Nebaví vás trávit víkend několikahodinovým úklidem? Pořiďte si vysavač, který zvládne během jediného pohybu kvalitně vysát i vytřít, nevyžaduje přendávání kabelu z jedné zásuvky do druhé a vyčistí místnost od stropu až po prostory pod nízkým křeslem.

Pokud jste ještě nepropadla kouzlu bezdrátových tyčových vysavačů, možná je na čase to změnit. Už dávno neplatí, že by měly menší výkon a výdrž než klasické vysavače, naopak je svými schopnostmi v zásadě překonaly. Minimálně to platí o aktuální novince, bezdrátovém tyčovém vysavači Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 8000 Series.

Externí obrázek

Turbo režim pro dokonalý úklid
I když vaše podlaha v sobotu už téměř prosí o to, aby ji některý člen domácnosti vyčistil (vzhledem k intenzivnímu pobytu dětí/zvířecích mazlíčků a absence času během týdne), nepotřebujete k tomu nic víc než tento nový vysavač. Díky mimořádně silnému výkonu vydrží vysávat na jedno nabití až 80 minut, navíc s ním bez obav můžete uklidit celý dům v režimu turbo*, aniž by se vám v polovině práce vybil. A to díky nejnovější generaci 25,5V lithium-iontových baterií.

Externí obrázek

Díky digitálnímu motoru dokáže Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 8000 Series také důkladně vysávat i při pohybu zpět a do stran a univerzální 360° hubice během toho zachytí až 99,7 % prachu a nečistot. A i když je pod křeslem špatně vidět, vysavač si díky LED osvětlení posvítí i na tu nejmenší špínu. Navíc se tam bez potíží vejde, protože má nádobu na prach chytře umístěnou ve své horní části.

Vysávat a poté vytírat? Přežitek!
To nejlepší ale teprve přijde. Krom toho, že vysaje i ty sebemenší nečistoty, dokáže během toho rovnou i vytírat. Stačí na něj lehce nacvaknout přiložený mop. Pokud do něj navíc kápnete trochu čisticího prostředku, zbavíte podlahu až 99 % bakterií. Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 8000 Series během vytírání uvolňuje jen tolik vody, kolik je třeba, ale na větší nebo odolnější skvrny vám umožní použít vody více – stačí sešlápnout pedál. Celý dům tak stačí přejet vysavačem pouze jednou a samostatné vytírání jednou provždy zanechat v propadlišti dějin.

Externí obrázek

Pustila jste se do většího úklidu? S prachem nebo pavučinami u stropu nebo na horní straně skříní vám pomůže extra dlouhý nástavec vysavače a s odstraněním zvířecí srsti z čalounění nebo potahů si poradí mini turbo kartáč, který je také součástí balení. Z vysavače také snadno oddělíte přenosný ruční vysavač, třeba když budete chtít vyčistit sedačky v autě.

Externí obrázek

Chytrý vysavač bez rizika
Aby mohl Philips SpeedPro Max Aqua 3v1 8000 Series pracovat na co nejvyšší výkon, potřebuje jen pravidelně čistit filtr. Sám vás na to upozorní prostřednictvím digitálního displeje, s jehož pomocí můžete zároveň ovládat rychlost vysávání. Že vás tenhle vysavač nové generace láká, ale ráda byste jej napřed vyzkoušela, než do něj investujete? Není problém, protože nyní máte 45 dní na jeho testování s garancí vrácení peněz.

Externí obrázek

Více zjistíte na www.philips.cz/speedpromax-aqua.

* Uváděno pro dům o ploše až 125 m2.

Externí obrázek
  20:00