Diskuze

Mercedes vyrovnal rekord. Pošesté za sebou získal Pohár konstruktérů F1

Dominance, která nemá obdoby, je potvrzena. Tým Mercedes ovládl Velkou cenu Japonska formule 1 a získal pošesté za sebou Pohár konstruktérů pro nejlepší tým sezony. Vyrovnal tak rekord Schumacherova Ferrari z let 1999 až 2004. Závod vyhrál Valtteri Bottas před Sebastianem Vettelem, úřadující šampion Lewis Hamilton se musel spokojit se třetím místem.

Nesleduju F1 už delší dobu a upřímně, když se takto sporadicky podívám na výsledky tak vím přesně proč. Downsizing motorů, změny pravidel, atd by mi byly úplně ukradené, ale že 3/4 závodníků dojede do cíle se ztrátou kola a víc podle mě indikuje "velký špatný". Merc a SF se "přetahují" i když všichni ví jak to dopadne, Red bull jim do toho přicmrndává a považuje se za obrovský úspěch když udělají pódium, Renault je někde na hranici a zbývajících šest stájí je hluboko pod hranicí relevance. Není to tak trochu nuda?

1 7
možnosti

Hned první věta článku je totální nesmysl. Dominance Mercedesu má obdoby - stačí se podívat do ani ne tak vzdálené historie. V letech 1999-2004 vyhrálo Ferrari taktéž 6x po sobě v řadě. Pan Richter je dobrý komentátor, ale občas v záplavě emocí vypustí nepřesnost, kterou pak spolehlivě kdejaký pisálek opakuje.

2 0
možnosti

Pan Richtr není vůbec dobrý komentátor, je to ještě větší popleta než byl Pecháček. Ten se aspoň nesnažil být vtipnej, což Richtrovi moc nejde :-)

2 1
možnosti

J40i71ř20í 72R39e25r35y81c90h

13. 10. 2019 11:17

Je zajímavé, že tentokrát Mercedes Hamiltona nenechali vyhrát a povolali ho ke druhémi pitstopu, i když nemuseli. Asi chtěli vrátit Bottasovi vítězství o které přišel letos na Silverstone vinou safety caru. A možná hrálo roli i to, jak se dnes Hamilton arogantně vyjadřoval po prvních zastávkách v boxech směrem k týmu.

3 1
možnosti

A jak se vyjadřoval?

1 0
možnosti

Palian,za to nikdo nemůže,že na to čumíš jen v neděli u televize...

0 0
možnosti

J94a82n 92K74u33č77e24r64a

13. 10. 2019 10:42

Velice často je to Verstappen, kdo se někam cpe, a vytlačuje ostatní, tak teď se to otočilo v jeho neprospěch.

13. 10. 2019 9:28

Proč je všude uvedený Perez před Hulkenbergem? Boural snad až po odmávání? Měl jsem pocit, že to bylo poslední kolo.

0 0
možnosti

D69e72n80i66s 44H89u93m56l

13. 10. 2019 9:33

Aha, tak Slováci mi to vysvětlili jako první:

Časomiera F1 zlyhala a šachovnicovú vlajku ukázala už kolo pred koncom. Preto je v top 10 napokon evidovaný aj Pérez, ktorý tak skončil deviaty.