Středa 4. října 2023, svátek má František
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 4. října 2023 František

Diskuze

Podívejte se na hřbitov produktů společnosti Google

Každý den není posvícení. Dokonce i takový technologický obr jako je společnost Google, dělá řadu chyb, nebo přijde s produktem, který předběhne dobu. Proto je jeho pomyslný hřbitov plný sociálních platforem, zařízení a služeb. A je větší, než byste možná čekali.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J96i82r57i 93S25l11a93v22i43k

11. 3. 2023 23:34

Ono toho je mnohem vic a dlouho na to existuje stranka: https://killedbygoogle.com/

0 0
možnosti

Google Wave byl také pěkný úlet.

0 0
možnosti

Všechny tyto produkty působily pochybně už v momentě jejich uvedení. Celkem se divím, že v Googlu není nikdo, kdo má všech pět pohromadě a zarazil by to už na samém počátku.

2 0
možnosti

Vývoj je lemován slepými uličkami.

Cimrman by mohl vyprávět.

4 0
možnosti

GoogleGlass byl mega hype směřující několik let k uvedení do prodeje, a pak najednou ticho. Spousta lidí na tom asi utopila dost peněz.

Ara by byl moc zajímavý počin, ale nikdy jsem moc nechápal, v čem by byla výhoda pro prodejce. Pro mě by byla výhoda, že, když mi odejde GPS, koupím si jen nový GPS model. Když zjistím, že potřebuji lepší foťák, koupím si lepší foťák. Pro životní prostředí je tu také zřejmá výhoda. Ale co by z toho měl výrobce, když teď si prostě pokaždé musím koupit novej celej telefon, to fakt nevím.

2 0
možnosti

Zase článek na 10 částí? A dát 2 reklamy před video z youtube, to je docela nehoráznost..jakou má účinnost pouštět 2 stejné reklamy za sebou, u každého videa, u každého článku? S tím bych na místě mountfieldu rozhodně spokojený nebyl..tu reklamu jsem za poslední 3 dny viděl asi 60x..slzy štěstí jsou aspoň sranda, i když mě to stejně nepřesvědčí změnit banku

0 0
možnosti

Google Glass skončili z poněkud jiných důvodů, než že by děsili lidi. Možná děsili, ale ty, kteří je nosili. Protože se v tom motala hlava a vedlo to k migrénám. Já je měl rád.

0 0
možnosti

Takže většina neúspěchů je proto, že se snaží produkty omezovat na své platformy, uzavřené OS nebo je jinak neotevřít jiným, běžným platformám na trhu :-(. Myslí, že tak na tom vydělají balík a opak je pravdou.

9 0
možnosti

Škoda že zrušily Stadií. Uživatelský se mi to líbilo víc než GeForce Now.

6 0
možnosti

Kdo nic nedělá, nic nezkazí. České přísloví dvakrát měř, jednou řež je velký eufemismus. Statisticky připadá na jeden dobrý pokus nejméně 10 omylů.

11 0
možnosti

Pokud ten dobrý pokus statisticky vydělá víc než těch 10 omylů dohromady tak se jedná o dobrý obchodní model.

5 0
možnosti

Čórky, fet a štěnice. Strávili jsme noc v ghettu Mojžíř, první české no-go zóně

Premium Chodníky jsou rozebrané, dlažební betonové kostky vytrhané, tráva udupaná na prach. Okolo kontejnerů na odpad jsou kupy...

Kšeft za 100 miliard. Gangy vykrádají v Americe obchody, bránit jim se trestá

Premium Bylo jich asi sto, přijeli desítkami aut jako loupeživá karavana a během pár minut vybílili luxusní obchody v centru...

Fakt sorry, on je dokonalý. Český skaut o vstupu talentu, který přemění NHL

Premium Už jeho kousky v přípravě naznačují, že do vesmíru NHL vlétne kometa, která může jednou celou soutěž sežehnout. Jmenuje...