Pamela-Therese Effangová z Hradce Králové

Pamela-Therese Effangová z Hradce Králové | foto: ČBF / Václav Mudra

Hradecké lvice uspěly v Praze, duel se Slovankou otáčely v závěru

• 0
Basketbalistky Hradce Králové vyhrály i druhý zápas v nové ligové sezoně. Obhájkyně bronzových medailí si v Praze po obratu v poslední čtvrtině poradily 83:74 se Slovankou.

Východočeškám po vyrovnaném prvním poločase nevyšlo třetí dějství a do závěrečné čtvrtiny vstupovaly za nepříznivého skóre 59:67. Poslední část ale hostující celek ovládl 24:7 a rozhodl o vítězství.

Slovance nepomohlo 21 bodů Mii Mašičové ani 21 bodů, 10 doskoků a šest asistencí Elišky Hálové. Nejlepší střelkyní Hradce byla s 21 body Kateřina Zeithammerová, v minulé sezoně hráčka Slovanky, 18 bodů přidala Pamela-Therese Effangová.