F45i78l29i52p 92L20o49u16k19a Ověřený účet Ověřený profil Více-informací
F25i13l36i59p 62L63o22u26k98a
Je to na Nova Action, během MS dokonce full HD i v pozemním vysílání.
Kanada - Bosna 1:1, domácí prohrávali, první bod na MS pak zařídil střídající Larin
F74i59l39i12p 96L73o10u68k69a
A Milla se smál, až mu ten chybějící zub byl vidět
Mexiko - JAR 2:0, domácí bláznivý úvod zvládli. Rozhodčí rozdal tři červené karty
F63i91l74i55p 93L48o95u49k29a
V osmnáctkách žen byli druzí a MS žen se tuto sezónu nehrálo. Přesouvá se na podzim.
Kanada - Norsko 2:3P. Šok na šampionátu! Seveřané berou historicky první medaili
F64i75l56i59p 34L93o70u87k59a
Problém je, že s tímto nastavením typu "nemáme šanci, tak proč se snažit", do toho turnaje pak vlastně i jdou vnitřně nastavení. A dá se říct, že na všech turnajích poslední dekády (s výjimkou domácího mistrovství) nám chyběl skutečný zápal a chuť se o ten pohár porvat.
I jak říkal Rulík, cílem byl postup nejdřív do čtvrtfinále "a pak dál". Čtvrtfinále "národ" pořád bere jako povinnost (rozdíl mezi mávnutím rukou a národní katastrofou). Ale ve chvíli, kdy cítíme, že na víc není, tak konečná.
Český tým se vyznačoval profesorským hokejem bez potřebné kvality, z toho pramenila i varování se Slovinskem, Itálií a debakl s Norskem. Červenka do toho jako kapitán zapadl. Je to spíš věčný mladík než mentor do kabiny, a vzhledem k únavě nemohl být lídrem vlastně ani na ledě. Tím to celé začlo.
Červenka: Nemáme na to, abychom MS vyhrávali každý rok. Skončí v reprezentaci?
F33i56l16i89p 30L52o54u55k93a
Je mi celkem jedno, jak to dopadne, a chápu, že podporujete svou zemi, ale v podstatě nejpravděpodobnější varianta je, že Švédsko uhraje své tři body a před nás se tím prostě nedostane. Ona pravděpodobnost tedy celkem jasně naznačuje, že ČR skončí 3.
Česko - Norsko 1:4. Zmar, trápení a pískot, s papírovým outsiderem chyběla lehkost
F33i35l10i29p 50L52o80u20k42a
A tady je tedy ještě ten §19, zmiňující B-mužstvo
Nic. Jen tak, je mi to jedno.
Prostějov vyhodil druhého kouče v sezoně. Jaká je sestupová matematika?
F61i77l44i36p 46L76o57u14k35a
A k tomu ještě ta "naklíčovaná" reklama na sázení.
Nezastaví se to bohužel nikde, ale pravdou je, že ty 3 přestávky prostě trochu kopírují NHL.
A správný postřeh je, že od doby, co zavedly přestávky tři, si toho diváci začli víc všímat. Je to dost, hodně.
Česko - Dánsko 4:1. Klidný vstup do MS, trefili se Červenka, Blümel nebo Kubalík
F65i75l42i50p 98L86o57u75k95a
Ano, je to plošné, resp. také to pozoruji.
Kanada - Švédsko 5:3. Gólovou přestřelku na úvod MS zvládli lépe Crosby a spol.
F73i83l77i96p 67L80o45u34k14a
Už má být dávno kontumační konec. Čekání je nedůstojné, za chyby se platí.
Slavia - Sparta 3:2, nedohráno, domácí mířili k titulu, ale na hřiště vtrhli fanoušci
F78i23l60i19p 19L25o96u19k39a
Je to jinak. Dle rozpisu LFA a § 19 soutěžního řádu padají dva a B-tým je dodatečný sestup a doplnění, ze 3. MSFL.
Béčko Sparty živí naději, rezerva Slavie schytala debakl. Táborsko je blízko baráži
F41i26l26i41p 57L86o90u68k33a
Není to NHL, v Evropě je to takto běžné.
Česko - Švédsko 3:4P. Osmnáctka přišla o dvougólový náskok, o bronz vyzve Lotyše
F86i10l53i93p 62L66o64u13k60a
Už nám trochu chybíš. 
Brankáři Vladař s Vejmelkou na výhry nedosáhli, slaví Pittsburgh a Vegas
F57i48l18i76p 68L11o19u28k92a
Možná jsem příliš hloupý oproti místní smetánce, ale uzraje-li v obyčejném člověku přesvědčení, že chce volit "velkou" stranu, tak má/měl dvě možnosti. ODS nebo ANO. Dvě řekněme "středové" strany, z nichž jedna je rétoricky pravicová a druhá supluje "levici". A to pomíjím, že ta první čtyři roky vládla.
Je zbytečné to personifikovat, protože jsou to emoce a pudové úvahy. Ač mi to nepřijde složité, je možné, že je to v soudobých letech příliš selská úvaha. Mrknutí, pokrčení rameny, rozhození rukama.
Uděláme vše, abychom splnili závazky vůči NATO, řekl Babiš po schůzce s Ruttem

















