Diskuse k článku

Cyklostezky propojí rekreační areály v okolí Mostu

Most chce spojit cyklostezkami všechny rekreační areály ve městě. Lidé by se tak na kole dostali třeba na hipodrom, golfové hřiště či k jezeru Matylda. Záměr už schválili radní, příští rok dají na úpravy cest asi dva miliony korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

matejos

Re: Cyklostezky v Mostě

Prakticky stejné stezky byly naplánovány před rokem 2005, mám to z radnice písemně. To, co teď vydávají za veliký objev již dávno mělo být vybudováno, dotace byly přiděleny, celkem asi 19 mil. korun, ale nic z toho nebylo realizováno. Kampak se asi penízky poděly? Celá akce měla v městě dokonce II. prioritu. Navíc je ohromný nesmysl, že se má z Mostu do Litvínova jezdit oklikou přes Mariánské Radčice. Původní projekt byl na zklapacitnění silnice I/27 Most – Litvínov, která již dávno nevyhovuje jak kapacitou provozu, tak kvalitou. Současně měla být vybudována cyklostezka podél této nové silnice. Je tedy nesmysl, co pronáší jedna paní z magistrátu, že tato stezka by byla nesmyslná a krkolomná. Projekt byl dávno vypracovaný, v r. 2009 bylo dokonce vyvěšeno oznámení o této akci a proběhlo i veřejné ústní jednání, tzn., že veškeré majetkové a pozemkové

náležitosti byly již vyřízeny a stavba mohla začít. Nyní se snaží protlačit z neznámého důvodu jinou cestu a přestavět silnici III. třídy.

0/0
14.10.2012 19:56

i-zajic

a proč chtějí budivat cyklostezku do Chmutova,

když už dávno je ? Kdopak to má přátelskou stavební firmu ??

0/0
14.10.2012 12:00

berkovec

mrazí mě z toho,

na co se vynakládají v této době veřejné prostředky

+1/0
14.10.2012 8:45

novakjara

Re: mrazí mě z toho,

Krize nekrize, je to dobrý způsob jak odsát peníze.

0/0
14.10.2012 13:53

Najdete na iDNES.cz