Liberecký kraj zná svou nejkrásnější dívku, vyhrála zpívající Turnovanka

  17:02aktualizováno  17:02
Sobotním galavečerem v sále libereckého Domu kultury vyvrcholilo finále soutěže krásy Libereckého kraje. Diváci zažili silnou koncentraci krásy, celou řadu tanečních a hudebních vystoupení, nápadité choreografie i vtip. Miss Liberec Open 2014 se pak stala finalistka s číslem 10 - Nikol Červinková z Turnova.

V sobotu večer se v Liberci uskutečnila Miss Liberec Open 2014. Absolutní vítězkou se stala finalistka s číslem 10 - Nikol Červinková. | foto: Ota Bartovský, MAFRA

Finálový večer, ve kterém šlo o krásu i osobnost ženy, její šarm, eleganci, pohotovost a smysl pro humor, zahájili tanečníci z libereckého tanečního centra A-Styl. Pak se dvanáct finalistek představilo divákům v sále v šatech ze salonu Vera Marsalli a dívky musely projít i obávaným rozhovorem s moderátorem večera Liborem Boučkem.

Diváci mohli shlédnout módní přehlídku, volnou disciplínu, promenádu v plavkách a závěrečnou přehlídku. Tu večer zaštítil přední český stylista, návrhář a designér Petr Kalouda. Kromě akrobatů Dae Men si mohli diváci užít také vystoupení Olgy Lounové a Ondřeje Rumla.

Fotogalerie

Po dvou hodinách doprovázených bouřlivou atmosférou, kdy v sále nechyběly ani transparenty nebo výkřiky podpory, se lidé v sále dočkali vyhlášení výsledků.

Jako první poznali diváci jméno Miss Press Mladá fronta, iDNES.cz. Tou se stala finalistka s číslem 1 - Kristina Bergmanová. Pak následovalo vyhlášení Miss Internet Cerberos, kterou se stala dívka s číslem 6 - Kateřina Burdysová.

Vítězka jako jediná zpívala

Diváci v sále mohli vybrat nejkrásnější dívku Miss Sympatie, kterou se pro rok 2014 stala finalistka s číslem 12 - Veronika Langrová. Tu vybrala porota také jako 2. vicemiss. Titul 1. vicemiss připadl dívce s číslem 8 - Tereze Kotyzové.

Absolutní vítězkou Miss Liberec Open 2014 se stala finalistka s číslem 10 - Nikol Červinková. "Cítila jsem nervozitu, ale snažila jsem se ji odbourávat. Myslela jsem na to, že si to užiju a nechám tady všechno, co můžu. Jsem moc ráda. Už kvůli rodičům. Aby věděli, že mohou mít ze mě radost," zmínila Nikol Červinková, která pochází z Turnova.

Výsledky ankety na iDNES.cz

Studuje Střední pedagogickou školu v Nové Pace, jejím snem je ale v budoucnu prorazit jako muzikálová herečka. Že jí zpěv jde, dokázala ostatně i ve volné disciplíně, kde vystřihla píseň z muzikálu Baron Prášil. "Doufala jsem, že nějak okouzlím nebo zazářím a doufám, že se mi to povedlo," řekla vítězka. Ve volné disciplíně zpívala jako jediná.

Všechny vítězky získaly korunky navržené výhradně pro soutěž Miss Liberec Open 2014 od firmy Šenýr Bijoux. Hlavní cenou byl roční pronájem vozu Škoda Citigo, Červinková dostala i exkluzivní hodinky nebo zájezd do Řecka.

Po skončení finálového večera byla na programu ještě korunovační afterparty v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev, kde se mimo jiné dražily panenky všech dvanácti finalistek pro projekt UNICEF - Adoptuj panenku a zachráníš dítě. Tato dražba pomohla získat pro UNICEF necelých 40 tisíc korun, které jdou na očkování dětí v rozvojových zemích proti šesti základním dětským nemocem.

Autor:

Nejčtenější

Liberecký podnikatel vystřelil po mladé rodině, teď mu hrozí osm let

Jiří Vařil na snímku z července 2009

Policie prověřuje incident z poloviny ledna v liberecké části Harcov. Devětatřicetiletý muž tam tehdy vyběhl z honosné...

U Máchova jezera se usadili šakali. S klimatem se něco děje, říká zoolog

Od března doplní vycpaný šakal expozici českolipské fauny v místním muzeu....

Když šéf českolipského muzea Zdeněk Vitáček, před lety začal nacházet v okolí Doks a Provodína charakteristické stopy s...

Šlágr kola v televizi neuvidíte. Kvůli výběru ČT i postoji klubů

Tyler Redenbach z Liberce se snaží překonat brankáře Třince Šimona Hrubce.

Kdo by čekal, že na televizní obrazovce uvidí šlágr středečního kola extraligy, bude zklamán. Hokejový duel prvního...

Zemřel filatelista, který vlastnil zřejmě největší sbírku známek v Česku

Nejznámější český filatelista Ludvík Pytlíček na snímku ze srpna 2010

Ve věku 76 let zemřel filatelista Ludvík Pytlíček ze Semil, donedávna majitel zřejmě největší sbírky známek v Česku....

Ti tygři jsou bastardi. Jejich orgány mohu použít, hájí se souzený Berousek

Ludvík Berousek u soudu v České Lípě (21. ledna 2019)

V České Lípě pokračuje soudní jednání, při němž se rozplétá kauza nelegálního obchodu s částmi tygřích těl. Veterinářka...

Další z rubriky

Seniorka, kterou napadla doga, zemřela v nemocnici. Vyšetřuje to policie

Ilustrační snímek

V pátek v nemocnici v České Lípě zemřela seniorka, která zde byla od středy hospitalizovaná po napadení psem....

Liberecký kraj má nejvíc sněhu v zemi, k velké povodni je ale daleko

V Krkonoších i Jizerských horách leží na mnoha místech dva i více metrů sněhu....

Průměrná výška sněhu je z celého Česka největší v Libereckém kraji. Nejmocnější vrstva pokrývá hřebeny Krkonoš nad...

Další skanzen okupace v Ralsku padl, kotelna vytápěla sovětské paneláky

Demolice kotelny v Ralsku

K zemi se poroučelo další sovětské memento v bývalém vojenském prostoru Ralsko. Liberecký kraj, jemuž celé území patří,...

Finanční úřad pro Liberecký kraj
rada/odborný rada v Oddělení daňového procesu

Finanční úřad pro Liberecký kraj
Liberecký kraj
nabízený plat: 21 480 - 32 290 Kč

Najdete na iDNES.cz