Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Nejlepší výhry roku, které čtenáři získali v našich soutěžích

  1:00
Na našem webu Bydlení jsme rozdávali dárky nejen o Vánocích, ale po celý rok. Kdo se přihlásil do některé z našich soutěží, mohl totiž získat ceny za desítky a dokonce statisíce korun. Podívejte se, co všechno soutěžící vyhráli.

Nejčastěji museli soutěžící pro získání hodnotné ceny odpovědět správně na tři otázky, vždy měli k dispozici tři možnosti. Všichni, kteří tak získali plný počet bodů, byli zařazeni do slosování. 

Výhry byly hodně atraktivní, třeba tři chytré pračky Bosch, které si samy dokážou dávkovat prací prostředek. Nebo chytrá chladnička Siemens vybavená aplikací Home Connect a kamerami, jejíž doporučená maloobchodní cena je 39 990 korun.

Fotogalerie

Druhý typ soutěží očekával už větší „zapojení“ čtenářů, bylo nutné poslat fotografie, třeba terasy v dostatečné kvalitě a velikosti, a ty doplnit textem. Odborná porota pak vybrala vítěze.

Nejatraktivnější variantu ovšem představovaly testovací soutěže, kdy z fotografií a textových příspěvků vybírali porotci tři rodiny, které dostaly výrobek na otestování a za odměnu si jej mohly ponechat.

Vánoční dárek

Těsně před Vánocemi udělal radost hned ve třech rodinách tyčový akumulátorový vysavač Electrolux Pure F Allergy. Podle výrobce jde o první výrobek, který má srovnatelný výkon s klasickým vysavačem.

Pro získání tohoto spotřebiče, který na jedno „nabití“ vydrží vysávat až 60 minut, bylo nutné poslat nejen fotografie, ale také vtipný popis toho, jak se daná domácnost s vysáváním vypořádává a co ji nejvíce při domácím úklidu trápí.

Kdo si co nadrobí, to si také uklidí... Pro pejsky a kočky to bohužel neplatí.

Všichni soutěžící, kteří se přihlásili, se shodli v jednom: kdo má doma malé děti a zvířecí miláčky, potřebuje vysávat denně, někdy i vícekrát. Drobky, chlupy, granule... Proto byl akumulátorový vysavač s doporučenou maloobchodní cenou 15 990 korun, který je hned po ruce a připravený k okamžitému zásahu, tak lákavou výhrou.  

Příslušenství, které jiné spotřebiče tohoto typu nemají (zejména výsuvnou hadici, malý výkonný motorizovaný kartáč pro čištění matrací a čalounění, který zvládne i zvíření chlupy či teleskopickou tyč, která se přizpůsobí výšce postavy), ocenila i vítězka soutěže, které s úklidem tak už dokáže pomoci i její malý syn. O tom jsme se přesvědčili i my při natáčení reportáže.

Nejdražší výhra roku 2018

Syn v rodině Kubkových zase pomohl k nejcennější výhře v tomto roce. Díky komiksu dvanáctiletého Tomáše získala rodina bioklimatickou pergolu od společnosti Climax v hodnotě 150 tisíc korun.

Pomocí chytře řešeného odtokového systému je možné lamely otáčet ihned po dešti.

Lamely této pergoly lze nastavit podle potřeby, při úplném uzavření do sebe dokonale zaklapnou, takže kromě zastínění poskytnou i dokonalou ochranu před deštěm. Přebytečná voda stéká ze střechy integrovaným odtokovým systémem.

Co však také ocenila rodina se třemi syny? Třeba to, že systém může postupně (jak si našetří) doplnit o další „výbavu“: třeba pro zastínění z boku poslouží screenové rolety, které jsou vedeny v zabudovaných integrovaných vodicích lištách, systém je možné také dovybavit osvětlením, reproduktory, vytápěním nebo dešťovým senzorem.

Jako na palubě lodi

Snad každý rok lze na iDNES.cz vyhrát terasu. Tentokrát byla instalace hodně neobvyklá, odehrávala se totiž na střeše. Při výměně oken se podařilo vytvořit přímý výstup z obývacího pokoje na původní střechu přízemní místnosti a upravit ji tak, aby mohla sloužit jako velká terasa. 

Terasu si hned vyzkoušel i pes Bruno. Byl spokojený!

Majitelka Jana Rodová rekonstruuje dům z roku 1938, který postavil její dědeček, postupně. Takže není divu, že terasa byla teprve na seznamu... Výhru, terasová prkna Twinson od společnosti Inoutic v hodnotě 50 tisíc korun, ocenila jak vítězka a její manžel, tak jejich čtyřnozí miláčkové, pes Bruno i dvě kočky.

Twinson je totiž kompozitní dřevoplastový materiál, prakticky bezúdržbový a protiskluzný. V létě jej slunce nerozpálí, v zimě nenamrzá. A případné nečistoty stačí jen spláchnout vodou.

Také v příštím roce proběhne řada soutěží s atraktivními cenami, stačí pouze pravidelně sledovat náš web. Naši výherci se shodli, že vyhráli poprvé v životě. Tak proč to nezkusit!

Autor:
  • Nejčtenější

Tvrz koupil za 76 tisíc a daroval ji manželce. Pak ruinu 20 let opravoval

17. června 2024

Pavel David zahlédl v dubnu roku 2003 v novinách inzerát: „Prodám tvrz za 76 000 Kč.“ Ještě ten den...

Byt mladého muže, který tvrdí, že věci doma nehromadí. Nemá ani televizi

24. června 2024

Proč byly (ne)barvy a klasické materiály ve zrekonstruovaném bytě v činžovním domě výhodou? Majitel...

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Místo sardinkovým návštěvám v paneláku dali přednost kouzelnému srubu

18. června 2024

Myšlenka na druhý domov v Krušných horách vznikla vlastně tak trochu z nutnosti. Tomáš s manželkou...

Do malého wellness domku se vešla sauna, fitko, kuchyňka i odpočinkový kout

21. června 2024

Na začátku stálo jednoduché zadání: zútulnit zavedenou zahradu, která přiléhala k rodinnému domu....

{NADPIS}

{LABEL} {POPISEK}

Domy za Prahou, do kterých se můžete ihned nastěhovat. Podívejte se

18. června 2024

Sen o rodinném domě za Prahou si můžete ihned splnit. Na prodej jsou nemovitosti s krásnou...

Byt mladého muže, který tvrdí, že věci doma nehromadí. Nemá ani televizi

24. června 2024

Proč byly (ne)barvy a klasické materiály ve zrekonstruovaném bytě v činžovním domě výhodou? Majitel...

Karmelitky se v Drastech vrhly do práce. Klášter vznikl ze zarostlé skládky

24. června 2024

Malou obec Drasty, která je součástí Klecan ve Středočeském kraji, dlouho hyzdil zpustlý areál...

Mladá žena miluje opuštěné domy. Na zámku ji čekaly kočáry i oblečení

23. června 2024

Angličanka Becca Morganová má zajímavého koníčka – tzv. urbex. Fanynka opuštěných míst jezdí za...

Návrh podkrovního bytu začal od jednoho světla a dvou obrazů

22. června 2024

Na začátku návrhu interiéru bylo jedno světlo a dva obrazy. Že to není možné? Ale je. No kidding...

Výhru ze Survivoru utratil Mikýř za rozhovor v prázdné O2 areně, vydělal miliony

Martin „Mikýř“ Mikyska (30) vytěžil své vítězství v reality show Survivor Česko & Slovensko 2024 na maximum. Povedl se...

Ostuda bratrů Bendigů v AZ-kvízu. Jan se vymlouval na trému z Mareše

Ve speciálním díle AZ-kvízu s názvem ČT art kvíz se proti sobě utkali bratři Jan a Marsell Bendigovi. V soutěži se jim...

Rok od zkázy ponorky Titan. Vyplouvají děsivá zjištění i nové otázky

Před rokem, 18. června 2023, se v severním Atlantiku ztratila ponorka Titan společnosti Ocean Gate. Pátrání potvrdilo...

Survivor 2024 má vítěze, ten si kromě titulu odnáší i výhru 2,5 milionu korun

Na platformě Voyo mohli diváci v úterý večer sledovat napínavé finále reality show Survivor Česko & Slovensko. Na Nově...

Zpěvačka Katy Perry ukázala prsa. Fanoušci řeší, zda to má zapotřebí

Katy Perry (39) vydá v červenci nový singl s názvem Woman’s World, který podpoří i videoklipem. Aby řádně nalákala své...