Řada Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity byla speciálně vyvinuta pro zralou pleť. Přináší účinné řešení v boji proti třem hlavním známkách stárnutí pleti. Poradí si s vyplněním hlubokých vrásek a křehké zralé pleti pomáhá zlepšovat její pružnost a pevnost

Úspěšná anti-age řada dokonale eliminuje hlavní známky stárnutí zralé pleti. Novinkou v této řadě je Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum. Tajemstvím úspěchu tohoto séra je inovativní složení. To obsahuje kyselinu hyaluronovou s dlouhým i krátkým řetězcem pro viditelné vyplnění hlubokých vrásek a arctiin, který urychluje obnovu kolagenu. Tyto osvědčené složky jsou doplněny patentovaným objevem značky Eucerin® – jedinečnou složkou thiamidolem®, která redukuje nepravidelné pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.

98 % ŽEN potvrzuje redukci pigmentových skvrn již po 2 týdnech používání 3D séra*

98 % ŽEN potvrzuje redukci pigmentových skvrn již po 2 týdnech používání 3D séra*

Pro dosažení dokonalého výsledku doporučujeme používat přípravky každý den na důkladně vyčištěnou pleť. Nejdříve jemně vklepejte sérum do pleti celého obličeje, nezapomínejte také na krk a dekolt. Poté nanášejte denní, anebo noční krém Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity pro dostatečnou výživu a hydrataci.

Externí obrázek

Trojitý anti-age účinek

Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity 3D Sérum přináší trojitý anti-age účinek. Používání séra redukuje pigmentové skvrny, vyplňuje vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Celkovým výsledkem pravidelného používání je mladší vzhled s jednotnějším a zářivějším tónem pleti. Sérum rozšiřuje úspěšnou anti-age řadu Hyaluron-Filler + Elasticity, a přináší tak dokonalé řešení pro péči o zralou pleť.

Externí obrázek

*Výzkum společnosti Beiersdorf, uživatelská studie, prosinec 2019

Externí obrázek
  14:00
Témata: Beiersdorf