Nejlepší výhry roku, které čtenáři získali v našich soutěžích

  1:00aktualizováno  1:00
Na našem webu Bydlení jsme rozdávali dárky nejen o Vánocích, ale po celý rok. Kdo se přihlásil do některé z našich soutěží, mohl totiž získat ceny za desítky a dokonce statisíce korun. Podívejte se, co všechno soutěžící vyhráli.

Nejčastěji museli soutěžící pro získání hodnotné ceny odpovědět správně na tři otázky, vždy měli k dispozici tři možnosti. Všichni, kteří tak získali plný počet bodů, byli zařazeni do slosování. 

Výhry byly hodně atraktivní, třeba tři chytré pračky Bosch, které si samy dokážou dávkovat prací prostředek. Nebo chytrá chladnička Siemens vybavená aplikací Home Connect a kamerami, jejíž doporučená maloobchodní cena je 39 990 korun.

Fotogalerie

Druhý typ soutěží očekával už větší „zapojení“ čtenářů, bylo nutné poslat fotografie, třeba terasy v dostatečné kvalitě a velikosti, a ty doplnit textem. Odborná porota pak vybrala vítěze.

Nejatraktivnější variantu ovšem představovaly testovací soutěže, kdy z fotografií a textových příspěvků vybírali porotci tři rodiny, které dostaly výrobek na otestování a za odměnu si jej mohly ponechat.

Vánoční dárek

Těsně před Vánocemi udělal radost hned ve třech rodinách tyčový akumulátorový vysavač Electrolux Pure F Allergy. Podle výrobce jde o první výrobek, který má srovnatelný výkon s klasickým vysavačem.

Pro získání tohoto spotřebiče, který na jedno „nabití“ vydrží vysávat až 60 minut, bylo nutné poslat nejen fotografie, ale také vtipný popis toho, jak se daná domácnost s vysáváním vypořádává a co ji nejvíce při domácím úklidu trápí.

Kdo si co nadrobí, to si také uklidí... Pro pejsky a kočky to bohužel neplatí.

Kdo si co nadrobí, to si také uklidí... Pro pejsky a kočky to bohužel neplatí.

Všichni soutěžící, kteří se přihlásili, se shodli v jednom: kdo má doma malé děti a zvířecí miláčky, potřebuje vysávat denně, někdy i vícekrát. Drobky, chlupy, granule... Proto byl akumulátorový vysavač s doporučenou maloobchodní cenou 15 990 korun, který je hned po ruce a připravený k okamžitému zásahu, tak lákavou výhrou.  

Příslušenství, které jiné spotřebiče tohoto typu nemají (zejména výsuvnou hadici, malý výkonný motorizovaný kartáč pro čištění matrací a čalounění, který zvládne i zvíření chlupy či teleskopickou tyč, která se přizpůsobí výšce postavy), ocenila i vítězka soutěže, které s úklidem tak už dokáže pomoci i její malý syn. O tom jsme se přesvědčili i my při natáčení reportáže.

Nejdražší výhra roku 2018

Syn v rodině Kubkových zase pomohl k nejcennější výhře v tomto roce. Díky komiksu dvanáctiletého Tomáše získala rodina bioklimatickou pergolu od společnosti Climax v hodnotě 150 tisíc korun.

Pomocí chytře řešeného odtokového systému je možné lamely otáčet ihned po...

Pomocí chytře řešeného odtokového systému je možné lamely otáčet ihned po dešti.

Lamely této pergoly lze nastavit podle potřeby, při úplném uzavření do sebe dokonale zaklapnou, takže kromě zastínění poskytnou i dokonalou ochranu před deštěm. Přebytečná voda stéká ze střechy integrovaným odtokovým systémem.

Co však také ocenila rodina se třemi syny? Třeba to, že systém může postupně (jak si našetří) doplnit o další „výbavu“: třeba pro zastínění z boku poslouží screenové rolety, které jsou vedeny v zabudovaných integrovaných vodicích lištách, systém je možné také dovybavit osvětlením, reproduktory, vytápěním nebo dešťovým senzorem.

Jako na palubě lodi

Snad každý rok lze na iDNES.cz vyhrát terasu. Tentokrát byla instalace hodně neobvyklá, odehrávala se totiž na střeše. Při výměně oken se podařilo vytvořit přímý výstup z obývacího pokoje na původní střechu přízemní místnosti a upravit ji tak, aby mohla sloužit jako velká terasa. 

Terasu si hned vyzkoušel i pes Bruno. Byl spokojený!

Terasu si hned vyzkoušel i pes Bruno. Byl spokojený!

Majitelka Jana Rodová rekonstruuje dům z roku 1938, který postavil její dědeček, postupně. Takže není divu, že terasa byla teprve na seznamu... Výhru, terasová prkna Twinson od společnosti Inoutic v hodnotě 50 tisíc korun, ocenila jak vítězka a její manžel, tak jejich čtyřnozí miláčkové, pes Bruno i dvě kočky.

Twinson je totiž kompozitní dřevoplastový materiál, prakticky bezúdržbový a protiskluzný. V létě jej slunce nerozpálí, v zimě nenamrzá. A případné nečistoty stačí jen spláchnout vodou.

Také v příštím roce proběhne řada soutěží s atraktivními cenami, stačí pouze pravidelně sledovat náš web. Naši výherci se shodli, že vyhráli poprvé v životě. Tak proč to nezkusit!

Autor:

Nejčtenější

Matěj Stropnický zachraňuje zámek. Každou neděli jej otevírá veřejnosti

Zámek Osečany je státem prohlášenou kulturní památkou a chátrá od revoluce, kdy...

Matěj Stropnický opustil politiku a přesídlil na venkov do Osečan, kde si s partnerem Danielem Krejčíkem pořídili...

Skromný domek proměnili na nádhernou vilu. Je to jejich životní dílo

Plastický chirurg Marius Barstad a jeho žena si nechali přestavět luxusní sídlo...

Norský pár seniorů snil o velkolepých výhledech na moře. Přání se jim splnilo. Dnes si užívají krásnou severskou...

Úraz manželky vše změnil. Skvělá dřevostavba vyřešila všechny problémy

Neobvyklý půdorys vytváří neotřelá zákoutí, tím nejútulnějším je „náruč“...

Helena a Jan potřebovali domov bez výškových rozdílů a překážek, semknutý se zahradou a tak akorát velký pro dva....

Byt v činžovním domě je plný světla. Je připravený na další děti

Množství a kvalita denního světla – tento faktor sehrál při výběru nemovitosti...

Spolupráce investorky a architektky začala u tohoto bytu mnohem dříve, než bývá zvykem, a to již při výběru...

Nejkrásnější domy roku 2019: čtenáři se s odborníky výrazně shodli

Držitelem titulu Dům roku 2019 se v anketě časopisu Můj dům, která se...

Držitelem titulu Dům roku 2019 se v anketě časopisu Můj dům, která se uskutečnila už po čtyřiadvacáté, stal rodinný dům...

Další z rubriky

Za pět měsíců bylo hotovo. Nová roubenka je pro manžele splněným snem

Volný prostor a uprostřed stojí roubenka. Tak si to majitelé přáli.

Když se Zuzana a Otto rozhodli stavět, přáli si, aby se mohli stěhovat velmi brzy. To v případě domu z masivního dřeva...

Žižkovský byt v sobě spojil skandinávský design a moravskou preciznost

Celému hlavnímu obytnému prostoru dominuje dubový jídelní stůl pro šest osob,...

Majitelka bytu strávila část života ve Švédsku, kořeny její rodiny jsou však na jižní Moravě. Toto spojení dalo...

Z malé zídky u domu je velký problém. Lidé z ubytovny z ní mají kuřárnu

1

Již několik let máme vedle našeho domu ubytovnu pro dělníky. Prostranství je ohrazené malou zídkou, která přiléhá k...

Najdete na iDNES.cz