• 0
Tým Hranic nastoupil do 14. kola divize E bez odvolaného trenéra Petra Zatloukala. I tak si ale po napínavém duelu proti Frýdlantu odnesl z domácího hřiště tři body, a v tabulce si tak polepšil o dvě místa. O výhře třetích Petrovic rozhodl hattrickem Filip Panák. Na ty nejzajímavější fotbalové momenty kola se podívejte na videu.

Na hráče Hranic se odvolání trenéra Zatloukala zřejmě příliš nepodepsalo. Už ve 3. minutě poslal domácí do vedení Pavel Šišlák tvrdou ranou z hranice šestnáctky. Hosté díky Jiřímu Prokešovi vyrovnali.

O tři minuty později ovšem Hranice znovu vedly. Po špatné domluvě mezi hostujícím gólmanem Ježem a jedním z obránců Jan Ferenc snadno skóroval. Za Frýdlant se do konce poločasu stačil trefit ještě Michal Chlebek - 2:2. V 56. minutě krásným volejem přiřkl výhru Hranicím Radim Kundrát.

Další videa

Pusťte si také sestřihy z dalších soutěží

Trenér poraženého Frýdlantu Michal Chlebek se k prohře pro fotbalunas.cz vyjádřil slovy: „Podle mě se nehrál příliš pohledný fotbal. Nepřidal tomu ani terén, který je v Hranicích snad nejhorší v divizi. Domácí měli větší vůli po vítězství a nakonec jej také vybojovali. My jsme sice spokojení, že máme po polovině soutěže 20 bodů, když nás předem všichni odepisovali, ale zároveň víme, že těch bodů mohlo být i více.“

Videa, tabulky...

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Lokomotiva Petrovice se drží na třetím místě, na čelo ztrácí sedm bodů. Za svou dobrou pozici vděčí i svému nejlepšímu střelci Filipu Panákovi. Ten v zápase proti Dolnímu Benešovu nasázel tři góly, dohromady jich v soutěži vstřelil sedm.

Výsledky 14. kola (15. hraného): Rýmařov - Velké Karlovice 3:0 (2:0), Hranice - Frýdlant n.O. 3:2 (2:2), Val. Meziříčí - Vsetín 1:2 (0:1), Petrovice - Dolní Benešov 3:0 (0:0), Petřkovice - Slavičín 2:0 (0:0), SFC Opava B - Nový Jičín 1:0 (0:0), Brumov - Nové Sady 2:0 (2:0), Havířov - Krnov 1:1 (1:0).