Nečasova vláda podle bookmakerů padne, vsadit si lze i na konec ODS

PADNE JEHO VLÁDA? Bookmakeři Tipsportu vypsali kurzy na pád vlády v souvislosti s policejním vyšetřováním. | foto:  Petr Topič, MAFRA

13 2013
Sázková kancelář Tipsport rychle zareagovala na aktuální politickou kauzu. Bookmakeři vyspali kurzy na to, zda vláda premiéra Petra Nečase ustojí policejní vyšetřování vysokých vládních úředníků, politiků a lobbistů. Podle nich nevydrží Nečasův kabinet ani do konce školního roku.

Tipsport na pád vlády v souvislosti s nočním zátahem vyšetřovatelů z ÚOOZ na Úřadu vlády a dalších místech vypsal kurz 1,5:1. Je to tedy velmi pravděpodobná varianta. V kurzu 2:1 můžete vsázet na to, že se budou konat ještě letos předčasné sněmovní volby.

Fotogalerie

"Vsadíte-li na to, že se začátkem letních prázdnin padne celá vláda, násobí se vklad dokonce trojnásobkem vsazené částky," informoval Michal Peterka z Tipsportu v tiskové zprávě. "Kurzy dávají tušit, že politická situace v zemi je skutečně vážná."

Sázkaři mají možnost vsázet také na osud nejsilnější vládní strany ODS. Kurz na její zrušení do konce roku je 15:1. V nabídce Tipsportu jsou také spíše úsměvné sázkové příležitosti. Například kurz 30:1 je vypsán na to, že jeden ze zadržených politiků Petr Tluchoř bude sedět v jedné cele s vazebně vězněným exposlancem Davidem Rathem.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Rekordní Eurojackpot ve výši téměř 1,7 miliardy korun míří do Finska

Loterie (ilustrační foto)

Rekordní jackpot 61,2 milionu eur (téměř 1,7 miliardy korun) v loterii Eurojackpot, která od října...

Vzpoura sázkařů, hlásí bookmakeři. Češi ženou Berdycha do finále

Tomáš Berdych po vítězném míčku.

VIDEO Dosud se do finále grandslamového turnaje dostal jen jednou, čeští sázkaři však věří, že se to...

O evropskou loterii je zájem, Češi v Eurojackpot prosázeli 57 milionů

Ilustrační snímek

Zájem o evropskou loterii Eurojackpot s miliardovými výhrami v Česku nepolevuje. Sazka před...

Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun
Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun

Proč u vás doma nefungují všechny univerzální rady, jak ušetřit? Protože každá rodina funguje jinak! Zaměřte se na to, co opravdu potřebujete, a podle toho postupně utáhněte kohoutek na správném místě. V rozpočtu se pak najde i pár stovek navíc.

Najdete na iDNES.cz