To už je z utkání Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Šachtarem Doněck vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera.

Fauly: 11:8.

Nakonec hlavní rozhodčí nastavil dokonce pět minut, ty jsou ale minulostí a zápas končí! Šachtar Doněck si odváží z Madrid velmi cenné vítězství nad místním Realem 3:2!

V úvodních minutách zápasy hrály oba týmy velmi opatrně. Až po čtvrthodině hry utekl obraně Realu kapitán Marlos, ale na Courtoise v samostatném úniku nevyzrál. Po půlhodině hry už ale Šachtar mohl slavit, když Kornijenko posunul míč ve skluzu Tetemu a ten prostřelil Varana i Courtoise. Raphaël Varane byl i druhé inkasované branky Realu. Pokus Tetea ještě domácí gólman vyrazil, ale právě Varane si v souboji s Dentinhem srazil míč do vlastní sítě. Před přestávkou přišel ještě třetí zásah ukrajinského mistra! Manor Solomon skvěle vyvezl míč, poté si narazil s Tetem a následně zakončil do odkryté branky.

Do druhého poločasu naskočil za Rodryga Karim Benzema, který výrazně rozhýbal ofenzivu Realu. Z tlaku před šestnáctkou namířil svou exkluzivní střelu přesně do pravého horního roku Luka Modrić. Ještě před hodinou hry přispěchal na trávník Vinícius Júnior a po deseti sekundách snížil na rozdíl jediného gólu. Šachtar mohl několikrát definitivně rozhodnout, ale skvěle dnes zachytal Thibaut Courtois, který zneškodnil hned několik gólovek. Ukrajinský mistr mohl být za neproměněné šance potrestán, ale gól Federica Valverdeho z druhé minuty nastavení byl pro ofsajd zrušen.

Modrić
70. min Kroos
Casemiro
Valverde
27 Rodrygo
Rodrygo
46. min Benzema
18 Jović
Jović
59. min Vinícius Júnior

Antônio
90+4. min Vjunnik
19 Solomon
Solomon
90+2. min Vitão
Dentinho
86. min Sudakov

Rozhodčí: Jovanović – Stojković, Mihajlović (vš. SRB)

90+4

Střídání v týmu FK Šachtar Doněck: ze hřiště odchází Marcos Antônio, přichází Bogdan Vjunnik.

90+3

Real se i nadále snaží útočit, ale obrana Šachtaru je až příliš snažená ve vlastním pokutovém území.

90+2

Gól neplatí! Hlavní rozhodčí Srdjan Jovanović se byl podívat na opakovaný závěr a branku Realu na 3:3 kvůli ofsajdu neznává.

90+2

Real Madrid ve druhé minutě nastaveného času srovnává na 3:3! Po rozehrávce rohového kopu se opřel do střely z hranice vápna FEDERICO VALVERDE.

Před Trubinem se ale zapomněl Vinícius Júnior a celá situace se bude zkoumat na videu.

90+2

Střídání v týmu FK Šachtar Doněck: ze hřiště odchází Manor Solomon, přichází Vitão.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90

Madridský tým výrazně otevírá obranu a to dává šanci Šachtaru k definitivní pojistce. Solomon si však už netroufl na rychlostní souboj s Marcelem a raději pozdržel akci ve středu trávníku.

89

Anatolij Trubin zaváhal při rohovém kopu. Balon nevyboxoval ideálně, ale domácím se nepodařilo chybu gólmana potrestat. Na zadní tyči nikdo z fotbalisté Realu nebyl.

88

Real se i nadále tlačí do útoku. Po Kroosově nákopu spěchal do útoku Mendy. Poté přišel nadýchaný pas na Benzemu, kterého ale ve vápně předskočil Bondar.

87
Karty

V závěru zápasu se přiostřuje na obou stranách. Nyní vidí žlutou kartu i Éder Militao, který hasil skluzem na útočné polovině ztrátu Viníciuse.

86

Střídání v týmu FK Šachtar Doněck: ze hřiště odchází Dentinho, přichází Georgij Sudakov.

85

Po centru Marcela se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí však nechal hru pokračovat.

84

Vinícius Júnior to chtěl vzít na sebe podobně jako při brance na 2:3. Tentokrát se ale Chočolava nenechal na hranici vápna obelstít a skvěle brazilského mladíka vykrokoval.

83
Karty

Dodo si posunul míč kolem Kroose a pískalo se proti hráčům v bílých dresech. Následně ale Bondar příliš zdržoval rozehrávku a vyfasoval od rozhodčího Jovanoviće žlutou kartu.

82

Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Šachtar i nadále drží jednobrankové vedení na půdě Realu Madrid.

81

Obrovská šance Šachtaru. Tete si však nepohlídal prvotní postavení a následná exkluzivní spolupráce se Solomonem zakončená lobem přes Courtoise přišla vniveč.

81

Ukrajinci začínají šetřit čas. Šachtar cítí, že jsou tři body na dosah!

80

Ani po rozehrávce rohového kopu se Realu nezadařilo. Přesto španělský mistr zůstal s balonem pod kontrolou v blízkosti Trubinovy branky.

79

Asensio posunul míč k rychlonohému Viníciusovi. Poté přišel centr do šestnáctky, zadní tyč zavíral hlavičkou Mendy, ale napálil jen před sebou stojícího Kornijenka.

78

Do role rozehrávače se nyní dostal Marcelo. Před sebou měl ale jen stojícího Viníciuse a tak musel zvolit přihrávku zpět k nohám Kroose.

77

Valverde nebyl ve druhém poločase příliš vidět, ale nyní se připomněl na trávníku. Individuálně se dostal do pokutového území, ale zpětnou přihrávkou na Benzemu svou akci promarnil.

76

Zpoza postranní lajny vhazoval Dodo. Šachtar ztrácí sílu a k balonu se dostává velmi složitě. Dentinha bez většího úsilí přetlačil ve středu pole Varane.

75

Ani nyní se nepíská. Kroos zůstal po kontaktu s Marlosem na trávníku, ale hlavní rozhodčí Srdjan Jovanović nechal hru pokračovat bez přerušení.

74

Po autovém vhazování měl co dělat, aby udržel Casemira na zádech Kornijenko. Tete si poté narazil s Antoniem a tak tak, že se Tete nedostal ve vápně k dalšímu zakončení.

73

Valverde se dostal do souboje s Mayconem, při němž přišel o balon. Real se sice zlobil na rozhodčího a musel se rychle stahovat do obrany. Náběh Dentinha stačil zastavit odkopem Militao.

72

Souhra Viníciuse s Marcelem funguje skvěle. Oba hráči si několikrát vyměnili místa, až k přihrávce na Asensia neměli hosté šanci dostat se k balonu.

71

Střídající Kroos se okamžitě zapojil do kombinace. Na pravé straně Mendy však Doda opět nepřetlačil a Real tak musí o balon znovu těžce bojovat.

70

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Toni Kroos.

69

Modrić přenesl hru přes celou šířku trávníku k nohám Mendyho. Následně se ale francouzský bek proti Dodovi neprosadil.

68

Vinícius Júnior opět výrazně zrychlil hru postupem z levé straně do středu. Před šestnáctkou ale narazil na skvěle postaveného Kornijenka.

67

Mendymu na pravé straně utekl balon až za postranní lajnu. Následně musel absolvovat tuhý souboj Dentinho, který zůstal s bolestivou grimasou na trávníku.

66

Také Casemiro vyzkoušel střelu ze střední vzdálenosti. Brazilský záložník ale minul branku hostujícího celku o pořádný kus.

65

Na levé straně měl o něco více prostoru Marcelo, postup více k ose trávníku ale domácímu kapitánovi překazil čistým způsobem Chočolava.

64

Tete v další obrovské šanci zklamal! Militao si za zády nepohlídal nabíhajícího Tetea a ten mohl jít již poněkolikáté sám na Courtoise. I tentokrát ale uspěl belgický gólman.

63

Po ubráněné střele Benzemy pokračoval Real rozehrávkou od rohového praporku. Úder Militao ještě zůstal ve vápně, ale střelu namířil jen těsně nad břevno hostující branky.

62

Real je i nadále natlačen na útočné polovině a snaží se co nejrychleji srovnat stav zápasu. Vinícius však v silovém souboji na Kornijenka nestačil.

61

Po hodině hry už je situace ze strany Real o poznání příznivější. Dvěma góly po změně stran se velký favorit zápasu dostal zpět do hry.

59

Real Madrid právě vstřelil branku!
Trenér Zidane si může líbat ruce! VINÍCIUS JÚNIOR byl na trávníku sotva deset sekund a okamžitě se prosazuje! Zezadu obral o balon Marlosovi, poté přešel na hranici vápna a umístěnou ránou překonal Trubina.

59

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Jović, přichází Vinícius Júnior.

58

Šachtar se ve druhém poločase nemůže dostat do tempa. Dodo sice mířil na útočnou polovinu, ale na Marcela si nepřišel.

56

Obrovská šance Šachtaru! Kornijenko až příliš snadno přešel přes Mendyho, poté servíroval míč do druhé vlny. Tete s Antoniem se ale nedomluvili a vzájemně si skončili do střely.

55

Zdá se, že španělský mistr to rozhodně nezabalil. Courtois podržel svůj tým při pokusu Dentinha. Následně ale Real nerozvinul akci na pravé straně podle představ trenéra Zidana.

54

Real vykřesává naději na zvrat! Tlak po změně stran využívá LUKA MODRIĆ, který po přihrávce Marcela a dvou kličkách vymetl pravý roh Trubinovy branky. Schovanou střelu hostující gólman neviděl a ani se za balonem nevydal.

53

Do vápna Šachtaru míří jeden centr za druhým. Marcelo ani na druhé straně Mendy však ještě volného spoluhráče nenašli.

51

Právě Asensio poté rozehrával od rohového praporku. Nacvičený signál ale Marcelo nedokázal dále přetavit v přesný centr do šestnáctky.

50

Karim Benzema se stáhl ze středu k levé straně. Následně však kombinace s Marcelem úspěch nepřinesla. Asensio poté pálil ze střední vzdálenosti, ale jen do prostoru, kde byl připraven Trubin.

49

Marcelův centr odvrátil hlavou Chočolava. Následně mohl pokračovat v akci Luka Modrić, ale před chorvatským záložníkem zasáhl v obraně Dodo.

48

Už už to vypadalo, že půjde Tete znovu sám na Courtoise, ale neměl dostatečnou rychlost a Varane dokázal soupeře čistě odzbrojit.

47

Druhý poločas otevřela rozehrávka Realu Madrid. Na střídajícího Benzemu směřoval do vápna centr od Marcela, ale francouzský kanonýr byl přistižen v ofsajdu.

46

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Karim Benzema.

46

Začal druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 19:57.

Šedesát nastavených sekund je minulostí a první poločas končí. Fotbalisté Šachtaru odcházejí do šaten za vedení 3:0!

45+1

První poločas skončil.

45+1

Hlavní rozhodčí Srdjan Jovanović nastavuje v prvním poločase jednu minutu.

45

Trubin vykopl daleko za půlící čáru. Tete však na Casemira tentokrát nestačil a domácí se ještě jednou v prvním poločase mohli přesunout na útočnou polovinu.

44

Minutu před pauzou se Real snažil o snížení. Až příliš agresivně si to namířil za balonem Rodrygo, kterého zastavil odpískaný faul na Bondara.

42

Šachtar Doněck právě vstřelil branku!
Šachtar přidává před koncem prvního poločase třetí gól a s Realem to nevypadá vůbec dobře. Perfektní akci předvedl MANOR SOLOMON. Nejprve skvěle vykličkoval z obklížení třech protihráčů, poté si pomohl přihrávkou na Tetea, který mu balon vrátil do stoprocentní šance a tu jedenadvacetiletý Izraelec využil střelou k levé tyči.

41

Opět se snažil tvořit Modrić. Na pravé straně sice uvolnil Asensia, ale než si rozmyslel, jak bude v akci pokračovat, tak u něj byl pohotový Bondar.

40

První poločas pomalu míří ke svému závěru. Ferland Mendy musel do nebezpečného skluzu u postranní lajny, ale skvěle zasáhl balon a zamezil úniku Solomona.

39

Na Modrićovu nahrávku si nabíhal Jović, ale při obratu ztratil balon z dohledu a toho využil k obrannému zákroku Davit Chočolava.

38

Dentinho zůstal ležet na trávníku a hra musí být přerušena. Vypadá to, že jeden z nejzkušenějších hráčů Šachtaru má potíže s třísly.

37

Od Trubina putoval balon k Marlosovi. Po velkém boji poté získal míč pro Real Casemiro. Rodrygova souhra s Jovićem ale nevyšla podle představ.

35

Federico Valverde sice získal míč a vyvážel ho na útočnou polovinu, ale neměl dostatečnou podporu spoluhráčů. Nakonec se balon lehce se štěstím odrazil k Asensiovi, který byl faulován.

34
Karty

Marco Asensio sáhl v souboji rukou do obličeje Solomonovi a po zásluze inkasuje od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

33

Ukrajinský mistr přidává druhý zásah! Po autovém vhazování na pravé straně se dostal k ráně z hranice pokutového území Tete. Pokus dvacetiletého Brazilce ještě Courtois vytáhl, ale poté v souboji s Dentinhem si míč srazil do vlastní sítě RAPHAËL VARANE.

32

Dentinho šel do souboje ve středu pole pořádně ostře. Hlavní rozhodčí ale střet s Casemirem pustil a Šachtar se opět mohl tlačit do útoku.

31

Po více než půlhodině hry mohl srovnat Luka Jović. Srbský útočník ale příliš nečekal, že před ním Chočolava nezasáhne balon a poté nezareagoval při hlavičce ideálně.

29

Šachtar jde překvapivě na trávníku Realu Madrid do vedení! Viktor Kornijenko dostal na levé straně až příliš mnoho prostoru, s dávkou štěstí si balon posunul více k ose trávníku, poté ve skluzu přihrál TETEMU, který umístil střelu mezi nohama Varana k levé tyči.

28

Z klubka hráčů vyvezl míč Maycon. Fotbalisté Realu se okamžitě zapojili do napadání, ale k balonu se už na útočné polovině nedostali a musejí se tak zatáhnout.

27

O překvapivé řešení se snažil Federico Valverde. Rychlou změnou tempa chtěl rozběhnout Asensia, ale ani čtyřiadvacetiletý křídelník na balon neměl šanci dosáhnout.

26

Modrić sice dostal míč od Marcela, ale poté ho už neměl komu předat. Hráči z Madrid nejsou v pohybu a to hostům v obraně vyhovuje.

25

Ani jeden z týmů se nemůže pořádně dostat do tempa. Až od Trubina putoval balon k Dodovi. Následně byl pevnější v souboji Asensio proti Solomonovi.

24

Militao skvěle vypomohl Marcelovi na lajně proti Tetemu. Real ale ze zisku balonu nic nevytěžil, když přišla mizerná přihrávka Varana na pravou stranu.

23

Luka Modrić rozehrál jen do kombinace s Marcelem, poté sice přilétl centr do pokutového území, ve kterém ale zahrál rukou Éder Militao. Nyní může odkopával ze svého vápna Trubin.

22

Na levém kraji byl ve sprintu Marcelo. Dodo na výrazně zkušenějšího krajana nestačil a musel sáhnout k faulu. Real bude pokračovat volným přímým kopem.

21

Marco Asensio je v úvodu zápasu nejaktivnějším hráčem v bílém dresu. Nyní předskočil ve vápně Bondara a ještě vyzval patičkou k útoku Mendyho, který ale souboj s Kornijenkem prohrál.

20

Ani úvodní dvacetiminutovka gól nepřinesla. Modrić se snažil rozběhnout na pravé straně Asensia, ale ten byl okamžitě hlídám Kornijenkem.

19

Valerij Bondar se tlačil ve vápně k hlavičce. Míč sice hlavou zasáhl, ale při tom si rukama pomohl v souboji s Casemirem. Hlavní rozhodčí okamžitě píská faul.

18

Asensio vyrobil na pravé straně faul a zavařil tak spoluhráčům v obraně. Casemiro se musel společně s Mendym velmi rychle vracet, aby Solomona vytlačili alespoň k rohovému praporku.

17

Jović zkoušel průnikovou přihrávkou najít mezi obránci Rodryga, ale balon skončil jen na kopačkách Bondara. Nevýrazný úvod zápasu pokračuje.

16

Opět byla obrana Realu pořádně rozhozena. Tete se ale tentokrát zastavil před vápnem a ještě hledal Antonia, kterého si ve druhé vlně pohlídal Casemiro.

15

Obrovská šance Šachtaru! Obrana Realu trestuhodně zaspala! Marlos se zčistajasna zjevil v samostatném úniku, ale proti Courtoisovi svou šanci promrhal nedůrazným zakončením.

15

Dnešní kapitán Realu Madrid Marcelo měl proti sobě sice dvojici soupeřů, přesto se dostal k přízemnímu centru. Ten ale našel pouze Chočolavu a akce domácích rychle skončila.

14

Už už to vypadalo, že by se po Modrićově dloubáčku dostal za obranu Luka Jović, ale Bondar se stačil otočit za balonem a odpravil ho nekompromisně za postranní čáru.

13

Také Éder Militao se zkoušel prosadit při rozehrávce. Prudkým pasem chtěl najít Valverdeho, ale míč skončil jen v obličeji napadajícího Dentinha.

12

Chočolavovi lehce odskočil míč při zpracování, ale Jović byl od stopera Šachtaru až příliš daleko a k balonu se ve vyložené pozici nedostal.

11

Varane našel parádní přihrávkou na pravé straně Rodryga. Stále jen devatenáctiletý útočník si ale o metr nepohlídal své postavení a to neuniklo pomeznímu rozhodčímu.

10

Úvodní desetiminutovka příliš fotbalové krásy nenabídla. Modrić centroval z místa přestupku do pokutového území, kde ale byli hosté ve výrazné přesile a Bondar neměl problém odhlavičkovat míč do bezpečí.

9

Casemira nepříjemně dohrál ve středovém kruhu Dentinho. Hlavní rozhodčí odpískal faul, po kterém Modrić zkusil rychle rozehrát, ale Luka Jović přihrávku nezachytil a tak se míč dostal až k Trubinovi.

8
Karty

Viktor Kornijenko pořádně přibrousil u postranní lajny Mendyho a je prvním potrestaným hráčem zápasu. Mendy se jen těžce zvedá po tvrdém skluzu.

8

Před napadajícím Rodrygem posunul míč Chočolava až ke svému brankáři. Trubin následně vykopl do středu trávníku, kde zvítězil ve vzdušném souboji Solomon.

7

Madridský celek se snaží ve velkém počtu napadat rozehrávku Šachtaru. Casemiro byl blízko zisku, ale souboj s Antoniem překvapivě prohrál a tak může ukrajinský mistr pokračovat v poklidné kombinaci.

6

Pohledná kombinace Realu a Anatolij Trubin musel poprvé zasahovat. Marcelo přenechal patou míč Asensiovi, který ale z úhlu jednadvacetiletého gólmana nepropálil.

5

Luka Modrić si vzal míč pro sebe u středového kruhu. Do kombinace se mu ale nabídl pouze Asensio, který byl ale v obležení hned dvou soupeřů. Následný pokus byl zblokován ukrajinskou obranou.

4

Opatrný start zápasu pokračoval nepřesnou přihrávkou brankáře Trubina, který na pravém kraji nenašel Kornijenka. Real tak může opět vhazovat zpoza postranní lajny.

3

Právě Ferland Mendy vhazoval zpoza postranní lajny k nohám Varana. Francouzský stoper poté přihrával v klidu na Militaa, který s rozehrávkou rozhodně nespěchá.

2

Také Real se poprvé dostal k balonu. Varane našel dlouhým pasem Mendyho, který ale v souboji jeden na jednoho nepřešel do vápna proti Kornijenkovi.

1

Do prvního poločasu vkročili rozehrávkou ze středového kruhu hostující fotbalisté. Dentinho si vyměnil míč s Tetem, následovala přihrávka na pravou stranu, kde byl ale okamžitě napadán Kornijenko.

1

Utkání právě začalo.

Hlavní rozhodčí Srdjan Jovanović se svými kolegy již přivádí obě úvodní jedenáctky na hrací plochu. Úvodní utkání základní skupiny B může za několik málo okamžiků začít.

Úvodní sestavy:

Real Madrid CF: Courtois – F. Mendy, Militao, Varane, Marcelo (C) – Modrić, Casemiro, Valverde – Rodrygo, Jović, Asensio.
Náhradníci: Altube, Lunin – Nacho Fernández, Kroos, Benzema, L. Vázquez, Vinícius Júnior, Isco.

FK Šachtar Doněck: Trubin – Dodô, Chočolava, Bondar, Kornijenko – Marlos (C), Maycon – Tetê, Antônio, Solomon – Dentinho.
Náhradníci: O. Ševčenko, Pjatov – Cipriano, Vitão, Mampasi, Gončaruk, Sudakov, Šostak, Vjunnik.

Rozhodčí: Jovanović – Stojković, Mihajlović (vš. SRB).

Rozhodčí

Hlavním sudím utkání mezi Realem a Šachtarem bude čtyřiačtyřicetiletý Srdjan Jovanović. Na čarách budou srbskému rozhodčímu pomáhat krajané Uroš Stojković a Milan Mihajlović. Čtvrtým rozhodčím je poté Novak Simović také ze Srbska. Hlavním rozhodčím u videa je poté Polák Szymon Marciniak.

Srdjan Jovanović rozhodoval v loňském ročníku Ligy mistrů jediné utkání základních skupiny. V duelu Ajaxu s Lille (3:0) rozdal dvě žluté karty. Dosud nejprestižnějším zápasem, který Jovanović rozhodoval je finále mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let v roce 2019 mezi Španělskem a Německem (2:1).

Oba kluby se střetly pouze v dvakrát ve skupinové fázi Ligy mistrů ročníku 2015/2016. Úvodní utkání šlo jednoznačně pro domácí Real 4:0, když po brance Benzemy zaznamenal ve druhém poločase hattrick Cristiano Ronaldo. Podobně jednoznačně začal také zápas na ukrajinské půdě. Po dvou gólech Ronalda a Carvajala vedl Bílý balet znovu 4:0, ale v závěrečných dvaceti minutách přišly tři zásahy Šachtaru a Real si nakonec odvezl vítězství "pouze" 4:3.

Šachtar si v ukrajinské Premier League jednoznačně došel pro čtvrtý titul v řadě a dokonce devátý za posledních jedenáct let. Ve dvaatřiceti kolech prohrál doněcký tým pouze dvakrát a s velkým přehledem nechal za sebou Dynamo Kyjev nebo Zorju Luhansk.

V Lize mistrů získal Šachtar v konkurenci Manchesteru City, Atalanty a Dinama Záhřeb šest bodů a probojoval se do vyřazovací části Evropské ligy. Tu už narušila koronavirová pauza, přesto se ukrajinský mistr probojoval do semifinále, ve kterém padl jednoznačně 0:5 s Interem Milán.

Letos už má za sebou ukrajinská nejvyšší soutěž šest zápasů. Šachtar sice ještě neprohrál, ale už třikrát remizoval a na vedoucí Dynamo Kyjev ztrácí ze třetí pozice dva body. O víkendu ale zajíždí Šachtar na půdu druhé Vorskly a může se vyšvihnout ještě výše. Obhájce ukrajinského titulu se pyšní vynikající ofenzivou s průměrem dvou a půl branek na zápas, kterou vede čtyřgólový Viktor Kovalenko.

Real Madrid se po dvou letech vrátil na španělský trůn! V loňské sezoně dokázal především díky fantastickému závěru po restartu soutěže odskočit druhé Barceloně na konečných pět bodů. To v Lize mistrů výběr Zinédina Zidana určitě pomýšlel na vyšší příčky, než dvě osmifinálové prohry s Manchesterem City.

Do obhajoby titulu v La Lize vstoupil Real skvěle. Po čtyřech odehraných kolech je na samotné špici tabulky, ikdyž dalším neporaženým Seville a Barceloně schází odehrát jedno utkání a mohou se na madridský celek bodově dotáhnout. Přitom úplný úvod sezony nebyl podle představ, když z trávníku Realu Sociedad si obhájci titulu odvezli jen bod za bezbrankovou remízu. Od té doby ale Real přehrál 3:2 Betis, následně v zatím jediném domácím utkání porazil díky jediné brance Viníciuse Valladolid. Před reprezentační přestávkou poté madridský tým uspěl v utkání proti Levante 2:0.

O víkendu po reprezentační pauze se ale Real příliš nepředvedl. Na domácí půdě padl s nováčkem z Cádizu 0:1. Trenér Zidane o poločase dokonce čtyřikrát vystřídal, mimo jiné i Sergia Ramose, který měl potíže s levým kolenem a tak je otázkou zda bude k dnešnímu utkání připraven. Již v sobotu poté čeká madridský celek duel s nesmiřitelným rivalem – Barcelonou.

Krásný středeční večer, vítám všechny příznivce fotbalu. Nejprestižnější klubová soutěž startuje zápasy základních skupiny. My se společně zaměříme na úvodní utkání skupiny B mezi Realem Madrid, který na domácí půdě vyzve Šachtar Doněck.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.