Momentka z florbalového souboje mezi Mladou Boleslaví a Tatranem Střešovice.

Momentka z florbalového souboje mezi Mladou Boleslaví a Tatranem Střešovice. | foto: Martin Flousek, Florbal Mladá Boleslav

Florbalisté Střešovic vyhráli v repríze superfinále v Mladé Boleslavi

• 0
Florbalisté Tatranu Střešovice vyhráli předehrávku 2. kola a reprízu dubnového superfinále na hřišti mistrovské Mladé Boleslavi 4:3. Pražané sice prohrávali 0:2, ale čtyřmi góly vývoj otočili. Tatran i podruhé v sezoně naplno bodoval, Mladá Boleslav utrpěla první ztrátu.

Domácí se ujali vedení ve 14. minutě díky brance Patrika Suchánka a v polovině utkání zvýšil Jan Natov. V čase 35:59 se poprvé prosadil Tatran díky Davidu Šimkovi, ve 48. minutě vyrovnal kapitán Ondřej Němeček.

Poprvé do vedení dostal hosty v čase 57:23 Tomáš Hanák. Kouč Mladé Boleslavi Petr Novotný si vzal trenérskou výzvu, jestli byla branka po zásahu střelce nohou regulérní. Sudí gól uznali, hosté získali přesilovou hru a za pět sekund ji využil Martin Šindelář. Za domácí už jen snížil 12 sekund před koncem Adam Hemerka.