Diskuze

Plíšková ztratila nadějné vedení. Češky hrají se Švýcarskem 1:1

České tenistky potkala v boji o třetí fedcupové finále v řadě nečekaná komplikace. Jednička týmu Karolína Plíšková ztratila nadějně rozehrané utkání s Viktorijí Golubicovou, prohrála 6:3, 4:6, 4:6. Předtím dokázala Barbora Strýcová suverénně přehrát švýcarskou jedničku Timeu Bacsinszkou 6:0, 6:2. Stav po sobotních dvouhrách je tak v Lucernu vyrovnaný 1:1.

MC

Americanky zmenily sestavu.Misto Keyes hraje se Stosur Coco Vandeveghe.Ziskava brejk hned v prvni hre rozhodujiciho setu,jestlipak dotahne zapas k vitezstvi a ziska tak rozhodujici bod?

0 0
možnosti
MC

Mezi Fed cupovou elitu se USA vraci.Stosur se povedl taky pekny kousek.3.set 4-5 40-30 na returnu a smec par cm za zakladni lajnu.Pak sice se dostala i do vyhody,ale set pomerem 6-4 ztratila.Pliskova udelala kiks samozrejme vetsi,protoze ho uz neodcinila.

0 0
možnosti
HU

Kdo je to ten Hrdlička? Teď se o něm nějak píše a já nejsem v obraze.

Jinak při takových překvapivých porážkách si vždycky vzpomenu na dobu, kdy se několikrát hrál u nás v HK Davis Cup a v zápase s Izraelem nastoupil Ivan Lendl a jako hráč už světové špičky prohrál s jakýmsi Izraelcem, který byl někde kolem 350. místa. Soudruzi se tenkrát taky mohli zbláznit, že takhle se nebojuje za socialistickou vlast. Prostě se stane.

1 1
možnosti
TB

No prakticky ve všem souhlas, ovšem poprosil bych ten DC, ten mi fakt zajímá :-)

0 0
možnosti
PV

P71e87t43r 72V93o28l85á97k

16. 4. 2016 21:37

Nebyl bych na manželku při sexu tak kritickej..

ZH

Ženský tenis je trochu loterie, podobně jako biatlon. Podle mě je to plus.

0 0
možnosti
VV

Je to zajímavé jak se prezentují naše "jedničky".Na Kvitovou se nešlo koukat a teď to převzala Plíšková.Bylo to až nápadně stejné.57 nevynucených chyb,žádný pohyb,prostě katastrofa.Pro naše hráčky se stává běžné,že prohrávají s hráčkami o 100 míst horšími.

0 2
možnosti
PH

P75e61t52r 83H60r31a83b41á66k

16. 4. 2016 20:50

Rovnice je jasná. pokud to bude po dvouhrách 2-2, tak prohrajeme. Po dnešku se očekával stav 1-1, ale výsledky měly být opačně. Zítra musí holky vyhrát oba dva zápasy v singlech.

16. 4. 2016 20:24

Pro diváky jenom dobře, že Plíšková prohrála, aspoň to je ještě zajímavé, jinak by to bylo už o ničem. Pravda je, že je to od Plíškové trošku ostuda, ale dejme tomu stane se, ale to co předvedla Bacinská je vrchol, to se ani nedá okomentovat.