Miliardář Janeček se chce znovu ženit. Kněžku Liliu požádal o ruku

  8:46aktualizováno  8:46
Karel Janeček (45) na sociálních sítích oznámil, že požádal o ruku partnerku Liliu Khousnoutdinovou (31). S matkou své dcery Isabely (1) se zasnoubil na jihu Francie. Přestože půjde o jeho třetí svatbu, ve vyznání jednu manželku vynechal.

„Podruhé v životě jsem se rozhodl pevně spojit svůj život s nádhernou ženou. Před 21 lety (jaká to krásná shoda okolností!) jsem totiž žádal o ruku svou první úžasnou ženu Michaelu, které jsem za moc vděčný,“ začal na Facebooku svůj příspěvek Janeček, který nezmínil svoji druhou ženu Mariem. 

Fotogalerie

„Nyní jsem poklekl podruhé v životě a v jedinečné katedrále Máří Magdalény na jihu Francie Lilia řekla své ano. Dnes slavíme v Paříži a jsem nadkonečně šťastný, že vstoupila do mého života. Děkuji jí za její lásku a sílu obstát všechny zkoušky, které nás potkaly. Věřím, že naše společná cesta bude dlouhá a šťastná,“ dodal miliardář. 

Karel Janeček má z prvního manželství dvě dcery. Svoji druhou manželkou Mariem Mhadhbi, která pochází z Tuniska, ale žije ve Francii, si vzal v květnu 2015 a v prosinci se jim narodil syn.

Lilii Khousnoutdinovou poznal na přednášce v době, kdy měl s druhou manželkou půlročního syna a ona s britským manželem syna čtyřletého. Zatímco Lilia se rozhodla před neoficiálním sňatkem s Janečkem rozvést, miliardář zůstal tenkrát ženatý. 

Rozvod Lilie Khousnoutdinové se uskutečnil v říjnu 2018. Karel Janeček podal žádost o rozvod s Mariem Mhadhbi pár měsíců předtím, informoval o tom až v prosinci téhož roku.

Lilia se nazývá kněžkou, je také dulou či návrhářkou. Vyznává polyamorii, tedy otevřené vztahy. Věnuje se nadaci Šťastné Česko, pomáhá také s rekonstrukcí nejstaršího ženského kláštera v Bhútánu.

Khousnoutdinová přiznala, že jednou z hlavních obav v počátku vztahu s Janečkem bylo, že jí veřejnost bude dávat za vinu rozpad manželství Janečka a Mhadbi. „Mé manželství již tehdy nefungovalo. Chtěl jsem něco udělat a má ideální představa byla, že má budoucí bývalá žena se vzpamatuje,“ přiznal letos v únoru miliardář.

„Nevím, jestli bych do toho šla, kdybych věděla, co mě doopravdy čeká. Jednou z mých hlavních obav bylo, že mi všichni budou dávat za vinu rozpad manželství Karla a Mariem. Věděla jsem, že to bude na papíře vypadat špatně nehledě na to, jak to bylo ve skutečnosti. Bylo to hnusné a ponižující a řekla bych, že to tak je dodnes,“ dodala Khousnoutdinová.

Svatba Karla Janečka a  Mariem Mhadhbi v roce 2015:

Autor:

Nejčtenější

Hodně záleží na tom, jestli je dítě počato vědomě a láskyplně, říká Dušek

Jaroslav Dušek

Improvizátor a herec Jaroslav Dušek (58) je i velký samorost. Chystá knížku První dotek, v níž budou některé jeho...

Libor Bouček se potřetí oženil. Držte nám palce, vzkázal

Gabriela Bendová a Libor Bouček

Moderátor Libor Bouček (38) se v sobotu oženil. Po pětiletém vztahu si vzal finalistku soutěže krásy z roku 2014...

Bývalá Disney hvězdička natočila sado-maso film pro známý web s pornem

Bella Thorne (21. července 2019)

Herečka a zpěvačka Bella Thorne (21) je známá především z Disney filmů a seriálů. Před třemi lety na Twitteru oznámila,...

Doktorka Quinnová se po letech setkala se Sullym. Vypadají skvěle

Jane Seymourová a Joe Lando v seriálu Doktorka Quinnová (1993)

Herečka Jane Seymourová (68) na sociálních sítích sdílela fotku s kolegou Joem Landem (57). Oba v Česku proslavil...

Dívky jsou jiné, než když jsem byla v miss před 25 lety, říká Lakatošová

Silvia Lakatošová (Praha, 19. srpna 2019)

Slovenská modelka Silvia Lakatošová (46) se před čtvrtstoletím stala poslední federální miss. Letos po spojení české a...

Další z rubriky

Bývalá přítelkyně prince Harryho si vezme jiného Harryho, syna markýzy

Cressida Bonasová na udílení cen BAFTA (Londýn, 18. února 2018)

Herečka Cressida Bonasová (30) se přeci jen provdá do rodiny, kde mají její členové šlechtický titul. Bývalá přítelkyně...

Tarantino bude poprvé otcem. Dítě čeká s manželkou mladší o 21 let

Quentin Tarantino s manželkou Daniellou Pickovou (Londýn, 30. července 2019)

Quentin Tarantino (56) se před rokem poprvé oženil. Vzal si izraelskou zpěvačku Daniellu Pickovou (35). Nyní vydali...

Dokud v Česku nepovolí LGBT sňatky. Pančochová odložila svatbu s přítelkyní

Šárka Pančochová

Snowboardistka Šárka Pančochová (28) se před pár dny pochlubila zásnubami se svou americkou přítelkyní Kaileen...

Najdete na iDNES.cz