Ashley Keyová sice dala 20 bodů, ani to však Brňanky nespasilo.

Ashley Keyová sice dala 20 bodů, ani to však Brňanky nespasilo. | foto: ČTK

Brněnské basketbalistky vzdorovaly v hale USK jen první čtvrtinu

• 0
Basketbalistky USK Praha zůstaly v lize neporažené i po prvním kole nadstavbové části. Vítězná série obhájkyň mistrovského titulu se protáhla na 23 zápasů a nezastavil ji ani jejich tradiční rival IMOS Brno, který v hale vedoucího týmu tabulky prohrál 64:85.

Brňanky přitom vstoupily do zápasu lépe a úvodní čtvrtinu vyhrály 27:23. Pak už ale domácím favoritkám nestačily vzdorovat, druhou desetiminutovku prohrály rozdílem 19 bodů a zápas tak byl už v poločase prakticky rozhodnutý.

Nejlepšími střelkyněmi vítězného týmu byly Ilona Burgrová a Jelena Dubljevičová, obě daly 15 bodů. IMOS zůstal v tabulce třetí, dva body ztrácí na druhý Valosun Brno, který doma zdolal VŠ Praha 70:52.