Javorové cappuccino


Máte raději zimu než léto? Vidíte se už na horách, jak sjíždíte zasněžené vršky? Navnaďte se na tuto pohodovou atmosféru v kavárnách Costa Coffee, kde vám naservírují cappuccino v kanadském stylu – s javorovým sirupem.  Jestli si chcete osladit život, je lepší použít přírodní sladidla. Jedním z nich je právě javorový sirup, jehož největším producentem je Kanada. Získává se z mízy nejčastěji javoru cukrového, která se navrtá a vytékající šťáva se pak zahustí zahřátím.


Co tedy javorový sirup obsahuje? Především vodu a sacharózu, ale taky další látky včetně tolik potřebného draslíku, vápníku, zinku a manganu. Silné espresso připravené z kávové směsi Mocha Italia s mléčnou nadýchanou pěnou zasněžené zlatým kakaovým posypem a doplněné javorovým sirupem se stane vaší novou závislostí.A co nesmí chybět? Perníkové Caffé latte!


Okouzlující vůně hřebíčku, badiánu a především skořice ve spojení s jemností kvalitní kávové směsi Mocha Italia si vás naprosto podmaní. Třešničkou na dortu je lahodná nadýchaná šlehačka dozdobená perníčkem. Nic nezahřeje a neuspokojí v zimě chuťové pohárky více než krémové Perníkové Caffé Latte z kaváren Costa Coffee, které si můžete vychutnat nejen z porcelánových hrníčků, ale i z kelímků ze speciální edice s vánočními motivy.Novinky oblíbených kaváren Costa Coffee vás zahřejí po těle i po duši. S Medovou horkou čokoládou, Javorovým cappuccinem, Karamelovo-popcornovým nebo Perníkovým Caffé latte bude předvánoční čas o něco příjemnější a veselejší. Kavárny Costa Coffee nenajdete jen po Praze, ale i v Plzni, Pardubicích, Teplicích, Ostravě, Liberci a nově také v Brně. 


  5:24,  aktualizováno  25. března 2019 19:43