Diskuse k článku

Kdo je osobní bankéř?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Vaclav Hanus

Kdo je osobní bankéř?...
...lichvar, ktery je vam nejblize..
0/0
5.4.2005 10:38

o život

ČS = banka
V České spořitelně jsou taky osobní bankéři. Jsou specialně vyškoleni na to, jak vás co nejvíce oškubat a ještě abyste jim za to poděkovali a cítili se v nejlepších rukou. Ano, takový pocit musí klienti mít a jelikož jsou velice konzervativní a s odpuštěním hloupí, také ho mají.
Problém je v tom, že ve spořitelně musí umět všichni všechno. Takže vás pěkně oblbnou, poskytnou vám mnohdy zcela nepravidvé informace. Co není psáno, není dáno. A i když to psáno je, ústně vám to převysvětlí jinak. Nejhorší je, když špatný výklad zjistíte až po letech. Že jim tam leta cpete peníze, nevadí. Ale když pak chcete nějaké finanční plnění, máte smůlu.
A ještě něco: tím, jak všichni musí umět všechno, nevědí vlastně nic. A tak takoví ti nej prodejci, když pak dojde na něco konkrétního, stále někam volají a vyptávají se nebo obtěžují své spolupracovníky. Je pro klienta docela hrozné být obsluhován někým chytrým, kterého se ti hloupější stále
0/0
30.3.2005 13:47

o život

Re: ČS = banka
 
Dokončení:
Je pro klienta docela hrozné být obsluhován někým chytrým, kterého se ti hloupější stále na něco vyptávají. Nějaké bankovní chování je některým zcela cizí. Nejhorší je, že zatímco vás obslouží s poskytnutím tisíce odpovědí svým kolegům, tak u vedlejších přepážek jsou dávno obslouženi lidi, kteří přišli až po vás.
A proto: od ČS odcházím. Neustálé ponižování a dovolování si věcí, které by si k cizí, neznámé osobě nedovolili, rozhodlo. Poplatky rovněž. Nepružnost a problémy ve všem a ze všeho taky. Neustálé fronty taky.  Neustále se něco měnící (k horšímu) taky. V dalších negativech mne můžete dále doplnit.
Pokud negativa nevidíte či vidět nechcete a vnímáte jen ta pozitiva, jsteuž správně zpracovaný klient. Takové spořitelna potřebuje. Cpěte jim do křtánu další prachy, ať si můžou dál zvyšovoat svoje gáže, a ať mají stále větší zisk, ať se mají v Rakousku stále  lépe!
0/0
30.3.2005 13:57

.

Re: Re: ČS = banka
Á naše "stará známá", která neustále prezentujete stejně jako v předešlých několika debatách stejnou myšlenku. Ve spořitelně dělaj jen ty největší hovada s největším platem, který pořádají vnitropodnikovou soutěž s názvem " Vyhrává ten, kdo okrade nejvíce lidí", účet v této bance může mít jen největší tupec, který má místo mozku piliny, atd., že? Jednou vystupujete jako bývalá zaměstnankyně ČS, jednou jako aktivní zaměstnanec ČS, pak zase jako klient ČS, ale sloh příspěvků a opakování stejných slovních obratů jaksi ukazuje na to, že autor je stále stejný. Fakt by mě zajímalo, co je Vaším cílem, ale asi si potřebujete ulevit. To je bohužel všechno, co nám Vaše příspěvky mohou přinést. Děkujeme, odejděte.
0/0
31.3.2005 23:05

Greyone

Clanek
Tenhle clanek ma opravdu obrovskou hodnotu....
0/0
28.3.2005 6:42

My

osobní bankéř
Nejlepší osobní bankéři jsou u nás, jsme tu pro Vás.
Přijďte se podívat, rádi se postaráme o Vaše finance.
0/0
5.2.2004 13:59

účet

Re: osobní bankéř
To je kde?
0/0
15.4.2005 9:28

účet

Re: osobní bankéř
To je kde
0/0
15.4.2005 9:30

Admin_

Re: Re: osobní bankéř
, Hlavní nádraží, třetí přičmoudlík z prava. ;-)
0/0
15.6.2005 19:15

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že můžete mít účet bez poplatků s dvěmi embosovanými kartami zdarma?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz