Číslo nabité rozhovory! Charismatický herec Ján Jackuliak, polární vědkyně Marie Šabacká a autorka knihy a blogu Žena filmového kritika.

____________________________________________________________

ROZHOVORY

Marie Šabacká, polární ekoložka a vědkyně strávila již několik nocí daleko za polárním kruhem s puškou ve stanu. Odpověděla nám i na otázky zda se přes rok otužuje i jak probíhá setkání s ledním medvědem v divoké přírodě.


Citlivý manžel a milující otec, tak můžeme ve zkratce popsat herce Jána Jackuliaka. Rozpovídal se o své kariéře, rodině i lásce.

TÉMA: ZPOMALTE

Redaktorka Adéla si pro vás připravila postupy krok za krokem v zahraničí známé jako step-by-step. Naučí vás vařit, tančit i anglicky. Postupně, s rozvahou, tak abyste si to zároveň užívala.

SPECIÁL: SVATBY

Řekla jste svému milému ano? Máme pro vás podrobný seznam na co se připravit. Předmanželská smlouva, svatební koordinátorka...

JÍDLO 

Citrusová sezóna je tady a my pro vás máme šťavnaté recepty. Citrusy jsou totiž přímo napěchované blahodárně působícími látkami, které zvyšují obranyschopnost organismu. Koláč s tvarohem, medem a karamelovým pomerančem, karotková polévka s pomeranči, vafle s horkými citrusy a tvarohem...


Časopis Žena a Život si můžete i předplatit. Sledujte nás i na Instagramu a Facebooku

  8:00