Extraliga florbalistek 2007 - 2008
Los, výsledky a tabulka, ženy


Týmy v soutěži: CON INVEST Děkanka Praha, FBC Liberec ALIAZ Crazy Girls, EVVA VBŠ Bohemians, TJ JM Chodov,1. SC SSK Vítkovice, Bulldogs Brno, FBS Valoz Olomouc, SSK Future, FBC Pepino Ostrava

Základní část:
Devět týmů, dvoukolově každý s každým.

Nadstavbová část:
Týmy na 1.-5. místě jednokolově každý s každým, výsledky ze základní části se započítávají. Vítěz utkání v základní a nadstavbové části získá 3 body, poražený 0 bodů. Při remíze získá každé družstvo 1 bod a zápas se prodlužuje o pět minut. Pokud tým vstřelí branku, získá bod navíc.

Play off:

Týmy na 1.-4. místě po nadstavbové části se utkají v semifinále (1-4, 2-3), vítězové jdou do finále - vše na tři vítězné zápasy. Duel o 3. místo se nehraje.

Play down:

Hraje 6.-9. družstvo po základní části, série na 3 vítězná utkání (6-9, 7-8). Poražení v sériích hrají 2. kolo (o udržení), poražený tým ze 2. kola sestupuje. 

NADSTAVBOVÁ ČÁST

FINÁLE

DAT.

ZÁPAS

VÝSLEDEK

SÉRIE

VÍCE

(1)-(2)

DĚKANKA - BOHEMIANS

3-0

12.4.

Děkanka - Bohemians

12:2 (2:0, 5:1, 5:1)

1-0

Podrobnosti
13.4.

Děkanka - Bohemians

8:2 (3:0, 2:0, 3:2)

2-0

Podrobnosti
19.4.

Bohemians - Děkanka

2:7 (1:2, 1:4, 0:1)

0-3

Podrobnosti


Konečné pořadí:

1. Děkanka
2. Bohemians
3. Liberec
4. Olomouc


SEMIFINÁLE 

DAT.

ZÁPAS

VÝSLEDEK

SÉRIE

VÍCE

(1)-(4)

DĚKANKA - OLOMOUC

3-0
29.3.

Děkanka - Olomouc

10:0 (0:0, 5:0, 5:0)

1-0

Podrobnosti
30.3.

Děkanka - Olomouc

13:1 (4:0, 4:1, 5:0)

2-0

Podrobnosti
5.4.

Olomouc - Děkanka

2:20 (0:2, 1:8, 1:10)

0-3

Podrobnosti

(2)-(3)

BOHEMIANS - LIBEREC

3-0
29.3.

Bohemians - Liberec

7:4 (4:0, 1:2, 2:2)

1-0

Podrobnosti
30.3.

Bohemians - Liberec

6:3 (2:1, 1:2, 3:0)

2-0

Podrobnosti
5.4.

Liberec - Bohemians

3:4N (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)

0-3

Podrobnosti


O POSTUP DO PLAY OFF

DAT.

ZÁPAS

VÝSL.

VÍCE

23.2. Liberec - Chodov

6:5

Podrobnosti
24.2. Bohemians - Olomouc

5:2

Podrobnosti
1.3. Chodov - Bohemians

2:2

Podrobnosti
2.3. Děkanka - Liberec

9:2

Podrobnosti
8.3. Olomouc - Děkanka

3:21

Podrobnosti
8.3. Bohemians - Liberec

3:2P

Podrobnosti
15.3. Děkanka - Bohemians

6:4

Podrobnosti
15.3. Olomouc - Chodov

9:3

Podrobnosti
19.3. Chodov - Děkanka

3:9

Podrobnosti
22.3. Liberec - Olomouc

6:4

Podrobnosti


tabulka
Z V VP R PP P S B
1. Děkanka 20 20 0 0 0 0 181:35 60
2. FbŠ Bohemians 20 13 1 1 0 5 98:64 42
3. FBC Liberec 20 10 0 1 2 7 82:81 33
4. Olomouc 20 7 2 0 0 11 80:111 25
5. JM Chodov 20 5 1 2 2 10 63:93 21

O UDRŽENÍ PLAY DOWN (NA 3 VÍTĚZNÉ ZÁPASY)

2. kolo

DAT.

ZÁPAS

VÝSL.

SÉRIE

VÍCE

(8)-(9)

OSTRAVA - BRNO 

3-0

22.3.

Ostrava - Brno

6:4

1-0

Podrobnosti
23.3.

Ostrava - Brno

11:4

2-0

Podrobnosti
28.3.

Brno - Ostrava

3:4

0-3

Podrobnosti


Ostrava se zachránila v soutěži, Brno sestupuje.


1. kolo

DAT.

ZÁPAS

VÝSL.

SÉRIE

VÍCE

(6)-(9)

VÍTKOVICE - BRNO

3-1

1.3. Vítkovice - Brno

10:1

1-0

Podrobnosti
2.3. Vítkovice - Brno

6:0

2-0

Podrobnosti
8.3. Brno - Vítkovice

4:3P

1-2

Podrobnosti
9.3. Brno - Vítkovice

1:7

1-3

Podrobnosti

(7)-(8)

FUTURE - OSTRAVA

3-2

1.3. Future - Ostrava

6:5P

1-0

Podrobnosti
2.3. Future - Ostrava

7:4

2-0

Podrobnosti
8.3. Ostrava - Future

4:2

1-2

Podrobnosti
9.3. Ostrava - Future

8:5

2-2

Podrobnosti
15.3. Future - Ostrava

9:5

3-2

Podrobnosti



ZÁKLADNÍ ČÁST

2007-2008 DĚK LIB BOH CHO VÍT BRN OLO FUT OST

Děkanka

XXX

10:0

9:2

5:1

8:2

7:1

11:1

10:1

12:2

Liberec

2:5

XXX

5:10

5:1

2:2

10:1

6:5

3:4

4:3

Bohemians

3:8

2:4

XXX

8:0

5:0K

6:2

6:1

6:3

5:1

Chodov

0:6

3:6

0:4

XXX

10:6

5:4P

6:2

4:3

4:2

Vítkovice

3:4

3:2

3:2

3:3

XXX

9:3

2:4

4:5

8:3

Brno

0:7

1:5

4:5

3:2

5:4P

XXX

2:1

5:4P

5:3

Olomouc

4:8

3:2P

6:7

3:2P

6:4

5:2

XXX

7:4

2:8

Future

1:16

2:7

5:9

4:7

5:0K

5:1

5:6

XXX

4:5

Ostrava

0:10

5:3

1:4

3:4

3:8

5:3

1:6

3:4

XXX

konečná tabulka po základní části
Z V VP PP P S B
1. Děkanka 16 16 0 0 0 136:23 48
2. FBŠ Bohemians 16 12 0 0 4 84:52 36
3. Liberec 16 8 2 0 6 66:60 26
4. Olomouc 16 6 2 2 8 62:76 22
5. Chodov 16 5 4 1 7 50:67 20
6. Vítkovice 16 5 3 0 8 61:70 18
7. Future 16 5 1 0 10 59:93 16
8. Ostrava 16 4 1 1 11 48:84 14
9. Brno 16 3 3 2 10 42:83 14

Ročník 2006/07

1. KOLO
Sobota 22. září 2007
Děkanka - Olomouc 11:1
Bohemians - Ostrava 5:1
Chodov - Brno 5:4 P
Future - Vítkovice 5:0 kontumačně kvůli neoprávněnému startu hráčky Andrey Pastuškové. (původní skóre 4:6)
Podrobnosti

2. KOLO
Neděle 23. září 2007
Děkanka - Brno 7:1
Chodov - Olomouc 6:2
Future - Ostrava 4:5
Bohemians - Vítkovice 5:0 kontumačně kvůli neoprávněnému startu hráčky Andrey Pastuškové. (původně 3:4)
Podrobnosti

3. KOLO
Středa 3. října 2007
Ostrava - Vítkovice 3:8
Podrobnosti

Sobota 6. října 2007
Olomouc - Bohemians 6:7
Brno - Future 5:4 P
Liberec - Děkanka 2:5
Podrobnosti

4. KOLO
Neděle 7. října 2007
Brno - Bohemians 4:5
Olomouc - Future 7:4
Liberec - Chodov 5:1
Podrobnosti

5. KOLO
Sobota 20. října 2007
Vítkovice - Brno 9:3
Bohemians - Liberec 2:4
Děkanka - Chodov 5:1
Ostrava - Olomouc 1:6
Podrobnosti

6. KOLO
Neděle 21. října 2007
Future - Liberec 2:7 
Vítkovice - Olomouc 2:4
Ostrava - Brno 5:3
Podrobnosti

7. KOLO
Sobota 10. listopadu 2007
Děkanka - Bohemians 9:2
Olomouc - Brno 5:2
Chodov - Future 4:3
Liberec - Ostrava 4:3
Podrobnosti
 
8. KOLO
Neděle 11. listopadu 2007
Děkanka - Future 10:1
Chodov - Bohemians 0:4
Podrobnosti 

9. KOLO
Sobota 24. listopadu 2007
Vítkovice - Chodov 3:3
Olomouc - Liberec 3:2 P
Bohemians - Future 6:3
Ostrava - Děkanka 0:10
Podrobnosti

10. KOLO
Sobota 24. listopadu 2007
Brno - Liberec 1:5
Podrobnosti

Neděle 25. listopadu 2007
Ostrava - Chodov 3:4
Vítkovice - Děkanka 3:4
Podrobnosti

Sobota 1. prosince 2007

Liberec - Vítkovice 2:2

11. KOLO
Sobota 8. prosince 2007
Vítkovice - Future 4:5
Olomouc - Děkanka 4:8
Brno - Chodov 3:2
Ostrava - Bohemians 1:4
Podrobnosti

12. KOLO
Neděle 9. prosince 2007
Olomouc - Chodov 3:2 P
Ostrava - Future 3:4
Vítkovice - Bohemians 3:2
Brno - Děkanka 0:7
Podrobnosti

13. KOLO
Sobota 5. ledna 2008
Děkanka - Liberec 10:0
Future - Brno 5:1
Bohemians - Olomouc 6:1
Podrobnosti

Neděle 27. ledna 2008
Vítkovice - Ostrava 8:3

14. KOLO
Neděle 6. ledna 2008
Chodov - Liberec 3:6
Future - Olomouc 5:6
Bohemians - Brno 6:2
Podrobnosti

15. KOLO
Sobota 19. ledna 2008
Olomouc - Ostrava 2:8
Brno - Vítkovice 5:4 P
Chodov - Děkanka 0:6
Liberec - Bohemians 5:10
Podrobnosti

16. KOLO
Neděle 20. ledna 2008
Olomouc - Vítkovice 6:4
Brno - Ostrava 5:3
Liberec - Future 3:4
Podrobnosti

17. KOLO
Čtvrtek 24. ledna 2008
Bohemians - Děkanka 3:8
Podrobnosti

Sobota 2. února 2008
Bulldogs Brno - Olomouc 2:1
Podrobnosti

Sobota 9. února 2008
Ostrava - Liberec 5:3

Neděle 10. února 2008
Future - Chodov 4:7

18. KOLO
Neděle 20. ledna 2008
Bohemians - Chodov 8:0

Neděle 10. února 2008
Vítkovice - Liberec 3:2

Pondělí 11. února 2008
Future - Děkanka 1:16
Podrobnosti

19. KOLO
Sobota 16. února 2008
Děkanka - FBC Ostrava 12:2
SSK Future - FbŠ Bohemians 5:9
FBC Liberec - Olomouc 6:5
Chodov - Vítkovice 10:6.
Podrobnosti 

20. KOLO
Neděle 17. února 2008
Děkanka - Vítkovice 8:2
Chodov - FBC Ostrava 4:2
FBC Liberec - Bulldogs Brno 10:1
Podrobnosti

Najdete na iDNES.cz