Diskuze

Ženským štafetám vládla Skandinávie. Královská koruna zůstává Norkám

Norské běžkyně na lyžích obhájily na mistrovství světa ve Falunu zlaté medaile ve štafetě na 4x5 km. Kvarteto Heidi Wengová, Therese Johaugová, Astrid Jacobsenová a Marit Björgenová vyhrálo s náskokem půl minuty. Pro stříbro si dojely domácí Švédky, bronz berou Finky. Češky do závodu nenastoupily.
JK

Kolik tam proboha jelo stafet? Podle fotek tam max. 12. To je pomerne nedustojne, na rozdil od biatlonovych stafet...

0 1
možnosti
JM

J87a54n 97M89a35c60u89r31a

26. 2. 2015 16:24

Nuda. Nuda. Nuda. A to, co předvedla Švédka na čtvrtém úseku, nemá se sportem nic společného. A to řvaní v cíli, co zavedla Johaug, to je taky solidně nesympatické a ujeté.