V Písku s házenou Iveta Korešová začínala a za místní Sokol nastupovala v...

V Písku s házenou Iveta Korešová začínala a za místní Sokol nastupovala v interlize. Snímek je z roku 2007. | foto: MAFRA

Mostecké házenkářky v úvodním semifinále porazily Písek

• 0
Mostecké házenkářky vstoupily do semifinále českého play off interligy vítězstvím. Úřadující vicemistryně ukončily nepříznivou sérii s Pískem a na jihu Čech uspěly 28:25. Domácí odveta čeká Černé anděly příští týden v sobotu.

Zápas byl dlouho vyrovnaný. Až po přestávce se Mostu podařilo odskočit na 23:18, vedení ale hostující hráčky neudržely. Písek šest minut před koncem srovnal na 24:24, poslední slovo však patřilo Severočeškám.

Postarala se o to především Natálie Kuxová, která nejprve vstřelila branku na 25:24 a v poslední minutě ze sedmimetrového hodu upravila na konečných 28:25. Most ukončil nepříznivou sérii s Pískem, se kterým v posledních třech vzájemných zápasech jednou remizoval a dvakrát prohrál.