Góly: 56. P. Bucha, 85. T. Chorý, 90. J. Beauguel

Penaltu dal: 121. J. Beauguel, 121. P. Bucha, 121. T. Chorý, 121. M. Káčer
Penaltu nedal: 121. C. Marriott, 121. L. Smith

Žluté karty:
5. J. Mosquera, 19. A. Ba Loua, 26. M. Ndiaye
45. P. Harrison, 50. D. Redmond, 62. J. Routledge, 83. D. Ebbe

Počet diváků: 6 079 (52 % z kapacity 11 700)

Plzeň minulý týden v Cardiffu předvedla špatný výkon a ještě v 89. minutě s outsiderem prohrávala 0:4. Hratelný výsledek do domácí odvety (2:4) ale poté zařídili Jean-David Beauguel a střídající Adriel Ba Loua.

Plzeň se v minulých dvou sezonách nedostala do skupinové fáze pohárů, v obou případech po prohraném 2. předkole Champions League neuspěla ani v „opravné“ kvalifikaci Evropské ligy.

Plzeň potřebuje vyhrát o tři branky, vítězství o dvě pošle utkání do prodloužení.

Postupující si v závěrečném play off zahraje o postup do skupiny s vítězem souboje CSKA Sofia - Osijek, bulharský tým první duel doma vyhrál 4:2.

FC Viktoria PlzeňPlzeň(4-1-4-1)

16 Hruška
Hruška
24 Havel
Havel
68. min Falta o hráči
Pernica
22 Brabec
Brabec
11 Hybš
Hybš
68. min Kayamba o hráči
50 Ba Loua
Ba Loua
113. min Káčer o hráči
20 Bucha
Bucha
99 Ndiaye
Ndiaye
30. min Janošek o hráči
31 Šulc
Šulc
77. min Čermák o hráči
Mosquera
30. min Chorý o hráči

Routledge
108. min Clark o hráči
10 Redmond
Redmond
18 Robles
Robles
89. min Baker o hráči
McManus
79. min Ebbe o hráči
Cieslewicz
65. min Williams o hráči

Rozhodčí: Stegemann - Bandurski, Schaal
Počet diváků: 6 079

Do výkopu zbývá necelých pětačtyřicet minut a Doosan Arena se začíná pomalu plnit. V Plzni dnes bylo pořádné teplo, teď už se lehce ochladilo, utkání se bude hrát v takřka ideálních fotbalových podmínkách.

Viktoriáni za potlesku a zvuků kapely Offspring vbíhají na hřiště, hosté z Walesu se už na trávníku nějakou chvíli rozcvičují.

Plzeň vyběhne do souboje, v němž potřebuje nejméně dvakrát skórovat, od začátku s jedním útočníkem. Bude jím Beauguel. Další jsou nachystáni na lavičce.

1

Začal první poločas utkání Plzeň - TNS

1

Plzeň začíná podle očekávání aktivně, Ba Loua provětral obranu hostí a hledal v pokutovém území Buchu.

2

Z brejku se pokusil zahrozit McManus, vzadu zůstali Brabec a Pernica a rozdělili si úkoly tak, aby mu nic nedovolili.

3

Buchova pobídka, směřovaná na malé vápno, se zasekla u bránícího hráče.

3

Hosté už podruhé ukázali, že se nemíní jen bránit, jak to předvedl třeba Ferencváros na Slavii. Další kontr potáhl Cieslewicz, Buchovi nezbylo než ho faulovat.

4

Louis Robles (TNS) vstřelil gól. Plzeň - TNS 0:1
Neskutečné zmatky v plzeňské obraně, a je zle! D. Davies nahrál na zadní tyč, hosté vyhráli dva souboje a Robles zblízka doklepává.

5
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jhon Mosquera (Plzeň)
Přemotivovaný Mosquera strčil rukama do Roblese, ten teatrálně upadl a je z toho první karta zápasu.

7

Havel v útoku vybojoval míč na kličkujícím Cieslewiczovi.

8

Chuť útočit inkasovaný gól Plzni nevzal, přesnost a klid zatím ano.

9

Mosquera si chtěl počkat na obranou na lob, jenže pas přišel tak vysoký, že ho ani ve výskoku nedokázal zasáhnout.

9

Beauguel zahazuje tutovku! Šulc ho našel na malém vápně a domácí útočník selhává - míč mu těsně před kopem skočil a Beauguel ho poslal vysoko nad.

11

Bucha se neprobil, zaskočil za něho Pernica a vrací balon zase směrem k brance hostí.

11

Před Harrisem operoval Mosquera, k tečování dobré přihrávky mu scházel půlkrok.

13

Mosquera čekal, že mu Hybš poběží po křídle, to se ale nestalo, a tak přihrávka směřovala do území nikoho.

14

Buchovi se nedaří, v souboji s Roblesem mu odskočil balon.

14

Ba Loua si vedl lépe, utekl po levém křídle a podařilo se mu najít Šulce. Zatím velice aktivně hrající Šulc pálil vedle.

16

Na zemi leží autor vedoucího gólu hostí Cieslewicz, brankář Harrison zakopnutím míče umožňuje ošetření.

19

Ba Loua našel v pokutovém území Beauguela, ten po urputném souboji s K. Daviesem padá, a domácí se marně dožadují penalty.

19
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Adriel D’Avila Ba Loua (Plzeň)
Jediné, co z tohoto souboje v pokutovém území TNS plyne, je karta pro protestujícího Ba Louu.

20

Asistent rozhodčího signalizuje ofsajd TNF, píská se.

21

Zdůraznil jsem odpískání ofsajdu po signalizaci i proto, že bleskový výpad Plzně vypadal spíš jako po poskytnuté výhodě. Domácí rozehráli víc jak 10 metrů od místa přestupku a byla z toho další gólovka. Ba Loua se pokoušel obstřelit Harrisona, který jeho zakončení vyškrábl na roh.

21

Do šance znovu přihrával výborný Šulc.

24

Hosté si chystají rozehrání rohového kopu a natahují při tom čas.

25

Další Šulcův pokus o kolmici na Havla neprošel.

26

Ndiaye surovým skluzem sestřelil Redmonda, a hned jak oba hráči vstanou z trávníku může čekat kartu. Bude rád za žlutou.

26
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Modou Birame Ndiaye (Plzeň)
Je to tak, Plzeň zůstává na hřišti v kompletním stavu.

27

Beauguel podskočil Hruškův vysoký výhoz.

27

Pohyb na plzeňské lavičce, kde se chystá ke střídání Chorý. Domácí pošlou do hry dalšího útočníka.

28

Buchovi se dnes nedaří, teď pokusem o přihrávku trefil prvního bránícího hráče před sebou.

28

Vypadá to, že Ndiaye si svým faulem ublížil víc než Redmond. Kulhá, drží se za stehno a bude muset jít dolů.

29

Společně s Chorým se vysvlékl Janošek.

30

Napadající Mosquera donutil Marriotta k zahrání na rohový kop.

30

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Modou Birame Ndiaye, nahradil ho Dominik Janošek

30

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Jhon Mosquera, nahradil ho Tomáš Chorý

30

Janošek hned spěchá k rozehrání rohového kopu.

31

Hledal Chorého, ten byl obstoupen obránci.

32

Havel se pokusil obejít Cieslewicze, nakonec nešťastně míč tečoval do zámezí. Místo náznaku šance je zde ztráta.

34

Brabcův nedůrazný odkop zachytil Smith, což značí, že v útoku je TNS.

34

A bude to pokračovat, po Šulcově zásahu mají hosté roh.

35

Ba Loua si počkal na přetažený centr, placírkou ho vracel před branku, zřejmě to bylo myšleno na teč. Beauguel nezareagoval a tak pohodlně zasáhl Harrison.

37

Plzeň je sice nadále aktivnější, ale její nápor plynule ztrácí na síle...

38

Ba Loua musí až ve středovém kruhu hrát zády k brance, jak ho masíruje napadají hráč TNS.

38

Domácí tohle napadání překonali, ale před pokutovým územím už to nešlo. V přehuštěném středu pole navíc Ba Loua fauloval.

40

McManus poslal centr před plzeňskou branku. Dobře zasáhl Hruška.

40

Ba Loua si dobře poradil u rohového praporku, odkud dokázal najít Beauguela.

40

Buchova rána neprošla k brance, zastavil ji jeden z obránců.

41

O něco málo lépe dopadl se svojí střelou Janošek, po teči jeho střely je to ale roh pro Plzeň.

41

Šulc v nadějné pozici hlavičkoval o zem a slabě! Asi nečekal, že k němu míč z rohu projde, naskakoval na něj Brabec.

42

Další vzdušný souboj v Šulcově podání, D. Davies ho bránil velmi těsně.

42

Hybš hledal Chorého, ten zatím nemá tempo ani timing.

44

Brabec s přehledem v souboji jeden na jednoho ubránil McManuse.

44

Buchova propagační střela končí po teči vedle branky.

45
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Paul Harrison (TNS)
Napomínán je brankář TNS, teď vám ale neřeknu za co. Rozhodčí reagoval na něco v chumlu hráčů.

45

Po rohovém kopu a po souboji s Chorým padá k zemi K. Davies. Nezdálo se, že by mu Chorý něco udělal, přesto se Davies nechává ošetřovat.

45

Nastavují se tři minuty.

45

Tak ještě dvě minuty, domácí jsou na útočné polovině.

45

Házenkářské posouvání míče v podání Plzně skončilo na levém křídle, odkud Ba Loua centroval do Harrisonovy náruče.

45

Hybš nepřešel přes Roblese,

45

Ba Loua se provinil útočným faulem a rozhodčí si ho volá k sobě, aby mu připomněl, že jednu žlutou kartu už mu dal.

45

Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1

45

Plzeň vyslal dohromady 14 střel, ale na branku jich směřovalo jenom pět. Platonický tlak zatím k velkému úspěchu nevede.

45

Kdybych si měl teď vsadit, tak řeknu, že Plzeň má na to, aby zápas otočila a vyhrála. Ale jestli dokáže dát tři góly, aby poslala duel aspoň do prodloužení, to už si teď tipovat neodvažuji.

46

Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Plzeň - TNS

46

Plzeň začíná pokus o zázračný obrat ve stejné sestavě, v jaké dohrála první půli.

47

Havel se před pokutovým územím TNS hnal za míčem, Smith mu ho odpálil zpod nohou.

47

Brabcovi se nepovedla rozehrávka, to je nabídka pro hosty.

48

Routledge nasadil jesle Janoškovi, TNS je v útoku.

48

A dostává se k rohovému kopu.

49

Hruška před svojí brankou suverénně zasahuje.

50
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Daniel Redmond (TNS)
Ba Loua drzým průnikem donutil Redmonda k faulu zezadu.

50

Janoškův centr byl kopnutý nebezpečně na malé vápno, kde o kousek nedoskočil Pernica.

51

Před Chorým skončil ve vápně balon, který při pokusu o střelu špatně trefil Janošek. Zakončil nad.

52

Ani Havlův pokus se mezi tyče nevešel.

54

Dva rohové kopy pro TNS v řadě za sebou.

55

Hruška musel vyrazit míč, který směrem k jeho brance zatočil Smith.

55

Domácím chybí klid, pokus o vyjetí z obrany se jim zadrhl.

56

Pavel Bucha (Plzeň) vstřelil gól. Plzeň - TNS 1:1
Parádní Buchova akce vede k vyrovnání! Na vrcholu velkého vápna naznačil kličku doprava, zasekl do leva a nezadržitelně trefuje síť!

56

Není potřeba zastírat, že Bucha doteď nehrál nějak oslnivý zápas, ale toto se mu povedlo opravdu fantasticky. A rázem má Plzeň o co hrát!

58

Bucha je rázem všude, přes něho šel další kombinační útok Plzně.

59

Ovšem jak byl rozjetý, tak šel pod nohy Roblesovi a sundal ho zákrokem na tmavě žlutou.

61

Kostrbatý útok Plzně skončil nepřesnou přihrávkou. Ba Loua ještě zabojoval, ale akci nezachránil.

62

Ze špatné rozehrávky Plzně těží hosté, Hruška musel vyboxovat jejich centr.

62
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Jon Routledge (TNS)
Další „žlutý“ faul na sebe vybojoval Ba Loua.

65

Beauguel si nerozuměl s Chorým a už mu tečou nervy, rozhazuje rukama.

65

Střídání TNS: ze hřiště odešel Adrian Cieslewicz, nahradil ho Jordan Williams

66

Na Havlův pas na malém vápně nedoskočil Beauguel, Plzeň zůstává v dobývání obrany TNS.

67

Brabec hledal Chorého, jeho náběh nebyl načasován dobře.

67

Hosté brání v plném počtu hráčů na třiceti metrech od vlastní branky.

68

Beauguel bojuje, to zase ne že ne. Proti dvěma bránícím hráčům vydřel rohový kop.

68

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Matěj Hybš, nahradil ho Joel Ngandu Kayamba

68

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Milan Havel, nahradil ho Šimon Falta

69

Střídající Falta hned na míči, z jeho centru hlavičkoval Chorý nad.

70

Roh pro hosty.

70

Míč poskakoval na malém vápně a pořádně vystrašil domácí! Od Beauguela se odrazil nešťastně do Hruškova protipohybu, naštěstí se brankář Plzně stačil k tyči vrátit a zasáhnout.

71

McManus zakončil svůj brejk střelou do Hruškovy náruče.

71

Počet diváků 6 079 (52 % z kapacity 11 700)

73

Kayamba si pokusil narazit s Chorým. Od vysokého útočníka Plzně se balon odrazil do autu.

73

Ani Beauguel nenarazil přesně.

74

Plzeň spěchá a důsledkem je špatně vhozený Kayambův aut.

75

Janošek to zkusil technicky, střela se mu nepovedla.

75

McManus utekl, šel ze strany na Hrušku a po jeho ráně domácí tým zachránila tyč! Plzeň podržel reflexivním zákrokem rukama nad hlavou gólman, jinak bylo 0:2.

76

Plzeň má sice na hřišti dvě věže, přesto na hlavičky po rohových kopech naskakuje Šulc. Moc se mu nedaří.

77

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Pavel Šulc, nahradil ho Aleš Čermák

78

Kayamba na pravém křídle neutekl Williamsovy, přešlapovačka na hráče TNS nestačila.

79

Čermákův míč v pokutovém území málem propadl k Chorému.

79

Janoškův vysoký míč letěl Beauguelovým směrem, domácí hrot nedoskočil.

79

Střídání TNS: ze hřiště odešel Declan McManus, nahradil ho Dean Ebbe

80

Harrison zdržuje při rozehrávce, normálně by za toto mohl dostat žlutou kartu, ale že už jednu má, tak ho rozhodčí běží napomenout.

80

Aha tak ne, omlouvám se, Harrison to udělal chytře. Všiml si vhozeného předmětu na hřišti a šel ho zvednout. Rozhodčí si od něho předmět bere a odnáší ho za lajnu.

81

Bucha střílí po zemi do středu branky. Harrison balon v poklidu sbírá.

83

Brabec při bránění Ebbeho dostal rukou do obličeje.

83
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Dean Ebbe (TNS)

83

Janoškův další centr končí u Harrisona.

84

Plzeň má s potenciálním nastavením cca 10 mnut na to, aby dala dva góly. Hosté ale nevypadají, že by jim měly začít docházet síly.

84

Kayamba točil svůj centr směrem do branky, Chorý se ho ještě snažil tečovat, ale nedoskočil. Míč letěl těsně vedle.

85

Tomáš Chorý (Plzeň) vstřelil gól. Plzeň - TNS 2:1
Je tady gól naděje! Chorý zůstal metr před malým vápnem úplně sám, naskočil si na rohový kop a otáčí skóre. Ještě je ale potřeba jeden gól.

86

Domácí tlačí, hlediště ožilo.

87

Hosté už jenom odkopávají.

87

Přihrávka na Kayambu byla prudká a nepřesná, aut pro TNS.

88

Brabec udržel hru na útočné polovině Plzně, jeho obranný zákrok byl důležitý. Hrozil brejk.

88

Bucha dal Čermákovi, ten se probíjel směrem k brance, míč ho ale neposlouchal a nakonec z toho není ani roh.

89

Střídání TNS: ze hřiště odešel Louis Robles, nahradil ho Ashley Baker

90

Kayambův oblouček našel jen zformovanou obranu TNS, tlak na Williamse ale zafungoval a je z toho roh pro Plzeň.

90

Chorý to měl proti noze, střela mu nesedla.

90

Nastavuje se pět minut, to není málo.

90

Jean-David Beauguel (Plzeň) vstřelil gól. Plzeň - TNS 3:1
Tak přece jen je z toho kýžená třetí branka! A je to Beauguel, kdo posunuje zápas nadosah prodloužení. Zády k brance dostal míč, otočil se kolem obránce a přesně zamířil na zadní tyč. Na tuhle polovysokou střelu neměl Harrison nárok.

90

Ironií osudu je to další hráč, kterému se tolik nedařilo, kdo dává gól. Po Buchovi se prosadil i Beauguel.

90

Ještě dvě a půl minuty z nastaveného času. Zahrozit chtěl Williams, průnik po levém křídle nedotáhl.

90

A Plzeň se vrací do útoku, zdá se, že soupeře chce dorazit!

90

Velké pozdvižení v pokutovém území hostů, kde Faltu doslova sestřelil jeden z hráčů TNS. Nehrajme si na patrioty, ale toto byl skutečně faul. Jenže se nepíská.

90

Minuta do konce a balon je za brankou TNS. Prodloužení je na spadnutí.

90

Čermák šel do souboje, který byl asi dopředu prohraný, a na dlouhou nohu fauloval. Je to ovšem na půli hřiště, takže bez hrozby pro branku Plzně.

90

Skončil druhý poločas utkání. Následuje krátká přestávka před prvním prodloužením 3:1

90

Je konec, Plzeň může litovat, že už neplatí pravidlo o gólech na hřišti soupeře, a jdeme do prodloužení.

91

Začalo první prodloužení utkání Plzeň - TNS

91

Chorý se v souboji na hraně obrany TNS neprosadil, odražený míč ale nebezpečně napálil na branku Ba Loua a po teči je to roh pro domácí.

92

Ba Loua hraje výborný zápas, tak si troufnul i na technický pokus z dálky. Nevyšel mu, branku překopl tak o dva metry.

93

Kayamba se pokusil projít po pravém křídle a taky on vybojoval roh.

93

Kayamba si nerozuměl s Brabcem, přihrávka utekla do zámezí.

93

A hned poté se na zem bez kontaktu skácel D. Davis. Zřejmě ho trápí křeče.

93

D. Davies kulhá za lajnu.

95

Brankář Harrison nakopl míč na polovinu Plzně, tam domácí uhráli souboj a Kayamba veze další útok proti TNS.

96

Buchovi uskočil míč, tři jeho spoluhráči o něj bojují.

96

Bucha s Janoškem si dávali přednost před velkým vápnem, nakonec vystřelil Bucha a rána neprošla.

96

Opakovaná Buchova rána je tečována vedle.

96

Beauguel v šanci na zadní tyči, jeho první zakončení vykopl obránce a stejně tak dorážka skončila zásahem zadáka hostí.

97

Chvilku se hraje na plzeňské polovině, Chorý si tam pomohl faulem.

98

Pernicův zkušený obranný zákrok znamená klid pro Plzeň.

100

Zvýšení na tříbrankový rozdíl měl na noze Ba Loua, jehož dorážku po Chorého sklepnutí vyrazil z prázdné branky K. Davies!

100

D. Davies vyráží z branky Chorého hlavičku po rohovém kopu! Plzeňský tlak je místy až drtivý.

101

Na Čermákův oblouček si nabíhal Ba Loua, obranný zákrok znamená další roh pro domácí.

102

Ba Loua nabídl po zemi míč do druhé vlny, Falta přihrávku proběhl a nechal zakončit Buchu, jenže síť netrefil.

104

Smith se pokusil lobem z velké dálky zaskočit vyběhnutého Hrušku, branku však těsně netrefil.

105

Blíží se konec první poloviny prodloužení, další akce domácích začíná u Hrušky.

105

A tenhle poločas bude delší o dvě minuty.

105

Chorý by na hrotu osamocen, hosté ho odstavili, dezorientovaný Hudson nicméně odkopává do autu a tak bude Plzeň pokračovat v útoku.

105

Kayamba se ukličkoval.

105

Kayamba v pečlivé obranné práci, tělem nepustil k míči Williamse. Ten mu ještě naložil od cesty.

106

Do brejku vyrazil Ebby, byl tam osamocen.

107

Kayamba zvládl souboj u pravé lajny tak, aby z toho nebyl aut. Plzeň vyváží balon.

107

Tlak domácího celku přerušuje ležící Routledge. Signalizuje, že má potíže s třísly.

108

Střídání TNS: ze hřiště odešel Jon Routledge, nahradil ho Ben Clark

108

Chorý dopravil míč hlavou do sítě, ale ještě než stačili fanoušci a hráči vypuknout v jásot, letí praporek asistenta rozhodčího nahoru.

109

Ba Loua zdvojen, přesto se rozhodl přihrávat před branku. Roh pro domácí.

110

A repete.

110

Williams jen odkopává z předbrankového prostoru.

110

Je tam obléhání pokutového území, Čermákovi se míč odrazil do protipohybu a nemohl už vystřelit.

111

Obrovská Chorého šance, jeho zakončení nohou vyráží Harrison na břevno!

112

Hosté se brání zuby nehty, Plzeň je prakticky nepouští z pokutového území.

112

Střílený centr na Beauguela sražen.

113

Ba Loua ztratil trpělivost a místo dalšího hledání skulinek vypálil z dálky. Nebyl to přesný pokus.

113

Střídání Plzeň: ze hřiště odešel Adriel D’Avila Ba Loua, nahradil ho Miroslav Káčer

114

Dokonce dva hráči TNS leží na zemi a drží se za nohu kvůli křečím.

114

Rozhodčí stojí nad Smithem a ukazuje na hodinky, že tento čas nastaví.

116

Brabec nasměroval svoji hlavičku do Hudsonovy ruky, ta ale nebyla od těla. Dorážku poslal znovu Brabec nad.

117

Tak jak, zvládne Plzeň udeřit i na konci prodloužení, jako to předvedla v normální hrací době?

118

Janošek si netroufl na střelu, obtížně se hledá volný prostor proti zatažené obraně TNS.

119

Falta obloučkem našel Chorého, ten předskočil brankáře Harrisona, z malého vápna ale namířil nad.

120

Jeden z ojedinělých kontrů hostí dovedl Williams k rohovému praporku, kde ho odzbrojil Kayamba.

120

Janoškův dalekonosný pokus skončil asi půl metru nad.

120

Nastavují se dvě minuty.

120

Harrisonův nepřesný odkop dává ještě jednu šanci Plzni.

120

Už ani domácí ale nespěchají tak jako na konci regulérní hrací doby, což je pochopitelné.

120

Skončilo druhé prodloužení. Probíhá výběr aktérů pokutových kopů před penaltovým rozstřelem, který bude následovat 3:1

120

Drama pokračuje, rozsekne ho až rozstřel.

120

Plzeň byla i v prodloužení výrazně lepší, rozhodnout mohl dvakrát Chorý, jednou ho ale vychytal Harrison a podruhé netrefil branku.

120

Jako první budou kopat domácí.

121

Zahrávají se pokutové kopy Plzeň - TNS

121

Jean-David Beauguel (Plzeň) PROMĚNIL. 1:0 v penaltovém rozstřelu.
S trochou štěstí Beauguel dává. Harrison jeho střelu vystihl, ale nechytil.

121

Chris Marriott (TNS) NEDAL. 1:0 v penaltovém rozstřelu.
Hruška likviduje hned první penaltu! Skočil po své levé ruce a polovysokou ránu vyrazil.

121

Pavel Bucha (Plzeň) PROMĚNIL. 2:0 v penaltovém rozstřelu.
Bucha poslal gólmana k opačné tyči!

121

Leo Smith (TNS) NEDAL. 2:0 v penaltovém rozstřelu.
I Smith zahazuje svůj pokus, poslal ho vedle tyče!

121

Tomáš Chorý (Plzeň) PROMĚNIL. 3:0 v penaltovém rozstřelu.
Chorý bravurně proměňuje, gólman sice směr vystihl, ale rána letěla do horní poloviny branky a tam nedosáhl!

121

Daniel Redmond (TNS) PROMĚNIL. 3:1 v penaltovém rozstřelu.
Redmond ještě prodlužuje tohle drama a ponechává TNS ve hře.

121

Miroslav Káčer (Plzeň) PROMĚNIL. 4:1 v penaltovém rozstřelu.
Káčer rutinérsky proměňuje a posílá Plzeň dál!

121

Plzeň postupuje, výsledek však neunášejí hráči na obou stranách. Hosté se těžko smiřují s porážkou a hlavně s tím, že někteří domácí borci je provokují, mávají jim na rozloučenou.