Diskuze

Maslák vyhrál mítink v Moskvě. Rosolová i Hejnová mají limity na HME

Pavel Maslák vyhrál na atletickém mítinku Ruská zima v Moskvě závod na 400 metrů a časem 45,80 sekundy se zařadil na druhé místo letošních světových tabulek. Zaostal jen o dvě setiny za maximem Bralona Taplina z Grenady. Na ženské čtvrtce limit splnily Denisa Rosolová, která obsadila třetí místo, a čtvrtá Zuzana Hejnová.

Maslo uz ted souperem jedine sam sobe:-) Doufam, ze vse vydrzi a v Praze to bude pod 45s a zazpivame si hymnu.

0 0
možnosti

J34a67n 40M90a48c20u83r61a

1. 2. 2015 17:32

letošních letošních světových tabulek - páni, pisálci z iDnesu opět excelují :). Nebo explodují? Jinak je skvělé, že je Zuzana zpět.

0 0
možnosti

Zpět je, ale dostává se do toho pomalu. Vypadá to, že nemá úplně rychlost a mohla by zkusit půlku. Víte - včera běžely naše velmi mladé holky čtvrtku ve Vídni jenom o pár desetin pomaleji. Ale jinak jí samozřejmě přeju, aby se vrátila na svou rekordní úroveň. Akorát mám pocit, že ta hala je po tom zranění moc brzo.

2 0
možnosti

Tohle si myslím zaslouží daleko víc pochvalných komentářů a nemělo by to být zasunuto někde vespod stránky!

3 0
možnosti

Včera se ve Vídni běželo ze strany našich závodníků hned několik limitů na HME, ale o tom nebyl napsán ani jeden článek. Takže není ani vespod stránky.

2 0
možnosti

Rusky tak do prvního vzorku :o) Jinak je dobře, že je zpět ...

3 0
možnosti

Svobodak na plotech treti za 7:75 a Maslo je sfouknul s naskokem 1,5 vteriny za 45:80 ....