Diskuze

Ekvádor - Senegal 1:2, Afričané získali vedení zpět a sebrali soupeři postup

Fotbalisté Senegalu zvítězili v posledním utkání skupiny A na mistrovství světa 2:1 proti Ekvádoru a postupují do osmifinále. Začali lépe, vedli díky trefě Sarra z penalty, ve druhé půli ale srovnal Caicedo, jenže hned o tři minuty později vrátil Afričanům vedení kapitán Koulibaly svým prvním reprezentačním gólem. Jihoameričané na turnaji končí.
MK

M90i69l33o36š 43K30r52u79m59p

29. 11. 2022 19:27

My si ten jihoamerický fotbal nějak moc idealizujeme. Skutečnost je, že kromě Brazílie a Argentiny jsou tam už jen průměrné týmy, co by v evropských kvalifikačních skupinách byly rády za baráž. A to od MS 2026 budou mít na turnajích 6 týmů (z 10), a sedmý může projít z mezikontinentální baráže..

0 0
možnosti

Tak to zase zklidníme, Mílo. Z evropských skupin by samozřejmě postupovalo všech 10 JA týmů minimálně do baráže úplně s přehledem a ty to dobře víš.

0 0
možnosti
PK

Řezníku, kde, kdy a kdo to dával ?

1 0
možnosti

První zápas, který jsem viděl, protože sleduji jen zápasy, kde už jde o vše. A skvělý nervák...Kamerun skvělý v prvním poločase, Ecuador se vzchopil ve druhém poločase a silně Kamerunu zatápěl. Drama až do konce

29. 11. 2022 18:09

Afričani se první kola rozkoukavali a teď hrajou pěkně, nebojacne. Podle mě docela kontrast k jihoamerickym týmům (hlavně Ekvádor a Uruguay).

2 0
možnosti
TB

Pro mě asi nejlepší výkon rozhodčího na tomto MS. Pravá strana Senegalu velmi kvalitní.

3 0
možnosti
MD

A pokutička pro ČT za reklamu na BigMaca :-) Tak třeba už toho Pešíra vykopnou.

0 2
možnosti

M83i11l76a65n 95Č96e49c66h

29. 11. 2022 17:46

Jen trochu mimo fotbal, ti senegalští fanoušci s tvářemi na bílo, není to whiteface???;)

HB

Já myslím, že sázkovky už mají slušný stádo.

1 0
možnosti
MD

Zajímalo by mě posouzení ofsajdu při gólu Ekvádoru. On tam sice byl jeden obránce u tyče, ale stál za brankovou čarou :-)