Diskuze

Domácí radost, Doll opět ve sprintu vítězí. Čechy v Oberhofu zradila střelba

Německý biatlonista Benedikt Doll dokázal jako první závodník v této sezoně Světového poháru obhájit vítězství ve sprintu. Na triumf z předvánočního Lenzerheide navázal před nadšeným domácím publikem v Oberhofu. Ani jeden závodník z české pětice nedokázal zastřílet čistě a v cíli se umístil nejlépe Jakub Štvrtecký na 35. místě.
MK

M15i70l16a32n 89K92r65á39l

6. 1. 2024 1:26

Oberhof úplně bez sněhu a naši biatlonisté bez šance na lepší umístění. Tragédie. Holky jsou o něco lepší, škoda že je dlouhodobě nemocná Dorothea Wiererová, na tu se vždycky těším, jak to tam nasází. Akorát jí ale soupeřky na trati dost uhoní, nedá se nic dělat, při její výšce pouhých 158 cm to už rychleji opravdu nejde.

5. 1. 2024 14:01

Jakýpak zradila střelba, u Marečka, Štvrteckého, Krčmáře jsou to stabilní výkony (tedy na prd), je to neumění, nenatrénování a možná i psychika. Vážení ve vedení odstupte (mám na mysli Rybáře a jeho současný spolek), nebo vyberte daleko větší odborníky, aby ta mladá generace neodešla do kytek!

3 0
možnosti
PD

Kolik myslíte, ze je u nás odborníků na biatlon?

2 0
možnosti
DR

Na začátku letošní sezóny čeští biatlonisté říkali, že ladí formu tak, aby uspěli na MS v Novém Městě. Po dnešním závodu je zřejmé, že stále ladí bez jakéhokoliv progresu. Před dnešním závodem zaznělo, že by jim měla prospět vánoční přestávka, ale po závodě je zřejmé, že ani to nepomohlo. Bohužel. Otázka zní, co by opravdu pomohlo? Neví to závodníci, neví to trenéři.

12 0
možnosti
JK

MS v Novém Městě je ještě daleko, ne? Času dost.