Pondělí 29. května 2023, svátek má Maxmilián, Maxim
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 29. května 2023 Maxmilián, Maxim

Diskuze

Podívejte se na hřbitov produktů společnosti Google

Každý den není posvícení. Dokonce i takový technologický obr jako je společnost Google, dělá řadu chyb, nebo přijde s produktem, který předběhne dobu. Proto je jeho pomyslný hřbitov plný sociálních platforem, zařízení a služeb. A je větší, než byste možná čekali.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J18i59r67i 22S15l47a90v52i95k

11. 3. 2023 23:34

Ono toho je mnohem vic a dlouho na to existuje stranka: https://killedbygoogle.com/

0 0
možnosti

Google Wave byl také pěkný úlet.

0 0
možnosti

Všechny tyto produkty působily pochybně už v momentě jejich uvedení. Celkem se divím, že v Googlu není nikdo, kdo má všech pět pohromadě a zarazil by to už na samém počátku.

2 0
možnosti

Vývoj je lemován slepými uličkami.

Cimrman by mohl vyprávět.

4 0
možnosti

GoogleGlass byl mega hype směřující několik let k uvedení do prodeje, a pak najednou ticho. Spousta lidí na tom asi utopila dost peněz.

Ara by byl moc zajímavý počin, ale nikdy jsem moc nechápal, v čem by byla výhoda pro prodejce. Pro mě by byla výhoda, že, když mi odejde GPS, koupím si jen nový GPS model. Když zjistím, že potřebuji lepší foťák, koupím si lepší foťák. Pro životní prostředí je tu také zřejmá výhoda. Ale co by z toho měl výrobce, když teď si prostě pokaždé musím koupit novej celej telefon, to fakt nevím.

2 0
možnosti

Zase článek na 10 částí? A dát 2 reklamy před video z youtube, to je docela nehoráznost..jakou má účinnost pouštět 2 stejné reklamy za sebou, u každého videa, u každého článku? S tím bych na místě mountfieldu rozhodně spokojený nebyl..tu reklamu jsem za poslední 3 dny viděl asi 60x..slzy štěstí jsou aspoň sranda, i když mě to stejně nepřesvědčí změnit banku

0 0
možnosti

Google Glass skončili z poněkud jiných důvodů, než že by děsili lidi. Možná děsili, ale ty, kteří je nosili. Protože se v tom motala hlava a vedlo to k migrénám. Já je měl rád.

0 0
možnosti

Takže většina neúspěchů je proto, že se snaží produkty omezovat na své platformy, uzavřené OS nebo je jinak neotevřít jiným, běžným platformám na trhu :-(. Myslí, že tak na tom vydělají balík a opak je pravdou.

9 0
možnosti

Škoda že zrušily Stadií. Uživatelský se mi to líbilo víc než GeForce Now.

6 0
možnosti

Kdo nic nedělá, nic nezkazí. České přísloví dvakrát měř, jednou řež je velký eufemismus. Statisticky připadá na jeden dobrý pokus nejméně 10 omylů.

11 0
možnosti

Pokud ten dobrý pokus statisticky vydělá víc než těch 10 omylů dohromady tak se jedná o dobrý obchodní model.

5 0
možnosti

Můj idol je Krejčí, říká Japonec z Barcelony. Spartě fandí už 20 let. Proč?

Premium Doma mu visí dres Krejčího, Hložka či Zahustela. Sype ze sebe jména a data ze sparťanské historie, až se nestačíte...

VELKÝ TEST ELEKTROKOL 2023: Horská kola s pevným rámem

Premium Hardtaily, tedy modely elektrokol s přední odpruženou vidlicí, mají výsadní postavení jako skutečný univerzál. Stále...

Udělal jsem obrovskou chybu. Jsem kluk, který se nechal předělat na holku

Premium Narodil se do rodiny horníka a matky v domácnosti. Matka navíc patřila k Svědkům Jehovovým. Od útlého věku byl...