Už dávno neplatí, že Barbie je „blond panenka s nereálnými mírami“. Nová kolekce této ikonické hračky přináší rozmanité typy postav i barev pleti!

Značka Barbie obohatila svoji řadu panenek Fashionistas o 3 nové typy postav – vysoká postava, postava s ženskými křivkami a drobná postava – a to vše s různými odstíny pleti, účesy  a s velkým množstvím outfitů. Díky tomuto rozšíření mohou holčičky na celém světě nechat volný průchod své fantazii a skrze příběhy Barbie prožít mnoho dobrodružství.


Tyto nové panenky jsou přirozeným rozšířením Barbie závazku poskytovat více možností pro dívky a jejich rodiče.


„Již 57 let je Barbie odrazem naší doby, což je důvod, proč nadále zůstává jedničkou mezi módními panenkami a  je i dnes globální ikonou,“ komentuje uvedení nových typů panenek Evelyn Mazzocco, hlavní viceprezidentka a Global General Manager značky Barbie.


„Jsme nadšeni, že přicházíme s těmito novými panenkami. Velká rozmanitost typů postav, odstínů pleti a stylů umožňuje holčičkám najít si panenku, která je nejvíce oslovuje, a rovněž se domníváme, že je naší odpovědností vůči dívkám a rodičům prezentovat širší pohled na krásu,“ uzavírá Mazzocco.


  9:49,  aktualizováno  25. března 2019 17:57