Sobota 19. září
11:05 Zahajovací seskok (Armáda ČR)
11:10 Předání stuhy České euro-atlantické rady
11:15 Oficiální poděkování za nasazení bezpečnostních a složek IZS proti covid-19
11:58 Průlet Aero L-39NG
11:59 Zahajovací výstřel z tanku T-72M4CZ (7. mechanizovaná brigáda AČR)
12:00 15 let Gripenů na českém nebi (ČR, Maďarsko, Švédsko)
12:10 Průlet amerického letectva „Společně silnější“ (USA)
12:20 TATRA TACTIC 6x6
12:30 Simulace tankování za letu z A-400M (ČR, Německo)
12:35 Rekonstrukce bojů o Štítinu z 2. světové války
13:05 A-400M Solo Display (Německo)
13:15 Saab 105 Solo Display (Rakousko)
13:25 Zadržení skupiny pašeráků (Celní správa ČR)
13:35 Společné vystoupení JAS-39 Gripen a Extra 300
(Ivo Kardoš a Martin Šonka)
13:55 Zetor Gerlach
14:05 Bojový výsadek (43. výsadkový prapor AČR, Jednotka AGAT polských speciálních sil)
14:15 Útok na postavení nepřítele (7. mechanizovaná brigáda AČR)
14:40 Průlet L-159 ALCA (21. základna taktického letectva AČR)
14:45 Zásah proti fotbalovým chuligánům (Městská policie Ostrava)
15:00 General Dynamics ASCOD 42
15:10 Napadení eskortního autobusu (Vězeňská služba ČR)
15:25 Průlet letounů MiG-29 (Slovensko)
15:30 Tank T-72 M4CZ (7. mechanizovaná brigáda AČR)
15:35 JAS-39 Gripen Solo Display (Maďarsko)
15:45 Přepad průzkumnou skupinou (102. průzkumný prapor, 22. základna vrtulníkového letectva)
16:00 Průlet vrtulníků Mi-24/35 a Mi-171 (22. základna vrtulníkového letectva AČR)
16:05 Vystoupení Motocyklové jednotky Hradní stráže
Neděle 20. září
11:05 Zahajovací seskok (Armáda ČR)
11:10 Předání stuhy České euro-atlantické rady
11:15 Oficiální poděkování za nasazení bezpečnostních a složek IZS proti covid-19
11:59 Zahajovací výstřel z tanku T-72M4CZ (7. mechanizovaná brigáda AČR)
12:00 Bojový výsadek (43. výsadkový prapor Armády ČR, Jednotka AGAT polských speciálních sil)
12:10 Útok na postavení nepřítele (7. mechanizovaná brigáda AČR)
12:35 Průlet letounů MiG-29 (Slovensko)
12:40 TATRA TACTIC 6x6
12:50 Zákrok proti útočníkovi v nákladním automobilu (Policie ČR)
13:05 Grob T-120P Solo Display (Německo)
13:10 Vystoupení Motocyklové jednotky Hradní stráže
13:30 Průlet L-159 ALCA (21. základna taktického letectva AČR)
13:35 General Dynamics ASCOD 42
13:45 Společné vystoupení JAS-39 Gripen a Extra 300 (Ivo Kardoš, Martin Šonka)
14:05 Vyprošťování osob (Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)
14:20 Saab 105 (Sk-60) Solo Display (Švédsko)
14:30 Rekonstrukce bojů o Štítinu z 2. světové války
14:45 Zetor Gerlach
14:55 Saab 105 Solo Display (Rakousko)
15:05 Jízdní vlastnosti tanku T-72 M4CZ (7. mechanizovaná brigáda AČR)
15:10 JAS-39 Gripen (21. základna taktického letectva AČR)
15:15 Přepad průzkumnou skupinou (102. průzkumný prapor, 22. základna vrtulníkového letectva)
15:30 Průlet vrtulníků Mi-24/35 a Mi-171 (22. základna vrtulníkového letectva)
15:35 Předání ceny primátora za nejlepší leteckou ukázku
*Program se může změnit