Po gólu následoval přemet

-
Během dvou minut zasadili domácí k. o. soupeři, který pomýšlel na bod přibližující ho k ligové záchraně. V 74. minutě si na Jarolímovu přihrávku naběhl střídající Seman, přehodil vybíhající gólmana a přemetem oslavil svůj gólový návrat po třízápasové pauze zaviněné zraněním. Vzápětí chytře zahraným přímým kopem zaskočil Víta Baránka miláček tribun Otepka a fanoušci zahrnuli domácí tým skandovaným potleskem. "Semana jsme původně nechtěli použít, ovšem situace to vyžadovala. Vrátil se v ten nejlepší okamžik a dal rozhodující gól," pochvaloval si kouč vítězů Jiří Kotrba, jehož tým se již v lize na rozdíl od Ostravy zachránil.

Branky: 74. Seman, 76. Otepka. Rozhodčí: Jára. ŽK: Mácha, Čížek - Vít Baránek, Veselý, Kubica, Lukeš. Diváků: 5800. Poločas: 0:0

Příbram: Čaloun - Schindler - Mácha, Podzemský - Mynář, Jarolím, Novák (73. Šmejkal), Čížek, Otepka - Kučera (62. Zušťák), Kulič (50. Seman).

Ostrava: Vít Baránek - Veselý (90. Kiša), Milan Poštulka, Dvorník, Čáp (81. Marek Poštulka) - Kubica, Šlachta, Lička, Jankulovski - Samec (66. Lukeš), Baroš.