Barbora Seemanová (28. července 2021)

Barbora Seemanová (28. července 2021) | foto: Profimedia.cz

Seemanová poprvé ovládla závod v mezinárodní plavecké lize ISL

• 1
Barbora Seemanová se dočkala premiérového vítězství v dílčím závodě mezinárodní plavecké ligy ISL. Česká kraulařka v Neapoli opanovala v čase 1:54,09 minuty souboj na 200 metrů volný způsob, v němž je úřadující mistryní Evropy, když o čtyři desetiny sekundy předčila Američanku Eriku Brownovou.

Jedenadvacetiletá Seemanová navíc doplavala čtvrtá na kraulové stovce. Výkonem 52,61 zaostala o 1,17 sekundy za vítěznou Polkou Katarzynou Wasickovou.

Ve svém třetím utkání v ISL se v pátek také podílela na třetím místě smíšené polohové štafety na 4x100 metrů.

Maďarskému týmu Iron pomohla v celkově sedmém utkání ligy k třetímu místu 33 body a byla nejúspěšnější ženskou členkou družstva. Vyhráli Cali Condors před Toronto Titans. Za týmem Iron skončili NY Breakers.