Souboj o titul stále trvá

B e r l í n -
Leverkusen vyhrál v Hamburku 2:0 a je v čele německé ligy. Dvě kola před závěrem soutěže má před Bayernem, obhájcem titulu, znovu náskok tří bodů. Mnichovský tým po chvilkovém trápení zdolal Rostock 4:1. Z dostihů o titul se stává také souboj Brazilců angažovaných v obou týmech. Skóre hamburského zápasu otevřel v 19. minutě střelou z voleje Brazilec Zé Roberto. Hamburk nabídl soupeři ve druhém poločase výhodu početní převahy, když byl v 54. minutě vyloučen záložník Bernd Hollerbach, Leverkusen ji nevyužil. Bayern obrátil nepříznivý vývoj s Rostockem až ve druhé půli. Soupeř vedl od 18. minuty a domácí bez zraněného kapitána Steffana Effenberga se trápili. Jens Jeremies marně hledal dirigentskou taktovku. Vyrovnání zařídil v 58. minutě Brazilec Paulo Sergio. O necelé čtyři minuty později dostal Bayern do vedení dvanáctým gólem v sezoně další Brazilec Elber. Za Schalke, které remizovalo s Mnichovem 2:2, hrál celý zápas Jiří Němec. Radoslava Látala vystřídal v 69. minutě Asamoah. V základní sestavě Mnichova nastoupil Martin Čížek, Roman Týce se dostal na hřiště o deset minut dřív.

Výsledky 32. kola: Hamburk - Leverkusen 0:2 (19. Zé Roberto, 30. Nowotny), Unterhaching - Brémy 1:0 (75. Breitenreiter), Kaiserslautern - Ulm 6:2 (40., 54., 58. a 85. Tare, 61. a 82. Pettersson - 36. a 70. Zdrilic), Bayern - Rostock 4:1 (58. a 80. Sergio, 62. Elber, 82. Scholl - 18. Agali), Stuttgart - Dortmund 1:2 (47. Thiam - 28. Kohler, 90. Herrlich), Schalke - Mnichov 2:2 (36. Kamphuis, 43. Thon - 26. a 65. Max), Frankfurt - Wolfsburg 4:0 (76. a 79. Čchen Jang, 8. Salou, 16. Gebhardt), Berlín - Freiburg 0:0.

1. Leverkusen 32 20 10 2 70:33 70
2. Bayern 32 20 7 5 67:27 67
3. Hamburk 32 15 10 7 59:38 55
4. Berlín 32 13 11 8 38:41 50
5. Mnichov 32 13 10 9 52:46 49
6. Kaisersl. 32 15 4 13 52:56 49
7. Wolfsburg 32 11 13 8 49:55 46
8. Brémy 32 12 8 12 60:49 44