Diskuse k článku

Autofotka týdne z Rally Monte Carlo: opisovat se nevyplácí, taktika triumfuje

Rekordních 14 milionů diváků vidělo v televizi jubilejní ročník oblíbené rally. Továrnímu týmu Škoda Motorsport ale letošní závod nepřál. Špatné obutí a zákulisní boj přinesl Janu Kopeckému až osmé místo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

rafton

Nerozumím tomu,

Chápu, že tým sleduje druhý tým co dělá. Ale že se rozhodnou podle jednoho vozu soupeře.

Dle mého názoru to byla taktika buď on na univerzálech anebo ti druzí na zimácích.

0/0
31.1.2011 9:16

kat-ano

naše Škodovka si zaslouží pochvalu

proč to berete všichni tak tragicky ? být v Monte Carlu v první desítce je úspěch. jak dopad třeba Mercedes, Renault, BMW, Ford, Toyota nebo Porsche ? [>-][>-]

0/0
30.1.2011 23:00

Martin_Happy

Re: naše Škodovka si zaslouží pochvalu

ehm, oni jaksi vesměs tyto značky letos moc nestartovali. Ale mají už vítězství z minulosti, Škoda ne.

Ale je to fuk, Peugeot má jeden malej trumf, ale sezonu zase opanuje Škodovka, nebejt těch gum, tak na ně Peugeot neměl

0/0
31.1.2011 14:08

josefl

Výzva k bojkotu

Pro naprostou neobjektivitu a potlačování názorů ze strany redakce a administrátora.

Můj příspěvek k návrhu pana Kocába na Nobelovu cenu, který byl vyhodnocen jako nevhodný: To, co předvedl jako zmocněnec pro lidská práva, za to by si nobelovku zasloužil. Ovšem tu za blbost.

A moje odpověď Administrátorovi: Pokud jste tohle vyhodnotil jako nevhodný příspěvek, pak si tu nobelovku za blbost plně zasloužíte také.

0/0
30.1.2011 22:04

JeFFik

Charlie. sk alias Mirekkk,

jeho závistivá dušička se jistě tetelí blahem...., že Frantík porazil Škodovku.....

0/0
30.1.2011 1:42

charlie.sk

Re: Charlie. sk alias Mirekkk,

Člověče, ty to nemáš moc jednoduchý , že. Každý chápe, že většina majitelů a příznivců škodovek jsou primitivnější lidé s nulovým přehledem o automobilovém průmyslu , ale ty  jsi názorná ukázka člověka, který má místo mozkových závitů jen zhuštěný znak VW.  Prosím, neunavuj ostatní diskutéry výpady proti ostatním, kteří mají jiný názor a běž opruzovat někam, kde tě budou tolerovat. Jen poznámka, Tahle soutěžní nádhera má s tvojí 1,2 htp společný jen ten znak a možná tu obludnost.Jináč tam rozhodně nic českýho není, tak ten primitiv-patriotismus přepusť na něco jiného, co je aspoň trošku českého.

0/0
30.1.2011 9:15

1000mb

Re: Charlie. sk alias Mirekkk,

Tak českého na tom autě asi moc nebude,ale ti frantíci maj se seriovkou společnej taky jen ten název.Jinak pneumatikovou ruletu sice projeli,ale nic to nemění na tom,že ostatní stáje mají ze Škodovky pěknej vítrR^

0/0
30.1.2011 12:57

charlie.sk

Re: Charlie. sk alias Mirekkk,

Pokud o tom nevíš, tak Peugeot má na rozdíl od folcvágenu velmi dlouhé sportovní zkušenosti a skoro vše co je na peugeotech a citroenech ve sportovních verzích je z koncernu PSA. Na vývoji sportovní škodovky  pracoval především specializovaný Francouzský tým úpravců ,kteří jsou světová špička. Navíc konkurence nemá vítr ze škodovky ,ale z jejich jezdců,kteří jsou špičkoví.

0/0
30.1.2011 14:35

1000mb

Re: Charlie. sk alias Mirekkk,

Ach jo,tobě ta Škodovka musí fakt ležet v žaludku.Měl by sis s tím zajít k Chocholouškovi,ať ti na to dá prášky a smířit se s tím,že příště dostanou frantíci na p...l.:-P

0/0
30.1.2011 20:23

1000mb

Re: Charlie. sk alias Mirekkk,

Jinak ty zkušenosti možná má,ale na největší rallye soutěži kraluje kdo,he?:-P

0/0
30.1.2011 20:26

charlie.sk

Re: Charlie. sk alias Mirekkk,

Vzhledem k tomu, že neustále napadáš spoludiskutující s rozdílný názorem požádám  admina  diskuzí o zablokování tvého účtu, protože dle mého názoru nepatříš na diskuzi mezi normální lidi.

0/0
30.1.2011 9:29

cartmenn

Re: Charlie. sk alias Mirekkk,

Jediný, kdo tady někoho napadá jste Vy. Raději budu primitivní příznivec škodovek, než mít takovou nepřátelskou náturu jako Vy! :-P :-P Pokud si dobře pamatuji, tak peugeot chtěl loni odejít právě kvůli neporazitelnosti škodovek.... Na Monte jim jejich strategie vyšla, příště už budou škodovkáři chytřejší. Obětovat Solberga se jim vyplatilo. 

A není to jen o jezdcích. Je to i o autě a škodovka nemá momentálně na trati velkou konkurenci.

0/0
30.1.2011 18:35

JeFFik

Re: Charlie. sk alias Mirekkk,

Charlie, já nenapadám nikoho s rozdílným názorem, já jen reaguju na (IMHO) nechytré názory rádoby chytráků, mezi kterými jsi ty naprostá jednička. Nikdy jsem tobě hrubě nenadával jako ty mě (např.do primitivů), neponižuji tady žádnou skupinu diskutérů jako ty. Takže ten z nás, kdo tady porušuje pravidla diskuze, jsi zrovna ty, ale protože nejsem práskač, tak si adminovi stěžovat nepůjdu, to nechám na tobě coby "normálním" diskutérovi.

Ten můj úvodní příspěvek nechápu jako napadení ale "přátelské" rýpnutí, aby řeč nestála, když tady ještě nebyl žádný příspěvek, na rozdíl od tvé následné reakce v tvém klasickém stylu.

P.S. Dolož mi tu, kdy jsem napadl diskutéra s "normálním" odlišným názorem. Děkuji.

0/0
1.2.2011 19:56

Najdete na iDNES.cz