iDNES.cz
Premium
Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce
Přihlásit
Můj účet
Menu
Sport
Olympismus
Peking 2022
Tokio 2021
Paralympiáda
Archiv
Zimní olympijské hry 2022
Ostatní sportovní výsledky
Výsledky
Česká reprezentace
Sportoviště
Medaile
Sporty
St
2
Čt
3
Pá
4
So
5
Ne
6
Po
7
Út
8
St
9
Čt
10
Pá
11
So
12
Ne
13
Po
14
Út
15
St
16
Čt
17
Pá
18
So
19
Ne
20
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Zobrazit vše
Všechny dny
Všechny sporty
Akrobatické lyžování
Alpské lyžování
Běh na lyžích
Biatlon
Boby
Ceremoniál
Curling
Hokej
Krasobruslení
Rychlobruslení
Rychlobruslení na krátké dráze
Saně
Severská kombinace
Skeleton
Skoky na lyžích
Snowboard
Uložit filtry
Zrušit filtry (všechny sporty)
Vše
Odehráno
Bude se hrát
Češi
O medaile
Oblíbené
Čas ČR (CHN)
Sport
Popis
Češi
15. 2. 2:05 (9:05)
Curling
- muži
skupiny týmy
9. kolo
Norsko - ROC 12:5, Kanada - Čína 10:8, USA - Švýcarsko...
15. 2. 2:30 (9:30)
Snowboarding
- ženy
big air
finále - 1. jízda
1. Sadowská Synnottová, 2. Gaserová, 3. Coadyová, 4. Iwabučiová,...
15. 2. 2:30 (9:30)
Akrobatické lyžování
- ženy
slopestyle
finále - 1. jízda
1. Sildaruová, 2. Ledeuxová, 3. Kuová, 4. Summerhayesová, 5....
15. 2. 2:52 (9:52)
Snowboarding
- ženy
big air
finále - 2. jízda
1. Muraseová, 2. Gasserová, 3. Blouinová, 4. Žungová, 5....
15. 2. 2:57 (9:57)
Akrobatické lyžování
- ženy
slopestyle
finále - 2. jízda
1. Gremaudová, 2. Voisinová, 3. Taťalinová, 4. Killiová, 5....
15. 2. 3:15 (10:15)
Snowboarding
- ženy
big air
FINÁLE - 3. jízda
1. Gasserová, 2. Sadowská Synnottová, 3. Muraseová, 4....
15. 2. 3:24 (10:24)
Akrobatické lyžování
- ženy
slopestyle
FINÁLE - 3. jízda
1. Gremaudová, 2. Kuová, 3. Sildaruová, 4. Taťalinová, 5....
15. 2. 4:30 (11:30)
Alpské lyžování
- ženy
sjezd
FINÁLE
Ester Ledecká
,
Barbora Nováková
,
Tereza Nová
1. Sutterová, 2. Goggiaová, 3. Delagová, 4. Weidleová, 5....
15. 2. 5:10 (12:10)
Hokej
- muži
předkolo play-off
Slovensko - Německo
Slovensko - Německo 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
15. 2. 5:10 (12:10)
Hokej
- muži
předkolo play-off
Dánsko - Lotyšsko
Dánsko - Lotyšsko 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
15. 2. 5:30 (12:30)
Akrobatické lyžování
- muži
slopestyle
kvalifikace - 1. jízda
1. Ruud, 2. Goepper, 3. Hall, 4. Stevenson, 5. Ragettli, 6....
15. 2. 6:00 (13:00)
Snowboarding
- muži
big air
finále - 1. jízda
1. Corning, 2. Su I-ming, 3. Roisland, 4. Kleveland, 5. van der...
15. 2. 6:22 (13:22)
Snowboarding
- muži
big air
finále - 2. jízda
1. Ocuka, 2. Parrot, 3. Su I-ming, 4. Sharpe, 5. van der Velden,...
15. 2. 6:33 (13:33)
Akrobatické lyžování
- muži
slopestyle
kvalifikace - 2. jízda
1. Ragettli, 2. Ruud, 3. Goepper, 4. Tjader, 5. Hall, 6....
15. 2. 6:45 (13:45)
Snowboarding
- muži
big air
FINÁLE - 3. jízda
1. Su I-ming, 2. Roisland, 3. Parrot, 4. Kunitake, 5. Gerard, 6....
15. 2. 7:05 (14:05)
Curling
- ženy
skupiny týmy
9. kolo
Čína - Tým ROC 5:11, Švédsko - Dánsko 9:3, USA - Švýcarsko...
15. 2. 7:30 (14:30)
Rychlobruslení
- ženy
týmový závod
semifinále
1. Japonsko, 1. Kanada
15. 2. 7:30 (14:30)
Biatlon
- muži
štafeta 4x7,5 km
FINÁLE
Michal Krčmář
,
Adam Václavík
,
Jakub Štvrtecký
,
Mikuláš Karlík
1. Laegreid/Boe T./Boe J./Christiansen, 2....
15. 2. 7:52 (14:52)
Rychlobruslení
- muži
týmový závod
semifinále
1. Norsko, 1. Tým ROC
15. 2. 8:24 (15:24)
Rychlobruslení
- ženy
týmový závod
finále D
7. Bělorusko, 8. Polsko
15. 2. 8:30 (15:30)
Rychlobruslení
- ženy
týmový závod
finále C
5. Čína, 6. Norsko
15. 2. 8:43 (15:43)
Rychlobruslení
- muži
týmový závod
finále D
7. Itálie, 8. Čína
15. 2. 8:49 (15:49)
Rychlobruslení
- muži
týmový závod
finále C
5. Kanada, 6. Korea
15. 2. 9:00 (16:00)
Severská kombinace
- muži
sdruž. skok velký můstek
skokanská část závodu
Tomáš Portyk
,
Ondřej Pažout
,
Lukáš Daněk
,
Jan Vytrval
1. Riiber, 2. Ilves, 2. Jamamoto, 4. Faisst, 5. Watabe, 6....
15. 2. 9:22 (16:22)
Rychlobruslení
- ženy
týmový závod
finále B
3. Nizozemsko, 4. Tým ROC
15. 2. 9:28 (16:28)
Rychlobruslení
- ženy
týmový závod
FINÁLE
1. Kanada, 2. Japonsko
15. 2. 9:40 (16:40)
Hokej
- muži
předkolo play-off
Česko - Švýcarsko
Hokej Český tým mužů
ČR - Švýcarsko 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
15. 2. 9:41 (16:41)
Rychlobruslení
- muži
týmový závod
finále B
3. USA, 4. Nizozemsko
15. 2. 9:47 (16:47)
Rychlobruslení
- muži
týmový závod
FINÁLE
1. Norsko, 2. Tým ROC
15. 2. 11:00 (18:00)
Krasobruslení
- ženy
jednotlivci
krátký program
Eliška Březinová
1. Valijevová, 2. Ščerbakovová, 3. Sakamotová, 4. Trusovová, 5....
15. 2. 11:30 (18:30)
Severská kombinace
- muži
sdruž. 10 km
běžecká část závodu – FINÁLE
Tomáš Portyk
,
Ondřej Pažout
,
Lukáš Daněk
,
Jan Vytrval
1. Graabak, 2. Oftebro, 3. Watabe, 4. Faisst, 5. Greiderer, 6....
15. 2. 12:00 (19:00)
Akrobatické lyžování
- muži
akrobatické skoky
kvalifikace - 1. kolo
1. Čchi, 2. Tia, 3. Roth, 4. Loughran, 5. Abramenko, 6. Lilis
15. 2. 12:45 (19:45)
Akrobatické lyžování
- muži
akrobatické skoky
kvalifikace - 2. kolo
1. Okipniuk, 2. Werner, 3. Burov, 4. Nikitin, 5. Schoenefeld, 6....
15. 2. 13:05 (20:05)
Curling
- muži
skupiny týmy
10. kolo
Švédsko - Velká Británie 6:7, Itálie - USA 10:4, Norsko - Čína...
15. 2. 13:15 (20:15)
Boby
- muži
dvojboby
3. jízda
Dominik Dvořák
,
Jakub Nosek
1. Friedrich/Margis, 2. Lochner/Bauer, 3. Hafer/Sommer, 4....
15. 2. 14:10 (21:10)
Hokej
- muži
předkolo play-off
Kanada - Čína
Kanada - Čína 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
15. 2. 14:50 (21:50)
Boby
- muži
dvojboby
4. jízda – FINÁLE
Dominik Dvořák
,
Jakub Nosek
1. Friedrich/Margis, 2. Lochner/Bauer, 3. Hafer/Sommer, 4....
Najdete na
iDNES.cz
Kultura
Ňadra ze všech úhlů. Benátky vystavují nadčasovou a kdysi cenzurovanou krásu
Xman
Divně zkřížené ruce. Sebevraždu podivínky zavěšené v okně vyloučil až patolog
Kultura
V 59 letech zemřela herečka Simona Postlerová, ještě v sobotu zkoušela
Kultura
Zemřel Miroslav Imrich. Hlas Tanga a Abraxasu opustil „obyčejnej svět“
MS v hokeji 2024
Program MS v hokeji
MS v Česku
Logo MS 2024
Rusko a Bělorusko
Alois Hadamczik
Zaměstnání
Nabídky práce
Brigády
Životopis online
Zákoník práce
Minimální mzda
Důchody
Střední školy
Seznam všech škol
Přijímačky 2024
Jak vybrat SŠ
Změny u přijímaček
Jak napsat odvolání
Přijímačky testy 2023
Biatlon 23/24
MS biatlon 2024
Program MS v biatlonu
Michal Krčmář
Tereza Voborníková
Markéta Davidová
Anastasia Kuzminová
Vláda
Petr Fiala
Vít Rakušan
Marian Jurečka
Ivan Bartoš
Markéta Pekarová Adamová
Vlastimil Válek
Témata
Migrace
Koronavirus
Green Deal
Sucho
Elektromobilita
Euro
Nepřehlédněte
Do růžové. Proč měl Pogačar černou pásku a proč oponoval Contadorovi
Katar plánuje vyhoštění lídrů Hamásu, ale není kam. Jordánsko je zpět nechce
Ani vás nepustí do haly. Podvodů při prodeji lístků na MS v hokeji přibývá
K proměně jihokorejského průmyslu přispěl i Doosan, využívá turbíny z Česka
Cizinci ze zemí mimo EU si už českou zemědělskou půdu nekoupí
Za bydlení politiků platíme tisíce, vládní byty a vily mnozí z nich nevyužívají
Apple možná připravuje překvapení. V úterý by mohl ukázat nový čip
Nejhorší je, když sháníte auto narychlo, varuje expert na ojetinový byznys
Zpravodajství
Domácí
Zahraniční
Krimi
Ekonomika
Finance
Kultura
Kraje
Revue
Volby
Blogy
Podcasty
Rozstřel
Mediahub
TV program
Kraje
Praha a střední Čechy
Brno
České Budějovice
Hradec Králové
Jihlava
Karlovy Vary
Liberec
Olomouc
Ostrava
Pardubice
Plzeň
Ústí nad Labem
Zlín
Sport
Fotbal
Hokej
Tenis
Cyklistika
Atletika
Basket
Formule 1
MMA
Ostatní sporty
Paříž 2024
Sport a Rusko
Výsledky
Magazíny
Ona
Auto
Bydlení
Technet
Mobil
Cestování
Hobby
Xman
Bonusweb
Zdraví
Kvízy
Recepty
Křížovky
Počasí
Expres
Celebrity
Video
Zprávy
Jen Pro Muže
Speed
Sport
iDNES.tv
Zpravodajství
Živě
Slow
Pořady
Rozstřel
iDNES Kino
iDNES Premium
Články
Sport
Zdraví
Benefity
Otevírací doba o svátcích
AkčníCeny.cz
Expres.cz
Ještě více
Kandidátky pro Eurovolby
Vratné peníze
eMimino.cz
JobDNES.cz
StarDance
Portmonka
Rajče.net
Sněhové zpravodajství
Fotbalové Euro 2024
Slavné fotografie
Módnípeklo.cz
Jízdní řády
MS v hokeji 2024
Předplatné MF DNES
Reality.iDNES.cz
MOBIL.CZ
Cookies
Nastavení cookies
Přihlášení