tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži:
100 m (vítr +1,7 m/s): 1. Hicklin (USA) 9,94, 2. González (Dom. rep.) 10,09, 3. Ogunlewe (Nig.) 10,11.
400 m: 1. Klein Ikkink 45,41, 2. Boers (oba Niz.) 45,85, 3. Isaacs (JAR) 46,05, ...7. Desenský (ČR) 46,91.
1500 m: 1. Kipsang (Keňa) 3:38,20, 2. Rak (Pol.) 3:38,58, 3. Davies (Austr.) 3:38,91, 4. Boketta 3:39,15, ...8. Toul 3:40,98, 10. Hroch (všichni ČR) 3:46,13.
110 m př. (-0,4 m/s): 1. Iribarne (Kuba) 13,47, 2. Mendy (Sen.) 13,52, 3. Sevler (Tur.) 13,63, ...7. Kolomazník 14,19, 8. Dvořák (oba ČR) 14,38.
400 m př.: 1. Nuňez (Dom. rep.) 49,44, 2. Ibrahim (Libanon) 49,56, 3. Fernández (Šp.) 49,59, 4. Rada 49,89, 5. Müller 50,05, 6. Tuček (všichni ČR) 51,36.
Tyč: 1. Ščerba (ČR) 566, 2. Kreišs (Lot.) 560, 3. Rizos (Řec.) a Zernikel (Něm.) oba 550.
Dálka: 1. Meindlschmid (ČR) 792, 2. Anvarov (Uzb.) 792, 3. Samaai (JAR) 775, ...7. Juška (ČR) 756.
Oštěp: 1. Chu Chao-žan (Čína) 76,99, 2. Sakijama (Jap.) 76,93, 3. Dominkovič (Slovin.) 73,66.
Ženy:
200 m (+0,2 m/s): 1. Agyapongová (Brit.) 23,13, 2. Suárezová (Ekv.) 23,18, 3. Bellinazziová (It.) 23,67, 4. Šplechtnová (ČR) 24,09.
800 m: 1. Razíkíová (Mar.) 2:01,75, 2. Boffeyová 2:02,46, 3. Ivesová (obě Brit.) 2:04,62, ...7. Štoudková (ČR) 2:08,65.
100 m př. (+1,1 m/s): 1. Taylorová (Bah.) 12,81, 2. Morrisonová (Jam.) 12,97, 3. Wakefieldová (Brit.) 13,11, ...6. Jiranová 13,29, 8. Vokálová (obě ČR) 13,57.
400 m př.: 1. Linkiewiczová (Pol.) 57,24, 2. Veselá (ČR) 57,46, 3. Garcíaová (Šp.) 57,61.
Tyč: 1. Amálie Švábíková (ČR) 455, 2. Kleknerová (Maď.) 445, 3. Hladijčuková (Ukr.) 435.
Oštěp: 1. Tabačková (ČR) 58,79, 2. Borgeová (Nor.) 55,07, 3. Píšová 55,04, 4. Sičaková (obě ČR) 54,94.
cyklistikaPřidat do mých lig
2. etapa (142 km): 1. Cort (Dán./Uno-X Mobility) 3:21:42, 2. Roglič (Slovin./Bora-hansgrohe), 3. Jorgenson (USA/Visma-Lease a Bike), 4. Ciccone (It./Lidl-Trek), 5. Lazkano (Šp./Movistar), 6. Teuns (Belg./Israel-Premier Tech) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Cort 7:23:02, 2. Roglič -4, 3. Jorgenson -6, 4. Armirail (Fr./Decathlon-AG2R-La Mondiale) -8, 5. Champoussin (Fr./Arkéa-B&B Hotels), 6. Gee (Kan./Israel-Premier Tech) oba -10.
(par 70):
1. Macintyre (Skot.) 264 (64+66+66+68), 2. Griffin (USA) 265 (70+65+65+65), 3. Perez (Fr.) 266 (70+68+64+64), 4. Kim Ču-hjong (Korea) 267 (70+68+65+64) a McIlroy (Sev. Ir.) 267 (66+72+65+64), 5. Conners (Kan.) 268 (69+67+67+65)
(par 70):
1. Sasová 276 (68+71+69+68), 2. Šibunová (obě Jap.) 279 (71+70+66+72), 3. Ewingová 280 (74+72+68+66) a Leeová (obě USA) 280 (69+69+67+75), 5. Jubonová (Thaj.) 281 (72+72+68+69)
gymnastikaPřidat do mých lig
Víceboj: 1. Nováková (Moravská Slavia Brno) 123,350, 2. Staňková (Vysočina Jihlava) 122,550, 3. Hoz Rodová (Sokol Bedřichov) 117,250.
Obruč: 1. Nováková 31,100, 2. Havlíková (Sokol Hodkovičky) 30,400, 3. Staňková 30,150.
Míč: 1. Nováková 32,200, 2. Staňková 31,550, 3. Osičková (Moravská Slavia Brno) 30,450.
Kužele: 1. Nováková 31,800, 2. Osičková 29,400, 3. Staňková 29,400.
Stuha: 1. Staňková 32,250, 2. Havlíková 28,750, 3. Nováková 27,250.
střelbaPřidat do mých lig
Vzduchová puška:
Muži: 1. Šeng Li-chao (Čína) 254,5 - světový rekord, 2. Jány (SR) 251,3, 3. Strempfl (Rak.), ...7. Přívratský, v kvalifikaci 32. Entrichel, 52. Smetana, 57. Nymburský, 62. Hrčkulák (všichni ČR).
Ženy: 1. Chuang Jü-tching (Čína) 252,7, 2. Pan Ho-čin (Korea) 252,6, 3. Chan Ťia-jü (Čína), ...v kvalifikaci 33. Blažíčková, 62. Foistová, 69. Brázdová, 95. Thurnwaldová, 103. Štefánková (všechny ČR).
Smíšené dvojice - finále: Chuang Jü-tching, Šeng Li-chao (Čína) - Duestadová, Hegg (Nor.) 16:4, o 3. místo: Chan Ťia-jü, Tu Lin-šu (Čína) - Kum Či-hjon, Pak Ha-čun (Korea) 17:15, ...v kvalifikaci: 12. Blažíčková, Přívratský, 45. Foistová, Smetana (všichni ČR).