Diskuze

Vlastní gól tři vteřiny před koncem. Florbalistky budou hrát o bronz

České florbalistky sahaly po historickém postupu do finále mistrovství světa. S favorizovaným domácím Finskem sehrály naprosto vyrovnaný duel a v poslední minutě vyrovnaly na 3:3. Jenže...Místo prodloužení si tři vteřiny před koncem brankářka Lenka Kubíčková srazila do vlastní sítě pokus Eliny Kujalaové odražený od zadního mantinelu.

F28i22l66i29p 63J19a14r29a13b

12. 12. 2015 10:33

Večer jsem ještě náhodou přepnul na Švédky proti Švýcarkám, a to byl minimálně o dvě třídy lepší zápas, než ten náš, hlavně v úplně jiné rychlosti. Na to už se dokonce dalo koukat.R^

0 0
možnosti
IH

I67v15o 86H90u22b20á61l89e81k

12. 12. 2015 9:46

zbytečná diskuse o tom, zda je florbal atraktivní, koukatelný a další...florbal má v čr druhou nejširší základnu - snad je to kolem 70.000 - a tady můžete diskutovat jak chcete, ale toto je prostě tvrdá realita. dementní názory na to jak je florbal vlastně nesportem ukazují pouze na majitele takových vyhlášení. můžeme vést polemiku o tom, proč je florbal tak oblíbený, můžeme se donekonečna předhánět v odsudcích, v nepřízni, v zášti, ale nikomu to nepomůže ani neublíží. ten sport si prostě našel svoji cestu, parketu, svoje místo a s tím nikdo nic neudělá

1 0
možnosti
PH

P46a21v87o95l 62H69a97l89m20o

12. 12. 2015 8:55

Moc som Vám fandil.Velká škoda,ale stávajú sa aj horšie veci.

0 0
možnosti
KP

Že prej jsme sehrály naprosto vyrovnaný duel ;-D Tak to jsem se asi díval na jiný zápas.

2 0
možnosti

Asi tak. To vyrovnání na 3:3 bylo díky tomu, že se jim povedla akce, kterou udělaj jednou ze sta pokusů, ale jinak to byl neuvěřitelnej zmar. Finky daly 5 minut před koncem na 3:2 a naše se dostaly k míčku až minutu před koncem...

LR

Jen tak bokem, komplex slováků sahá za hranice hokeje. Viděl jsem fb stránky věnované slovenskému florbalu. Fasly od švédek 15:1 a zpráva začínala stylem "super, že jsme dostaly meně branek jak Češky"... Jinymi slovy chuj s tym, že debakl, hlavně že čehuni dopadli hůř

5 1
možnosti
VJ

V47í18t 85J63e42ž74e22k

11. 12. 2015 23:04

I u Čehůnů se najdou tací co to samé napíšou o Slovákách.

11. 12. 2015 21:53

Vždycky chyby příchází v ten nejméně vhodnuý moment, je mi jí líto. Škoda, naše florbalistky hrály s Finkami vyrovnanou partii!

2 2
možnosti
FL

F17i74l28i60p 76L78o68u88k28a

11. 12. 2015 21:51

Ještě bych řekl, že osobně považuji florbal i v TV za atraktivní sport. Podle mě mu ubírá jen nevyrovnanost. Ale třeba dnes to byla paráda. Pokud bych to měl srovnat s hokejem, jako takovým bratrským sportem :-), tak tam třeba chybí nějaká "mezihra". Ale zase je to dynamický sport, kde nejsou hluchá místa a gól může padnout prakticky v každé situaci. Mi se to líbí. Třeba hokej se oproti tomu strašně táhne.

1 2
možnosti
AK

Smůla. Ale finky  byly o dvě třídy lepší. V prodloužení by stejně vyhrály. Tak nevím nač ten pozápasový brekot.