Ochutnejte zimní novinky z Costa Coffee.


Karamelovo-popcornové Caffé latte


Popcorn nepatří jenom do kina, ale může být také součástí voňavé kávy. Odpoutejte se od konvencí a vyzkoušejte v oblíbených kavárnách Costa Coffee jejich sezónní novinku - Karamelovo-popcornové Caffé latte. Během zimy potřebujeme více energie, proto se jedná o lehce vydatnější variantu mléčného Caffé latte.V kavárnách Costa Coffee se připravuje z espressa z jedinečné kávové směsi Mocha Italia a čerstvého mléka. Je to nápoj jednolité barvy, čehož docílíme rychlým prolitím espressa do horkého napěněného mléka. Zimní novinka je doladěna popcornovým sirupem a třešničkou na kávě je bohatá čepice nadýchané šlehačky zalitá karamelovou omáčkou a posypaná karamelovým popcornem.
Medová horká čokoláda


Milujete sladké? Pokud ano, pak se vám už určitě někdy zdál sen o čokoládovém království, kde tekla místo vody čokoláda, chodníky byly dlážděné touto oblíbenou pochoutkou a na stromech rostly čokoládové hruštičky. Vlastně všechno ostatní bylo také z čokolády – bílé, hořké, mléčné, ledové a nechyběla tu ani čokoláda medová - dokonalá symbióza dvou lahodných pochutin. Nyní se váš sen stal skutečností.


V kavárnách Costa Coffee vyslyšeli vaše přání a nachystali si pro vás Medovou horkou čokoládu. Nechte se unášet jemnou nezaměnitelnou chutí horké čokolády připravené z čerstvého mléka snoubenou s chutí vláčného medu, ozdobenou nadýchanou šlehačkou a zalitou čokoládovou polevou na povrchu.  5:24,  aktualizováno  25. března 2019 19:43