Diskuze

Je nezničitelná, soudí o ní. Babička Otteyová chce znovu na Evropu

Ještě nepatřím do starého železa, řekla si Merlene Otteyová. A časomíru na své první stovce po více než roce zastavila na čase 11,72 sekundy. A co jako, ptáte se? Slovinka z Jamajky vytvořila nový světový rekord. Vážně! V kategorii žen nad 50 let.
I

ivoš

10. 6. 2010 21:01
Klobouček dolů.

Ještě hodně úspěchů. A vzpomněl jsem si na Jekatěrinu Podkopajevovou, která byla mistryní Ecropy (v hale?) ve 44 letech.

0 0
možnosti
RTD

R. T. D.

8. 6. 2010 21:32
Wow!

R^ Byly doby, kdy mi sla Merlene hodne na nervy svym vystupovanim, ale tohle je fakt priklad sportovce telem i dusi. Jen doufam, ze je to proto, ze ji atletika porad bavi, a ne proto, ze nevi, co jinak se zivotem.

0 0
možnosti
JB

EMO__buran

8. 6. 2010 21:53
Re: Wow!

Ví to moc dobře. Závodila za Žabiny - takový krok to chce člověka s rozhledem a pevným cílem.  Cílová rovinka stovky v Žabinách totiž končí přímo na zahrádce restaurace Rosnička. R^V