Diskuze

Maslák slaví triumf v seriálu IAAF, v Birminghamu zvítězila i Hejnová

Pavel Maslák je ve skvělé formě. Na halovém atletickém mítinku v Birminghamu vyhrál závod v běhu na 400 metrů časem 45,89 sekundy a ovládl i celý seriál IAAF World Indoor Tour. Pro českého rekordmana to byl druhý nejlepší výkon v sezoně. Na stejné distanci zvítězila i Zuzana Hejnová a časem 51,77 se zařadila na čtvrté místo letošních světových tabulek.
MC

Zvitezila i Hejnova? Vzdyt mi tu vysvetlovali loni diskuteri tvrdosijne, ze 400 m v hale nebeha. Neni to pro ni trat. Ze jen prekazky. Neco shnileho ve state danskem. Olympijskou sezonu si zkazila sama, zraneni ji jen zbrzdilo, ona plytvala starty, ac uz byla ok. Vysmala se fanouskum do obliceje, plivla do tvare!