Nic neplánuji. Život ví líp než já, co mám dělat, míní Iva Kubelková

  0:05aktualizováno  0:05
Jágr, prsa, děti a líčení. To jsou podle Ivy Kubelkové (41) nejčastější články o ní. Proto nemá otázky ohledně těchto témat ráda. Moderátorka a herečka v pořadu Limuzína na televizi Óčko Star prozradila, že se nyní zaměřuje na hudbu a modelingu se věnuje už jen okrajově.

„Živím se tím modelingem, že dělám reklamu firmám. Najmou si mě jako tvář, a to dělají i lidé z jiných profesí. Klasický modeling nedělám,“ řekla Kubelková. Vymyslet kampaň na sociálních sítích například na vysavač tak, aby opravdu zaujala, podle ní není úplně těžké.

Fotogalerie

„Zrovna toto je produkt, kde je to strašně jednoduché. Protože já doma opravdu vysávám. Třikrát denně ne, ale opravdu vysavač používám. Myslím, že lidem je jasné, když ten produkt prezentuji, že to je reklama. Nesnažím se to balit do nějakých stylizací, aby to nikdo nepoznal. Je to reklama na produkt, kterému věřím a který používám, a myslím si, že je dobrý,“ přiznala.

Věci v životě si Iva Kubelková neplánuje. I když se v mládí věnovala hudbě, zpívat se bála. Až nyní podle ní přišla ta správná chvíle, aby se tomu věnovala pořádně. 

„Život mi otvíral dveře jiným směrem, tak jsem šla tudy, kudy jsem jít měla. Tímto se v životě velmi řídím. Nic neplánuji. Mám pocit, že život ví líp než já, co mám dělat. Tak se snažím co nejlépe postavit výzvám, které přicházejí,“ uvedla s tím, že začala chodit na hodiny zpěvu, začala hrát s jazzovou kapelou, pak přišla nabídka na muzikál Trhák a teď plánuje natočit debutové  album, se kterým jí pomůže Michal Pavlíček.

Pořad Limuzína s Mírou Hejdou na Óčko Star můžete sledovat každý týden v premiéře ve čtvrtek od 17 hodin, v repríze pak v sobotu od 11:00 nebo v neděli od 18:00.

„Vznikne letos. My jsme se s Michalem potkali a tak si sedli, že on začal chrlit jednu písničku za druhou. Já jsem díky té jeho energii začala chrlit jeden text za druhým,“ pochlubila se Iva Kubelková, která ocenila, že hudebník k ní hned od začátku přistupoval bez předsudků. 

„Já bych mohla o předsudcích napsat knihu. Například, že hezká holka to má jednoduché. Když někam přijdu, říkají si: Já kdybych vypadala jako vy! Pak další, že ženským s velkými prsy jde všechno samo. Že chlapi pro ně všechno udělají. A také předsudek modelky. Ten očekávám i s tím zpíváním. Modeling nedělám už deset let, ale jsem pro lidi pořád hrající modelka nebo zpívající modelka. Ale už s tím nebojuju, ať si to každý vnímá, jak chce,“ dodala.

Autor:

Nejčtenější

Řepku hledá policie. Nepřebírá poštu, soud nemůže rozhodnout o jeho vězení

Tomáš Řepka

Pracovnice trestní kanceláře Okresního soudu Praha-západ se obrátily na policii, aby našla bývalého fotbalistu Tomáše...

„Aquaman“ Momoa se v rámci boje proti plastům po sedmi letech oholil

Jason Momoa na premiéře filmu Aquaman (Los Angeles, 12. prosince 2018)

Hvězda filmu Aquaman a seriálu Hra o trůny, herec Jason Momoa (39) se poprvé po sedmi letech oholil. „Stop vodě v...

Moje dítě, které jsem považovala za syna, je dcera, říká Theronová

Charlize Theronová na Oscarech (Los Angeles, 24. února 2019)

Charlize Theronová (43) má dvě děti, které adoptovala coby malé kojence. Nejdřív chlapce Jacksona (7) a poté dívku...

Maroš Kramár se po dvaceti letech rozvedl s právničkou Nikitinovou

Maroš Kramár a Nataša Nikitinová (Československý ples v pražském Obecním domě,...

Slovenský herec Maroš Kramár (59) se po dvacetiletém manželství rozvedl s právničkou Natašou Nikitinovou (51), se...

Princezna Eugenie na svatbě ukázala jizvu. Můžu ostatním pomoct, míní

Princezna Eugenie coby nevěsta (Windsor, 12. října 2018)

Princezna Eugenie (29) mnohé lidi překvapila, když na svou svatbu zvolila šaty, které odhalovaly její velkou jizvu na...

Další z rubriky

Macaulay Culkin žertuje, že se snaží získat Oscara in memoriam

Macaulay Culkin na udílení American Music Awards (Los Angeles, 9. října 2018)

Macaulay Culkin (38) je známý svým smyslem pro humor a také tím, že nebere showbyznys moc vážně. Rád si střílí z kolegů...

Odpočívám a řeším mnohem míň věcí, než bych řešila dřív, říká Prachařová

Agáta Prachařová a Jakub Prachař

Agáta Prachařová (33) nechce reagovat na zprávy o manželské krizi s Jakubem Prachařem (35). Podle bulváru se už herec...

Bez řidičáku stále jezdí královnin manžel, nyní i její jedenáctiletý vnuk

Královna Alžběta II. a její vnuk James, vikomt Severn (Windsor, 25. května 2018)

Britský princ Philip (97) se nedávno vzdal řidičského průkazu. Manžel Alžběty II. (93) ale může jezdit v areálu...

Najdete na iDNES.cz