Sprint žen se blíží, vždyť začíná už ve 14.45. Než ale opravdu začne, zavzpomínejte na včerejší skvostnou jízdu Gabriely Koukalové ve smíšené štafetě a informačně se vybavte na dnešek! Důležitá fakta, data a zajímavosti přináší článek Matěje Tomíčka, reportéra iDNES.cz a MF DNES v Hochfilzenu.

Po skvostném výkonu ve štafetě půjde dnes Koukalová do sprintu s číslem 96

přečíst článek

Koukalová o zálibách i čištění hlavy: Moje nevyléčitelná nemoc? Sladké

přečíst článek

Jak Michal Krčmář hovořil s naším reportérem Tomášem Mackem.

09.února 2017 v 20:49, příspěvek archivován: 10.února 2017 v 10:34

Sedmé místo smíšené štafety a výstižné hodnocení ústy Michala Krčmáře: Umístění, které neurazí, ale ani nenadchne. https://t.co/K4cRvgqjJ4

Sprint žen bude napínavý i proto, že Dorinová-Habertová a Mäkäräinenová doufají v lepší podmínky v úvodu závodu a mají nižší startovní čísla. Naopak Dahlmeierová má číslo 64 a Koukalová pojede až v závěru s číslem 96.

Ondřej Rybář ke smíšené štafetě

Dvě trestná kola a sedmé místo? Ukázali jsme sílu týmu, říká Rybář

přečíst článek

K favoritkám dnešního sprintu patří kromě Gabriely Koukalové i Němka Laura Dahlmeierová, Finka Kaisa Mäkäräinenová či Marie Dorinová-Habertová z Francie. „Když je celkově druhá ve svěťáku, tak to tak musí být. S tím se počítalo a je to role, ve které není poprvé,“ uvedl ke Koukalové trenér žen Zdeněk Vítek.

Zápisník reportéra iDNES.cz a MF DNES Tomáše Macka z Hochfilzenu.

Rus Loginov se ocitl na pranýři. Zuří studená válka biatlonová

přečíst článek
Česká biatlonistka

Gabriela Koukalová bude útočit na první individuální zlato ze světového šampionátu. Sedmadvacetiletá biatlonistka má z mistrovství světa zatím jednu individuální medaili, kterou je stříbro z předloňského vytrvalostního závodu v Kontiolahti. Loni v Oslu skončila dvakrát čtvrtá, mimo jiné právě ve sprintu. V této sezoně byla z pěti sprintů třikrát na stupních vítězů - v Oberhofu vyhrála.

Prohlédněte si momentky ze šampionátu.

Česká biatlonistka

Dnešního závodu se zúčastní 101 biatlonistek včetně čtyř Češek - do tratě vyběhnou Lucie Charvátová (číslo 56), Veronika Vítková (74), Eva Puskarčíková (90) a Gabriela Koukalová (96).

Včera se jela smíšená štafeta, přečtěte si zpravodajství z tohoto závodu.

Česká smíšená štafeta dojela při startu MS sedmá, vyhrálo Německo

přečíst článek

Krásný pátek! Biatlonový šampionát v tyrolském Hochfilzenu pokračuje druhým dnem, na programu je dnes sprint žen. Ten vám nabídneme zde v podrobné on-line reportáži, klání začíná ve 14.45 hodin.

Závod začíná v pátek 10. února ve 14.45.

Najdete na iDNES.cz