Střídačka pardubických florbalistů

Střídačka pardubických florbalistů | foto: Radek Kalhous, MAFRA

Sparta zdolala florbalisty Pardubic a pojistila si čtvrtou pozici

Florbalisté pražské Sparty porazili v dohrávce 21. kola superligy Pardubice 6:2 a pojistili si čtvrtou pozici, na které mají čtyřbodový náskok před pátými Otrokovicemi i šestými FbŠ Bohemians. Pardubice zůstaly osmé o skóre za Tatranem Střešovice.

Pardubický Sokol sice v Praze před 781 diváky v první třetině dvakrát vedl, ale domácí pokaždé odpověděli a ve druhé třetině je dostal do vedení Milan Garčar. Ve třetí třetině Sparta potvrdila výhru dalšími třemi góly.

„Bylo to obrovsky těžké utkání, v kterém se nám proti nepříjemné pardubické obraně nedařila rozehrávka a celkově hra dopředu. Ve třetí třetině jsme díky vůli, odhodlání a v neposlední řadě skvělým fanouškům dovedli zápas do vítězného konce,“ řekl trenér Sparty Radek Skalička webu Českého florbalu.