Momentka z házenkářského duelu Plzeň - Nové Veselí (modrá). | foto: Petr Eret, MAFRA

Plzeň otočila utkání s Novým Veselím, Kopřivnice předčila Duklu

• 0
Házenkáři Plzně porazili v duelu o druhé místo v extraligové tabulce tým Nového Veselí 26:22. Po obratu v druhé půli ztrácejí bod na vedoucí Karvinou, která má kvůli odvetě Poháru EHF v Maďarsku o zápas méně.

Západočeši doma prohrávali s Novým Veselím v poločase 10:13, ale po změně stran se rozehrál Jakub Douda, se sedmi góly nejlepší střelec zápasu. Řadu akcí navíc hostům zastavil brankář Karel Šmíd.

Pražská Dukla dál tápe, v Kopřivnici prohrála jasně 22:31 a v tabulce má pod sebou jen dva týmy. Naopak domácí dál prohánějí nejlepší a drží čtvrtou příčku. V sobotu zabralo i Zubří, které porazilo Hranice 24:21.