Bude ten nejlepší táta, říká o princi Harrym těhotná vévodkyně Meghan

  15:02aktualizováno  15:02
Vévodkyně Meghan (37) necelé tři měsíce před porodem nepolevuje v královských oficialitách. S princem Harrym (34) dorazili na galavečer a udílení cen pro zraněné veterány. Vévodkyně ze Sussexu se rozplývala nad svým manželem.

„Bude ten nejlepší táta,“ řekla těhotná Meghan jednomu z hostů na slavnostní recepci. Princ Harry zase vtipkoval o velkém břichu své manželky a přítomným oznámil, že jejich miminko bude nejspíš pěkný cvalík. Meghan a Harry očekávají narození prvního potomka koncem dubna, nebo začátkem května.

Fotogalerie

Blízcí přátelé vévodkyně pro magazín People promluvili o psychickém traumatu, které těhotná Meghan nejspíš prožívá. K pohodě podle nich nepřispívají negativní komentáře na sociálních sítích, které Kensingtonský palác monitoruje a snaží se je regulovat

Stejně tak odsoudili chování Meghanina otce Thomase Markleho. Ten se naváží do královské rodiny a přes média posílá vzkazy své dceři, která podle něj s ním přerušila veškerou komunikaci. Meghan mu pak údajně napsala dopis, v němž ho prosí, aby ji přestal šikanovat.

„Obáváme se, jaký to bude mít dopad na ni a na miminko. Je špatné vystavovat ji takovému emočnímu traumatu, navíc když je těhotná,“ cituje magazín pětici blízkých přátel bývalé americké herečky, kteří si přáli zůstat v  anonymitě.

Meghan přestala s otcem komunikovat po sérii jeho rozhovorů s bulvárem. Tvrdil, že jeho dcera je v paláci nešťastná, vyděšená a je na ni vyvíjen přílišný tlak. Královskou rodinu přirovnal k sektě.

Problémy s Thomasem Marklem se objevily už před květnovou svatbou jeho dcery s princem. Nechal se nafotit pro bulvár, jak si zkouší oblek na svatbu, cvičí, aby na slavný den zhubl, a jak na internetu zadal do vyhledávače jméno své dcery.

Všechno bylo zinscenováno a on ochotně spolupracoval s bulvárem, za což dostal tučný honorář. Na královskou svatbu do Windsoru nakonec nepřijel, údajně kvůli operaci srdce. Meghan pak k oltáři přivedl otec ženicha, princ Charles.

Oficiální svatební portrét prince Harryho a Meghan Markle, který pořídil Alexi...

Oficiální svatební portrét prince Harryho a Meghan Markle, který pořídil Alexi Lubomirski (19. května 2018).

Manželku prince Harryho neustále v médiích a na sociálních sítích kritizuje také její starší nevlastní sestra Samantha. Před Vánocemi napsala rukou dopis, jehož fotografii pak prodala britskému tisku. 

„Svátky jsou tu pro rodinu a jsou velmi sentimentální. Táta se tě snažil kontaktovat a je velmi zraněný, protože se mu vyhýbáš. Život je krátký a víš, že je táta úžasný. Prosím, dopřej mu tu radost v jeho posledních letech tím, že mu projevíš, že ho miluješ. Čas pro to právě nastal,“ uvedla Samantha Markle s tím, že jejich otec je na tom zdravotně velmi špatně. 

„Doufám, že se to nestane, ale byla by to tragédie a bylo by to smutné, kdyby se s ní nemohl setkat a vyřešit to. Myslím, že by Meg čelila obrovské lítosti, kdyby to byly poslední Vánoce jeho života a ona ho nekontaktovala a nenapravila to. Nemá jistý žádný další den či týden, takže Meg musí jednat rychle. Hodiny odbíjejí rychle,“ dodala pro deník The Mirror.

Autor:

Nejčtenější

Miss Czech Republic 2019 se stala osmnáctiletá Denisa Spergerová

Galavečer Miss Czech Republic 2019 se konal 7. února 2019 v Brně. Vítězkou se...

Miss Czech Republic 2019 se ve čtvrtek večer stala osmnáctiletá studentka Denisa Spergerová z Českých Budějovic. Na...

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Tomáš Řepka dostal za zpronevěru a pornoútoky 15 měsíců nepodmíněně

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka prodal luxusní automobil Mercedes-Benz GL, který...

Soud poslal bývalého fotbalistu Tomáše Řepku (45) na 15 měsíců do vězení. Souhrnný trest zahrnuje kromě zpronevěry i...

Vypadají na třicet, ale mají po padesátce. Producent hodnotí herečky

Kateřina Brožová

Herečky mnohdy nevypadají na svůj věk. A neplatí to jen o těch světových. Za jejich krásou jsou rady výživového...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Další z rubriky

Neumannová: Holky ve sportu jsou cílevědomější, proto vozí více ocenění

Kateřina Neumannová

Běžkařská legenda Kateřina Neumannová oslavila 15. února své 46. narozeniny. V rozhovoru na Rádiu Impuls přiznala, že...

Princ Philip nebude kvůli lednové autonehodě trestně stíhán

Princ Philip na svatbě své vnučky princezny Eugenie (Windsor, 12. října 2018)

Manžel britské královny Alžběty (92) princ Philip (97) nebude trestně stíhán v souvislosti s nedávnou autonehodou...

Co neovlivním, beru s nadhledem, říká Klára Doležalová

Klára Doležalová

Moderátorka Klára Doležalová (45) sice vystudovala herectví, ale její hlavní profesí se stalo moderování. Dvojnásobná...

Najdete na iDNES.cz