Diskuse k článku

Vytáčí mě lidská hloupost

Michal Heřman je generálním ředitelem společnosti Eurotel a členem představenstva Českého Telecomu. Narodil se roku 1964. Před příchodem do společnosti působil jako finanční ředitel ve společnosti Alfa Bank Rusko, byl výkonným viceprezidentem - finance v Komerční bance - a členem dozorčích rad dceřiných společností Komerční banky Reflexim a MÚZO.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

marosh

EUROTEL+TELECOM
= bezohledné firmy snažící se vytáhnout z lidí peníze za každou cenu, jakýmkoliv neseriózním způsobem - ten člověk, který se tím ještě chlubí že tomu šéfuje je u mě kreatura.
0/0
13.6.2005 16:05

jmeno

Re: EUROTEL+TELECOM
nejlíp se vydělává na blbosti lidí ... kdyby lidé nebyli hloupí nekupovali by předražené a nekvalitní produkty ... to platí obecně ... ale češi mi přijdou jako ovce, které si všechno nechají líbit ... :(
0/0
13.6.2005 16:09

marosh

Re: Re: EUROTEL+TELECOM
Jenže telefonovat a internetovat dneska musíš.
0/0
13.6.2005 16:12

jmeno

Re: Re: Re: EUROTEL+TELECOM
no musíš .... jasně asi jo ... asi narážíš na úzký výběr ... konkurence je, ale většinou má srovnatelné ceny ... proč ne, že? ... ale nikdo tě nenutí kupovat předražené produkty ... kdyby nekupovala většina lidí, ceny by musely jít dolů ... tohle je ale možná mnohem obecnější otázka, neboť se zde prohlubuje propast mezi hodně bohatými lidmi a lidmi, kteří jen tak vyjdou a ještě by si měli kupovat internetové připojení :(
0/0
13.6.2005 16:16

pavel

hlupáci
Nejvíc mě ale vytočí lidská hloupost ..... no on si každý myslí že právě on je ten chytrý a ostatní jsou hupáci. Z tohoto důvodu se tahle větička opakuje skoro v každém rozhovoru. Při trošce empatie by pan manager možná přišel na to , že názory těch "hlupáků" mají z jejich pohledu logiku a jak říká Standa Gross jsou legitimní. I když nepopírám, že pitomců chodí po světě spousty (včetně výše zmíněného politika), přece jen onálepkovat všechny ostatní je jednodušší než se pídit po názorech (a hlavně příčinách názorů) těch druhých.
0/0
13.6.2005 16:05

agronom

Proč
je nám prezentován takový člověk, všeobecně se ví jak funguje Telecom, jaký má zvuk ve společnosti, potažmo Eurotel, jak se asi Heřman stal jeho prvním mužem. Vźdyť všechna ta slova v kontrastu s reálným činěním těchto firem jsou jen k smíchu o Heřmanu nemluvě.
0/0
13.6.2005 15:55

jmeno

Re: Proč
vodafoun a uvidíme :)))
0/0
13.6.2005 15:57

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že můžete mít účet bez poplatků s dvěmi embosovanými kartami zdarma?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz