekik.

82

Domácí získali rohový kop, avšak tentokrát ze standardní situace nezahrozili. Sevilla však ve vzduchu působí lépe než její dnešní soupeř.

81

Kaio zbytečně fauloval na polovině hřiště a může být hodně rád, že neviděl druhou žlutou kartu v utkání. Krasnodar však zatím pokračuje v jedenácti lidech.

80

Do konce základní hrací doby nám chybí posledních deset minut, uvidíme dlouhé nastavení jako v prvním poločase? Pak bychom měli ještě spoustu času.

79

Krasnodar se snad poprvé v druhém poločase drží delší dobu na útočné polovině s míčem na kopačkách. Ještě se rozhodně alespoň pokusí o srovnání.

78

Sevilla tedy předvedla do utkání skvělý comeback a nyní je podstatně blíže ke třem bodům. S Chelsea už by si vytvořila dobrý náskok na zbylé dva celky.

77

Wanderson se nám dostal také do hry, přičemž tento hráč byl mimo hru od září. Hosté měli k dispozici standardní situaci, ale z té se jim nepodařilo zahrozit.

76

O dvě branky se navíc postaral Júsuf Nasjrí, který střídal v šedesáté minutě! Tady měl evidentně hlavní trenér opravdu šťastnou ruku při střídání.

75

Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Daniil Utkin, přichází Wanderson.

74

Tak to je opravdu povedená druhá půle v podání domácího celku, který sice hraje v deseti, ale na hřišti to není vidět. Naopak ruský tým ztratil dvougólový náskok.

72

Sevilla právě vstřelila branku!
Neskutečné, španělský celek během chvilky otáčí skóre a má k dnešnímu vítězství blíže! Domácí zahrávali standardku, která se sice odrazil od tyče, jenže k balónu měl poté nejblíže JÚSUF NASJRÍ, který svou dělovkou propálil brankáře.

70

Krasnodar tak ztratil dvougólové vedení a je možné, že se dnes ještě bude o body strachovat. Sevilla je totiž jasně lepší týmem na hřišti i v deseti lidech.

69

Domácí fotbalisté se právě dočkali zaslouženého srovnání stavu! JÚSUF NASJRÍ využil obrovské chyby hostujícího obránce na hranici vápna a svou střelou nedal gólmanovi šanci.

68

Ivan Rakitić si jako faulovaný vzal na starosti rozehrávku této standardky, ovšem obrana si s tím poradila. Krasnodar je však pod velkým tlakem.

67

Ivan Rakitić byl jasně zatažený za dres a Kristoffer Olsson může být velmi rád, že neviděl od rozhodčího žlutou kartu. Domácí však získali standardní situaci.

66

U konce je také ošetřování hostujícího gólmana, který může v utkání i nadále pokračovat. Kdyby nemohl, byla by to pro Krasnodar dnes velká ztráta.

65

Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Eduard Spertsjan, přichází Viktor Claesson.

63

Luuk de Jong a Matvej Safonov se dostali do souboje po centru. Hra je následně přerušení a hostující gólman dokonce musí být ošetřovaný!

62

Fotbalisté v bílých dresech drží balón na svých kopačkách a předvedli skvělé přenesení hry na pravou stranu. Lucas Ocampos fantastiky nacentroval do vápna, ale Ivan Rakitić trefuje s přispěním zákroku gólmana břevno!

61

Tým ze Španělska už využil čtyři možnosti střídání, a tak bude mít k dispozici už jen jedno. Domácí celek má však velkou šanci získat alespoň bod.

60

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Joan Jordán, přichází Júsuf Nasjrí.

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Munir, přichází Fernando.

59
Karty

Žlutou kartu dostává Kaio (FK Krasnodar).

58

Óscar Rodríguez se do hry dostal jako střídající hráč, ale rozhodně je jeden z nejaktivnějších. Nyní jeho střelu z dobré pozice zablokoval Kaio. Důležitý blok!

57

Tomáš Vaclík tentorát měl jednoduchou pozici, když sebral letící balón ze vzduchu. Okamžitě rozjel akci Sevilly, která bude znovu dobývat útočnou půlku.

56

Fotbalisté v bílých dresech sice hrají jen v deseti lidech, ale zatím to tak úplně nevypadá. Jsou jasně lepším týmem, ale srovnání se nemohou dočkat.

54

Tomáš Vaclík zapisuje po 54 minutách první úspěšný zákrok! Marcus Berg neměl vůbec špatnou možnost, ale český gólman mu druhý gól v utkání nedovolil.

53

Luuk de Jong dnes hraje opravdu dobře, ale branky se nemůže dočkat! Jeho hlavičku sice byla prudká, ale mířila do míst, kde byl gólman hostí připravený.

52

Jeden z domácích hráčů, nejspíše to byl Joan Jordán, ukázal rychlé nohy. Sevilla tak může pokračovat v akci na útočné polovině, Krasnodar se brání.

51
Karty

Žlutou kartu dostává Eduard Spertsjan (FK Krasnodar).

51

Lucas Ocampos sice jednoho svého soupeře svými kličkami umotal, avšak u toho druhého se mu to už nepovedlo. Krasnodar následně balón daleko odkopl.

50
Karty

Žlutou kartu dostává Óscar Rodríguez (Sevilla FC).

49

A připsala si gólovou možnost! Óscar Rodríguez vyslal parádní ránu pod horní tyč, jenže mířil doprostřed brány, kde se Matvej Safonov zaskvěl fantastickým zákrokem.

48

Diego Carlos nejspíše hledal nějakého spoluhráče pasem mezi obránce, ale ten byl zastavený. Sevilla se však během chvilky dostala zpět k balónu.

47

A už se zase hraje! Domácí celek, který byl před zápasem jasným favoritem duelu, prohrává o jednu branku. Navíc bude dohrávat zápas jen v deseti.

46

Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Cristian Ramírez, přichází Jegor Sorokin.

46

Začal druhý poločas.

Je za námi doslova bláznivý poločas, po kterém vede hostující celek o jednu branku! Domácí sice byli jasně lepší, ale přesto dvakrát inkasovali. Jules Koundé fauloval soupeře těsně před šestnáctkou a Magomed Sulejmanov se trefil fantasticky do šibenice. O dvě minuty později přišel další faul Julese Koundého, jenž tentokrát zavinil rovnou penaltu. Marcus Berg ji s naprostým přehledem proměnil. Sevilla poté trochu vypadla z tempa, ale na konci poločas se dočkala snížení. Ivan Rakitić dal ještě svému týmu naději. Tu ovšem trochu pokazil Jesús Navas, jenž za svůj zákrok viděl rovnou červenou kartu.

45+7

První poločas skončil.

45+5
Karty

Tak to je obrovská rána pro domácí celek, který bude muset dohrávat v deseti lidech a jeho šance na srovnání se tak rapidně snižují! Domácí kapitán – Jesús Navas totiž zastavil soupeře, který mířil do gólové šance a vidí rovnou červenou kartu!

45+4

Munir zatím v prvním poločase nebyl moc dobře vidět, ale nyní měl šanci! Matvej Safonov dnes ovšem chytá skvěle a drží svůj tým nad vodou!

45+3

Avšak španělský celek se ještě drží na balónu a snaží se! Nyní má opravdu velký tlak, jenže Krasnodar hřeje dvougólový náskok, který si dokázal vytvořit.

45+2

Luuk de Jong je rozhodně jedním z nejlepších hráčů v domácím dresu, pokud není tím vůbec nejlepším. Svým střeleckým pokusem ovšem stav nesrovnal.

45+1

Diego Carlos se dostal ke střeleckému pokusu na nějakých dvaceti metrech, ovšem jeho pokus byl zablokován. Sevilla tak nadále o branku prohrává.

45

44

Domácí ještě cítí šanci a chtěli by srovnat stav utkání ještě v tomto poločase, i když jim moc času nezbývá. Nyní ještě vybojovali do statistik rohový kop.

42

Avšak domácí v tomto utkání ještě zbraně neskládají a snižují na rozdíl jedné branky! Joan Jordán posunul balón na IVANA RAKITIĆE, který svou hlavičkou rozvlnil síť v bráně Krasnodaru!

41

Držení míče: 70% – 30%

40

Do konce poločasu nám chybí posledních pět minut a domácí celek nadále prohrává o dvě branky. Povede se mu vstřelit kontaktní branku v tomto poločase?

39

Lucas Ocampos je jedním z hráčů, kteří se dokážou dostat alespoň do nějaké střelecké pozice. Svou šancí ovšem vůbec netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

38

Eduard Spertsjan je na hřišti teprve pár okamžiků, ale už se dostal ke střele. Nakonec ale Tomáš Vaclík nemusel zasahovat, jelikož tento pokus šel mimo.

37

Ne, Seville se teď ani trochu nedaří a není schopna vůbec nic vymyslet. Tak uvidíme, jestli se dvojici střídajících hráčů podaří hru nějak oživit v ofenzivě.

36

Tak jsme viděli rovnou tři střídání! Jules Koundé opravdu vystřídal a dnes nehrál dobře. Sevilla celkově střídala dvakrát, zatímco hosté jednou.

34

Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Leon Sabua, přichází Eduard Spertsjan.

34

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Jules Koundé, přichází Óscar Rodríguez.

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Sergio Escudero, přichází Marcos Acuňa.

33

Jenže po něm jsme velkou šanci neviděli, Krasnodar se v pohodě ubránil. Poté přišel ještě prudký centr do vápna, ale na ten nikdo z domácích nedosáhl.

32

Ivan Rakitić se dostal ke střele z dobré pozice, ale gólman nakonec zasahovat nemusel. Kristoffer Olsson totiž balón srazil na rohový kop.

31

Na střídačce Sevilly je hodně živo a dá se očekávat hodně brzké střídání! Jules Koundé je jasným adeptem, vlastně po jeho faulech padly obě branky.

30

Sergio Escudero vymyslel dobrou přihrávku do vápna, kde byl připravený Lucas Ocampos. Ten si však míč nezpracoval, takže ten odskočil ke gólmanovi.

29

Každopádně fotbalisté v bílých dresech se nyní snaží a jsou zase o něco lepším celkem. Ve finální fázi jim to ovšem hodně skřípe a nemají dobré šance.

28

Luuk de Jong měl nyní dobrou možnost, ale Matvej Safonov dnes chytá velmi spolehlivě. Sevilla by potřebovala dát gól ještě do konce poločasu.

27

Náhradníci španělského týmu se velmi čile rozcvičují a nejspíše uvidíme nějaké střídání. Je otázkou, jestli si ho trenér nechá až na poločasovou pauzu.

26

Vypadá to však, že domácí se zase trochu začínají probouzet. Vymysleli pěknou kombinaci, ale finální pas po zemi stihla obrana hostí zastavit.

24

Joan Jordán se nyní prezentoval faulem, a tak Krasnodar může držet míč v klidu. Hostující fotbalisté dnes mají skvěle rozjeté utkání a mohou získat body.

23

Tak pro Sevillu toto není ani trochu dobrá část hry. Sice byla na začátku utkání jasně lepším celkem, ale během chvilky dostala dvě branky a prohrává.

21

Krasnodar právě vstřelil branku!
Nakonec z toho penalta byla a hosté vedou už o dvě branky, neskutečné! MARCUS BERG se postavil k penaltovému puntíku a parádní ranou k tyči nedal gólmanovi šanci.

20

Nakonec z toho penalta bude! Sice se řešil ještě jiný zákrok, který následoval o několik sekund později, ale Jules Koundé fauloval. Ten tedy dnes nehraje dobrý zápas.

19

Hosté jsou nyní nabuzení a rovnou se vrhli do obrany domácího celku. Magomed Sulejmanov spadl podezřele ve vápně a v akci je znovu VAR!

17

A hosté jdou poměrně překvapivě do vedení, stačila jim na to první střela na bránu! MAGOMED SULEJMANOV si vzal na starosti rozehrávku přímého kopu a trefil se náramně do šibenice! Parádní rána, proti které neměl Tomáš Vaclík nejmenší šanci.

16
Karty

Žlutou kartu dostává Jules Koundé (Sevilla FC).

15

To byly dvě dobré šance na straně domácího celku! Luuk de Jong dobře vypálil k tyči, ale Matvej Safonov byl na zemi včas. Následující hráč ještě centroval, ale hlavička z dobré pozice vůbec netrefila bránu!

14

Hra se však nyní trochu uklidnila. Lucas Ocampos předvedl dvě rychlé přešlapovačky, avšak jeho centr na zadní tyč odklidila obrana hostujícího týmu.

12

Každopádně Sevilla má zatím mnohem více ze hry a je jasně lepším celkem na hřišti. Nyní se však provinila nepřesností a Safonov bude odkopávat.

11

Jenže penalta se nakonec kopat nebude! Magomed Sulejmanov sice jasně zahrál rukou, jenže těsně předtím ho Joan Jordán kopl do kolene, a tak je to faul domácího záložníka a odkop od brány!

10

Hlavní sudí se jde podívat na monitor!

9

Domácí možná budou kopat penaltu! Magomed Sulejmanov totiž zahrál v šestnáctce nejspíše rukou a hlavní sudí ukazuje na penaltový puntík! Ještě je v akci ale VAR.

8

Joan Jordán si dlouho šteloval balón na střelu, což byla škoda. Kdyby vypálil z hranice šestnáctky, nejspíše by se musel gólman hostí hodně natáhnout.

7

A mohli jsme vidět první branku tohoto utkání! Lucas Ocampos napřáhl na dobrém místě a mířil pod břevno, ale Matvej Safonov předvedl skvělý zákrok a vyrazil míč na roh!

6

Fotbalisté v černých dresech se ještě nedostali s balónem na útočnou polovinu a zatím se jenom brání. Mohli bychom se brzy dočkat nějaké branky.

5

Sergio Escudero se dostal po centru do zakončení, ale z poměrně solidní pozice úplně minul prostor tří tyčí. Sevilla je však zatím jasně aktivnějším týmem.

4

Hra je už znovu přerušena, a to z důvodu faulu. Ten nebyl rozhodně v dnešním utkání první, a tak se hra zatím kouskuje. Na závěry je ovšem brzy.

3

Hráči španělského týmu kombinují na útočné polovině, kde se jim celkem daří. Hosté z Ruska sice dobře napadají, ale k balónu se nemohou dostat.

2

Marcus Berg byl faulovaný na polovině hřiště, a tak Aljaxandr Martynovič mohl rozehrávat na polovině hřiště. Krasnodar se však s míčem daleko nedostal.

1

A dnešní utkání nám právě začalo! Domácí fotbalisté jsou dnes velkými favority, kteří hrají v bílých dresech. Hosté mohou dnes jen překvapit a hrají v černém.

1

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Sevilla FC: Vaclík – Navas (C), Koundé, Diego Carlos, Escudero – Jordán, Gudelj, Rakitić – Ocampos, L. de Jong, Munir.
Náhradníci: Bunú, Pastor – Rekik, Óscar Rodríguez, Nasjrí, Acuňa, Ó. Torres, F. Vázquez, C. Fernández, Fernando, Zarzana.

FK Krasnodar: Safonov – Ramírez, Martynovič (C), Kaio, J. Černov – K. Olsson, Gazinskij, Utkin – Sulejmanov, M. Berg, Sabua.
Náhradníci: Gorodov – Sorokin, Wanderson, Claesson, Spertsjan, Kambolov, Litvinov, Markov.

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp.

Vzájemné zápasy:

Tyto dva týmy se spolu ve vzájemných zápasech střetly už dvakrát. Oba týmy si připsaly po jedné výhře, avšak celkové skóre má lepší Sevilla, a to 4:2. Kdosi připíše další výhru ve vzájemných duelech? To se dozvíme!

Tabulka skupiny E:

1. Chelsea FC 4b (4:0)
2. Sevilla FC 4b (1:0)
3. FK Krasnodar 1b (1:5)
4. Stade Rennes FC 1b (1:2)

Krasnodar je spíše pravidelným účastníkem Evropské ligy, ovšem letos se poprvé dostal do Ligy mistrů. Jak již bylo zmíněno, loni se ruský tým účastnil Evropské ligy, konkrétně skupiny C. V té se utkal s Basilejí, Getafe a s Trabzonsporem. Základní skupina však pro něj byla končená. Dohromady získal devět bodů, které stačily na třetí pozici. Letos už má za sebou Krasnodar dva zápasy, ve kterých vyválčlil jeden body, když remizoval v prvním duele s Rennes 1:1. V dalším kole však schytal debakl na svém hřišti, když nestačil na Chelsea 0:4.

Ruská Premier Liga se již rozjela před nějakou dobou, a tak má na svém kontě Krasnodar třináct odehraných zápasů, ve kterých získal osmnáct bodů, ty mu stačí na desátou pozici. Dosud tento ruský tým vstřelil dvacet dva gólů, zatímco jich inkasoval patnáct. V LM už to ale tak dobré není.

Sevilla FC

To Sevilla hraje poměrně často Evropskou ligu, což se nezměnilo ani loni. Zde se ve skupině A utkala s APOELem, Karabachem a Dudelangem. Tuto skupinu s přehledem vyhrála a mohla se těšit na vyřazovací kola. Hned v prvním ale měla namále. Série s Kluží totiž skončila na skóre 1:1 a o postupu španělského týmu rozhodla vstřelená branka na hřišti soupeře. Poté už se vše hrálo na jeden zápas. Sevilla se nakonec dostala až do finále Evropské ligy, když porazila AS Řím, Wolves a Manchester United. Ve finále se španělský celek utkal s Interem Milán, který přehrál 3:2, a tak zvedl trofej nad svou hlavu. V letošní sezóně odehráli španělští fotbalisté už dva zápasy. V tom prvním remizovali s Chelsea 0:0, zatímco v tom druhém brali tři body za výhru 1:0 proti Rennes. Proto je Sevilla na druhé místě tabulky.

Sevilla už má za sebou vstup do nové sezóny, konkrétně odehrála už šest zápasů. Po těch ale má na svém kontě jen sedm bodů, které ji stačí až na šestnáctou pozici. To není vůbec ideální start. Španělský klub má problém se střílením branek, jelikož má na svém kontě jen šest přesných zásahů. Obrana je celkem v pohodě, jelikož Sevilla inkasovala stejný počet gólů.

Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání v rámci Ligy mistrů! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Sevillou a Krasnodarem. Výkop je naplánován na 21:00 a my budeme u toho.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.