K vyznání lásky patří i malá (či větší) pozornost, kterou dáte své polovičce najevo, co pro vás znamená. Inspirujte se...

_____________________________________________________________

Romantický svátek můžete oslavit i na krásném místě. Hledáte klid a odpočinek? Jste aktivní sportovci? V prosinci minulého roku byl otevřen uprostřed nádherné přírody Krušných hor, 100 m od zříceniny hradu Hasištejn, hotel Pytloun Wellness Hotel Hasištejn. Nabízí nejen bohatou nabídku cyklistických, turistických i běžkařských tras, ale třeba i vlastní plně ekologickou kosmetiku ve flakonech z biologicky rozložitelného plastu.

Krásného Valentýna si lze vychutnat, i pokud máte volno jen jeden den. Hotel Alchymist nabízí speciální nabídku ,,Pohádkové odpoledne''. Užijte si příjemné chvilky v Ecsotica spa se sklenkou výběrového sektu, relaxačním čajem a osvěžujícím ovocem. Poté vás čeká relaxační masáž dle vašeho výběru a v neposlední řadě i luxusní tříchodová večeře.

Oslavovat můžete i originálním způsobem v kavárnách Starbucks. Vezměte svého vyvoleného na nejromantičtější nápoj sezóny - Berry Hot Chocolate. Prémiová čokoláda, malinový sirup a nadýchaná malinová pěna. K dostání bude ve všech kavárnách Starbucks od 11. do 16. února.

  14:21